Як створити образ диска в UltraISO - все про комп'ютери


Програма UltraISO є дуже популярною. Її використовують для запису дисків, створення завантажувальних флешок та інших завдань, пов'язаних з оптичними дисками. Але, основною функцією UltraISO є створення образів дисків. У даній статті ми розповімо про те, як створити образ диска в UltraISO і зберегти його в різних форматах.

Створювати образ диска в UltraISO можна двома способами:

 • Спосіб № 1. Створення образу диска з реального компакт диска, в цьому випадку исходников для образу диска є реально існуючий диск, якою потрібно вставити в привід оптичних дисків;
 • Спосіб № 2. Створення образу диска з окремих файлів, у цьому випадку образ диска створюється з абсолютно будь-яких файлів, які лежать на вашому комп'ютері.

 • Спосіб № 1. Створюємо образ диска в UltraISO з реального компакт диска.

  Першим ділом вставте компакт-диск в привід оптичних дисків і запустіть програму UltraISO. Після цього відкрийте меню «Інструменти» і виберіть пункт «Створити образ CD» або просто натисніть клавішу F8.

  Після цього перед вами відкриється вікно для створення образу диска. У цьому вікні слід вибрати дисковод, у якому встановлено компакт диск.

  Вказати місце збереження образу диска і його назва.

  А також вибрати формат образу диска.

  У програмі UltraISO великий вибір доступних форматів образу диска. Крім класичного ISO користувач може вибрати такі формати як стиснутий ISO, BIN/CUE, NRG, MDF/MDS, IMG/CCD/SUB.

  Якщо на диску є подряпини або він не хоче нормально читатися, то можна встановити позначку навпроти опції «Ігнорувати помилки при читанні». Але, в цьому випадку образ диска може мати пошкоджені файли.

  \Після того, як всі налаштування встановлені можна натискати на кнопку «Зробити». Після натискання на кнопку «Зробити» запуститься процес створення образу диска в програмі UltraISO.

  По закінченні цього процесу образ диска буде лежати в обраній вами папці.

  Спосіб № 1. Створюємо образ диска в UltraISO з окремих файлів.

  Крім цього, програма UltraISO поваляет створити образ диска практично з нуля, використовуючи для цього окремі файли. Створювати такий образ диска ще простіше, ніж образ диска з реального CD. Все що вам потрібно зробити, це відкрити програму UltraISO і додати в неї потрібні файли.

  Після того як файли додано ви можете перейменувати образ диска. Для цього потрібно клікнути правою кнопкою мишки по диску в лівій частині вікна програми UltraISO.

  Далі потрібно відкрити меню «Файл» і вибрати пункт «Зберегти Як».

  Після цього перед вами відкриється вікно, в якому потрібно вибрати папку для збереження образу диска і тип файлу (формат образу диска).

  Після натискання на кнопку «Зберегти» почнеться процес створення образу диска.

  По закінченні цього процесу у вибраній папці буде лежати образ диска, створений за допомогою програми UltraISO.