Програма для створення завантажувальної флешки - все про комп'ютери

Рекламний блок

Якщо ви вирішили встановлювати операційну систему Windows з флешки, то перше, що вам знадобиться це спеціальна програма для того щоб перенести файли з образу диска на флеш накопичувач. У даній статті ми розглянемо ряд популярних програм для створення завантажувальної флешки.

Windows 7 USB/DVD Download tool

Windows 7 USB/DVD Download tool це безкоштовна програма розроблена компанією Microsoft. Вона призначена для швидкого запису образу інсталяційного диска з Windows на оптичний диск або на флеш накопичувач. Програма має максимально простий інтерфейс.


Все, що потрібно зробити користувачеві, це вибрати образ диска для створення завантажувальної флешки, вибрати тип накопичувача (флешка або dvd диск), а також вказати флешку, яка буде використовуватися в якості завантажувального.

Якщо ви вперше встановлюєте Windows з флешки і вам потрібна максимально проста і зрозуміла програма для створення завантажувальної флешки Windows 7 USB/DVD Download tool від компанії Microsoft це ідеальний вибір. Завантажити дану програму з офіційного сайту.

WinSetupFromUSB

Також як і попередня програма, WinSetupFromUSB є безкоштовною програмою для створення завантажувальної флешки. Дана програма має значно більше можливостей і дозволяє швидко створити мультизагрузочную флешку з можливістю інсталяції таких операційних систем, як Windows XP, Windows 7, BartPE (WinBulder/UBCD4Win/WinFLPC), DOS, Linux, *BSD.

Програма WinSetupFromUSB підійде тим користувачам, які вже мають певний досвід в установці операційних систем і хочуть отримати більше можливостей. На офіційному сайті можна скачати програму, а також ознайомитися з інструкціями щодо її використання.

UltraISO

Програма UltraISO це платна програма для роботи з образами дисків. Крім усього іншого, дана програма уміє створювати завантажувальні флешки. Для того щоб створити завантажувальну флешку з допомогою програми UltraISO потрібно відкрити ISO образ в програмі, відкрити меню «Самозавантаження» і вибрати пункт «Записати образ Жорсткого диска.

Після цього відкриється вікно, в якому потрібно вибрати образ диска і флешку. В цілому, створити завантажувальну флешку з допомогою програми UltraISO не складно, але дана програма перевантажена іншими функціями, що може створити складнощі недосвідченим користувачам. Завантажити пробну версію програми UltraISO можна на офіційному сайті.

FlashBoot

FlashBoot платна програма для створення завантажувальних флешок. За допомогою даної програми можна відформатувати флешку і перенести на неї файли операційної системи. Програма FlashBoot у багато схожа на Windows 7 USB/DVD Download tool, але має більше функцій. Наприклад, з допомогою FlashBoot можна перенести створити завантажувальну флешку безпосередньо з оптичного диска, того як Windows 7 USB/DVD Download tool вимагає образ диска у форматі ISO.

Програма FlashBoot є платною, але ви можете скористатися пробною версією. Завантажити програму можна з офіційного сайту.

Rufus

Rufus – це невелика безкоштовна програма, яка працює без інсталяції на комп'ютер. З її допомогою можна створити завантажувальну флешку. Програма відрізняється простим інтерфейсом, але тим не менш має ряд цікавих функцій. Наприклад, користувачеві надається вибір тип формату розміщення таблиць розділів GPT або MBR.

На офіційно сайті програми можна завантажити дану утиліту, а також ознайомитися з інструкціями.

Рекламний блок