Як записати образ на флешку через UltraISO - все про комп'ютери


Сучасні портативні комп'ютери все частіше не оснащуються пристроєм для читання компакт дисків. Особливо часто відсутність дисководу можна спостерігати на нетбуках і ультрабуках. З одного боку відсутність дисководу дозволяє зробити портативний комп'ютер набагато легше і тонше, але з іншого це створює ряд незручностей при експлуатації такого пристрою. Наприклад, для установки операційної системи користувачу потрібно завантажувальна флешка, створювати яку доведеться самостійно. У даній статті ми докладно розповімо про те, як записати образ операційної системи на флешку через UltraISO, створивши, таким чином, завантажувальну флешку.


Крок № 1. Завантажте образ в програму UltraISO.

Для того щоб записати образ на флешку через UltraISO, цей образ спочатку потрібно завантажити програму. Для цього запускаємо UltraISO і відкриваємо меню «Файл». Тут потрібно вибрати пункт «Відкрити», після чого вибрати ваш файл ISO. Також можна просто натиснути комбінацію клавіш Ctrl O.

Далі з'явиться стандартне діалогове вікно для відкриття файлів. За допомогою даного вікна вам потрібно вибрати образ диска. Програма UltraISO підтримує всі можливі формати образів диска, з цього можна не хвилюватися про те, що ваш образ не буде відкриватися.

Після того як ви вибрали потрібний вам файл ISO через меню «Файл – Відкрити», у вікні програми UltraISO з'являться файли з даного образу диска.

З файлами, які завантажилися з образу диска непотрібно нічого робити. Інакше ви пошкодите завантажувальний образ і створена вами завантажувальна флешка не буде працювати.

Крок № 2. Підключаємо флешку і запускаємо запис образу диска.

Далі вам потрібно підключити флешку, на яку ви хочете записати образ диска через UltraISO. Для цього просто встромляємо її в комп'ютер, і чекаємо, поки вона визначиться системою.

Після підключення флешки повертаємося до програми UltraISO і відкриваємо меню «Самозавантаження». Тут потрібно вибрати пункт «Записати образ Жорсткого диска.

Після цього повинно відкритися вікно запису диска. В цьому вікні потрібно вибрати флешку, на яку ви хочете записувати образ диска, і натиснути на кнопку «Записати».

Далі з'явиться попередження про те, що запис образу диска знищить всі файли, що зберігаються на флешці. Якщо на флешці немає потрібних файлів, то натискаємо на кнопку «Так».

Крок № 3. Чекаємо закінчення запису образу на флешку.

Все, тепер залишилося дочекатися, поки програма UltraISO запише образ диска на флешку. Процес запису може зайняти кілька хвилин.

Після завершення запису ви отримаєте завантажувальну флешку. Для того щоб встановити з її допомогою операційну систему, вам необхідно увійти в БІОС і включити там завантаження з флеш-накопичувачів.