Як змінити колір вікон в Windows 10 - все про комп'ютери


Після установки операційної системи Windows 10 багато користувачів задаються питанням, як змінити колір вікон в Windows 10. На жаль, в Windows 10 колір вікон не міняється так як це було в Windows 7. Іншими словами, вам доведеться миритися з білим кольором вікон.

Але, в Windows 10 можна змінити системний колір, який використовується в меню Пуск для підсвічування плиток, а також на панелі завдань і в центрі повідомлень. У цьому матеріалі ви зможете дізнатися, як змінити цей колір в Windows 10.


Отже, якщо ви хочете змінити колір в Windows 10, то перше, що вам потрібно зробити, це відкрити вікно «Персоналізація». Для цього клікніть правою кнопкою миші по робочому столі і в меню виберіть відповідний пункт.

Далі вам потрібно перейти в розділ «Кольору». Тут ви можете змінити колір Windows 10. Для цього досить натиснути на одну із запропонованих кольорів.

Також тут можна включити функцію «Автоматичний вибір головного кольору фону». При активації даної функції колір буде вибиратися автоматично в залежності від шпалер на вашому робочому столі.

внизу цього вікна є ще дві функції: «Показувати колір в меню Пуск, панелі завдань і в центрі повідомлень», а також «Зробити меню Пуск, панель завдань і центр повідомлень прозорими».