Як змінити розмір значків на робочому столі у Windows 7 або 10 - все про комп'ютери


Якщо вам здається, що значки на робочому столі занадто дрібні або навпаки великі, то ви можете змінити їх розмір за своїм розсудом. У цьому короткому матеріалі, ви дізнаєтеся як змінити розмір значків на робочому столі операційної системи Windows 7 або Windows 10.


Спосіб № 1. Клавіша CTRL, коліщатко мишки.

найпростіший спосіб змінити розмір значків на робочому столі — це скористатися комбінацією клавіш CTRL на клавіатурі і коліщатка мишки. Робиться це дуже просто. Потрібно натиснути CTRL на клавіатурі і не відпускаючи його покрутити коліщатко на мишці.

При русі коліщатка вгору значки на робочому столі будуть збільшуватися, а при русі коліщатка вниз – зменшуватися. Таким чином можна підібрати максимально зручний розмір значків.

Спосіб № 2. Контекстне меню на робочому столі.

Другий спосіб зміни розміру значків на робочому столі полягає у використанні контекстного меню. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші по порожньому простору на робочому столі і в меню вибрати «Вид». Після цього відкриється ще одне меню, в якому можна буде вибрати «Великі значки», «Звичайні значки» або «Дрібні значки».

Також у цьому меню можна впорядкувати і вирівняти значки робочого столу.