Як створити ярлик сайту на робочому столі - все про комп'ютери


У більшості користувачів є близько десятка улюблених сайтів, які вони відвідують практично кожен день. Як правило, користувачі відкривають ці сайти за допомогою закладок в браузері. Проте існує і більш швидкий спосіб. У даній статті ми розповімо про те, як створити ярлик сайту на робочому столі. Використовуючи цей спосіб ви зможете відкривати браузер відразу з тим веб-ресурсом, який вам потрібен у даний момент. При цьому, при кожному запуску це може бути інший ресурс.


Простий спосіб

Для створення ярлика сайту досить перенести іконку сайту з браузера на робочий стіл. Відкрийте сайт, ярлик якого ви хочете створити. Після цього зменшіть вікно браузера таким чином, щоб на екрані було видно частину робочого столу.

Далі, візьміть лівою кнопкою миші іконку сайту, яка знаходиться ліворуч від адреси, і перенесіть на робочий стіл. Після цього на робочому столі з'явиться ярлик, який буде посилатися на потрібний вам ресурс. Даний спосіб дуже простий, і дозволяє швидко створити будь-яку кількість посилань на вашому робочому столі.

Складний спосіб

Також існує й інший, більш складний спосіб. Для цього відкрийте контекстне меню на робочому столі (клік правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть пункт, зазначений на скріншоті внизу.

Після цього перед вами відкриється невелике вікно. Тут потрібно ввести адресу потрібного вам веб-ресурсу та натиснути на кнопку «Далі».

В Наступному вікні потрібно ввести ім'я і натиснути на кнопку «Готово».

Після цього на робочому столі з'явиться ярлик вибраного вами сайту. Потрібно відзначити, що при використанні такої посилання сторінки будуть відкриватися в тому браузері, який встановлений як браузер за замовчуванням.