Програми для створення біта для репу - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


У деяких пристрасних шанувальників репу може виникнути бажання спробувати свої сили в даному музичному жанрі. Для цього можуть знадобитися свої якісні біти (під ними зазвичай розуміються барабанно-мінусові партії, тобто, простіше кажучи, це музика, під яку читається реп). Для написання якісного біта нам знадобляться спеціальний програмний інструментарій, що дозволяє створювати такі мелодії в домашніх умовах. В даному матеріалі я розповім, які програми для створення бітів для репу можна використовувати, і яка специфіка їх роботи.


Розглядаємо програми, які допоможуть нам у створенні бітів для репу


Зміст статті:

 • 1 Варіанти написання мелодії для репера
 • 2 Кращі програми для створення якісних бітів для репу
 • 2.1 «FL Studio»
 • 2.2 «Hotstepper»
 • 2.3 «MuseScore»
 • 2.4 «Ordrumbox»
 • 2.5 «Hydrogen»
 • 3 Висновок

 • Варіанти написання мелодії для репера

  У більшості випадків при створенні бітів для репу застосовуються два різних методи:


 • Перший метод передбачає нарізку відрізків з інших музичних композицій, їх правильне розташування в музичному редакторі, накладка ударних, різноманітних ефектів і так далі;
 • Другий метод передбачає створення музики з нуля. Це вимагає хорошої музичної кваліфікації творця композиції, а також високу якість володіння їм відповідними програмами.
 • Нині існують кілька десятків різноманітних програмних рішень для створення бітів. Найбільш популярні і професійні з них – «FL Studio», «CUBASE», «Magix Music Premium», «Logic Pro X», «Mixcraft 7», що володіють необхідним набором інструментів для створення якісних бітів. Одночасна робота з безліччю треків, професійний еквалайзер, автоматичний запис, редактор MIDI, різноманітні віртуальні інструменти, плагіни, розтяжка часу і інші корисні опції.


  Онлайн синтезатор грати на клавіатурі з нотами />

  Я ж в даному матеріалі зупинюся на рішеннях, які стануть в нагоді насамперед новачкам у справі створення бітів.


  Створюємо біти за допомогою спеціальних програм


  Кращі програми для створення якісних бітів для репу

  Розглянемо програми, які допоможуть нам створити і записати біт для емсі.


  «FL Studio»

  Програма «FL Studio» являє собою популярний музичний редактор, який буде корисний як новачкам у справі створення музики. Він являє собою потужну віртуальну студію, призначену для створення і редагування музики на вашому ПК.


  Сайт: https://www.image-line.com

  Вікно програми дозволяє отримати доступ до всіх необхідних інструментів для створення музики, включаючи пресети і партитури. Софт володіє значним набором плагінів для написання музики (DirectWave, Fruity Squeeze, ReFX Nexus і ін). У створенні музики допоможуть потужний мікшер, фортепіанна клавіатура, інші корисні можливості. Створений в FL Studio» музичний файл може бути збережений у форматі mp3, wav, ogg.

  При редагуванні треків в FL Studio» використовується вікно з патернами, де розміщені всі вибрані вами інструменти, і вікно плейлиста, розділене на область патернів (зверху), і поле музичних треків (знизу).


  Програма для обробки голосу />

  Приклад створення біта для репу у програмі «FL Studio» представлений в даному відео:

  «Hotstepper»

  «Hotstepper» - це безкоштовна програма, яка дозволить вам легко складати біти для репу і накласти музику на музику. Даний софт включає 12 звукових каналів, численні звукові семпли для створення різних бітів і інші корисні можливості.Ви можете розтягувати звук, використовувати повзунок BPM для роботи з темпом, застосовувати різні музичні інструменти. Після створення вашого біта ви можете зберегти трек в wav-файл і експортувати в потрібну директорію.

  Сайт: http://www.threechords.com/hammerhead/download.shtml


  Робочий екран програми «Hotstepper»


  Відео з прикладом роботи програми «Hotstepper» ви можете переглянути на YouTube:

  «MuseScore»

  Програма «MuseScore» - це інтуїтивно-зрозумілий софт для створення бітів. Має безоплатний характер, досить зручний інтерфейс, підтримує введення з MIDI клавіатури, добре взаємодіє з іншими музичними редакторами через підтримку MusicXML, MIDI та інших форматів. Може бути рекомендований тим користувачам, які роблять перші кроки у створенні і редагуванні музики.

  Сайт: https://musescore.org/ru

  «Ordrumbox»

  «Ordrumbox» - унікальний open-source проект, який став дуже популярним в останні декілька років у зв'язку з його просунутою функціональністю. Якщо ви користувач Віндовс 10, Linux або Mac OSX, то «Ordrumbox»» стане одним з кращих рішень для створення ваших бітів. Ви можете завантажити цю програму абсолютно безкоштовно, і користуватися її можливостями. Однією з переваг є можливість зміни користувачем вбудованих налаштувань програми під стиль своєї музики.

  Сайт: http://ordrumbox.com/download.php

  «Hydrogen»

  Програма «Hydrogen» - одна з найкращих у створенні бітів. Ви можете легко створювати, редагувати, міксувати, і записувати вашу музику, використовуючи потужний інструментарій даної програми. Вона володіє простим і інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, і від вас не потрібно професійних умінь і навичок для роботи з даним продуктом. Музика, створена в «Hydrogen» може бути збережена без будь-яких складнощів в різних форматах (mp3, wmv і інших).

  Сайт: http://www.hydrogen-music.org/hcms/node/21

  Висновок

  В даному матеріалі мною були розглянуті кращі програми у творі бітів виконавців реп музики. Вони мають широкий музичний інструментарій, і будуть корисні для новачків, охочих спробувати свої сили в справі створення бітів. Раджу особливо придивитися до програми «FL Studio», яка досить популярна, і має безліч своїх шанувальників. Використовуйте її можливості, і, можливо, коли-небудь відбудеться реп-батл і з вашою участю.

  Рекламний блок