Чому в Kate Mobile не працює невидимка і оффлайн режим - комп'ютерна діагностикаЗ 28 квітня 2017 року соціальна мережа «Вконтакте» в черговий раз оновила свій функціонал. Нововведення торкнулися додатки «Вконтакте» на ОС «Android», безпосередньо торкнувшись інші мобільні додатки («Kate Mobile»), а також пов'язані з «VK» інтернет-ресурси («APIdog»). Найбільш чутливим результатом проведених новацій стало усунення режиму «невидимки» з функціоналу мобільного «VK», що безпосередньо відбилося на безлічі користувачів. В даному матеріалі я розповім, чому в Kate Mobile не працює невидимка і оффлайн режим, і як можна компенсувати втрачені в результаті оновлення функції.


«Вконтакте» змінює політику щодо «невидимок»


Зміст статті:

 • 1 Причини припинення роботи режиму невидимки в Kate Mobile
 • 2 Що робити, якщо перестала працювати оффлайн режим Кейт Мобайл
 • 3 Висновок

 • Причини припинення роботи режиму невидимки в Kate Mobile

  Як відомо, одним із секретів популярності мобільного додатку «Kate Mobile» була можливість перебувати у «Вконтакте» в режимі невидимості. Зазначений режим володів безліччю переваг, одним з яких була можливість насолоджуватися функціонал соціальної мережі без необхідності відволікатися на дратівливі повідомлення від інших користувачів. Особливо цінували режим «невидимки» дівчата, уникають спілкування з не завжди бажаними, і при цьому досить наполегливими, кавалерами.


  Адміністрація «VK» навмисно пішла на ліквідацію режиму невидимки, пояснюючи це соціальним характером мережі. «Вконтакте» створена для спілкування, покликана сприяти спілкуванню, «невидимки» входять в дисонанс із зазначеними принципами. Тому адміністрація вирішила позбавитися від режиму «інкогніто», змусивши безліч ховаються невидимок «вийти з тіні».


  Невидимкам з «VK» доведеться «вийти із тіні»


  Що робити, якщо перестала працювати оффлайн режим Кейт Мобайл

  Як і очікувалося, відключення режиму «невидимки» викликало бурю обурення в багатьох користувачів «VK». Одні загрожують перестати користуватися «Kate Mobile», інші - закликають йти з «Вконтакте», треті - погрожують судом адміністрації соціальної мережі, четверті - просять підписати петицію до «Mail.Ru Group» і директору «Вконтакте» Андрію Рогозову з проханням повернути режим невидимки (петиція вже набрала необхідних 25 тисяч голосів).

  Зрозуміло, час лікує, і буря обурення скоро зникне. Тим не менш, 4 травня адміністрація «Kate Mobile» вже встигла випустити оновлення до свого додатком, що дарує користувачам кілька урізаний варіант режиму «невидимки».


  Оновлення «Kate Mobile» з урізаним варіантом режиму невидимки


  Тепер, для забезпечення функціоналу невидимості програма не буде оновлювати «Повідомлення» і «Новини», також ви втратите невидимість у разі, якщо надішлете кому-небудь повідомлення, або опублікуєте запис на своїй сторінці.


  Умови перебування в «режим невидимки» «Kate Mobile»


  У випадку якщо ви захочете порушити що-небудь з «табу невидимки», програма попередить вас про це відповідним повідомленням.


  Повідомлення про втрату невидимості в «Kate Mobile»


  Активується режим невидимки переходом у ваш профіль, натисненням на кнопку з зображенням телефончика, і вибором опції «По можливості бути оффлайн».


  «По можливості бути оффлайн» для активації режиму невидимки


  Інші альтернативи, що існують у мережі, або не працюють, або здатні заразити ваш комп'ютер який-небудь із злоякісних вірусних програми. Але якщо ви знаєте альтернативні дієві варіанти, діліться ними у коментарях до даної статті.

  Висновок

  Ліквідація «режиму невидимості» в «Kate Mobile» була зумовлена політикою соціальної мережі «Вконтакте», спрямованої на збільшення спілкування між її користувачами. Судячи з відгуків адміністрації та служби підтримки «ВК», адміністрація «VK» не збирається змінювати свою політику, тому користувачам залишається або пристосуватися, або змінити соціальну мережу. А що обираєте ви.