Microsoft обмірковує Windows сумісність з додатками для Android

Android apps on Windows Phone

Microsoft обмірковує можливість додати в Windows Phone і Windows підтримку додатків для Android, стверджують джерела The Verge, знайомі з планами компанії. Поки що Microsoft не вирішується на цей сміливий крок, але співробітники компанії вже розділилися на два табори – одні вірять, що це тільки посприяє розвитку Windows, в той час як інші вважають, що це вб'є операційну систему в довгостроковій перспективі.

The Verge пише, що Android у світі мобільних пристроїв, це як Windows на комп'ютерах – мобільна платформа від Google є скрізь, і інтерес до неї продовжує зростати. Зазвичай мобільні додатки одночасно виходять на Android і iOS, і часто затримуються на Windows Phone. Якщо зробити їх сумісними з Windows, це вирішило б проблему Microsoft.

У тому випадку, якщо ідея буде схвалена, технологічний гігант, ймовірно, звернеться за допомогою до партнерів, щоб зробити цю сумісність можливою, так як підтримка платформи Android є величезною проблемою. BlueStacks, на думку The Verge, представляється найбільш вірогідним кандидатом на цю роль. Компанія вже кілька років володіє технологією, яка дозволяє використовувати Android-додатки на Windows. Однак невідомо, чи збирається Microsoft вступати в переговори з BlueStacks.

Так навіщо Microsoft йти на такий ризик? Відповідь на це питання лежить на поверхні: незважаючи на величезні зусилля Microsoft за підтримки інтересу до Windows і збільшення цього показника відносно Windows Phone, Android залишається неперевершеним лідером на ринку мобільного зв'язку. Компанія може скористатися цим і залучити значну частину користувачів Android до своїх продуктів – за умови, що вони стануть сумісні з будь-якими додатками для Android.