Як відключити брандмауер Windows 7 і Windows 8 - все про комп'ютери


Брандмауер (або фаєрвол, файрвол, міжмережевий екран) це програмне забезпечення, яке захищає комп'ютер від хакерських атак через комп'ютерну мережу. Брандмауер перевіряє весь трафік і блокує потенційно небезпечні підключення. В операційних системах Windows 7 і Windows 8 є вбудований брандмауер.

Але, незважаючи на те, що він виконує важливу захисну функцію, іноді виникає необхідність в його відключення. Наприклад, якщо ви встановили брандмауер від іншого виробника і не хочете, щоб він вступав у конфлікт з вже вбудованим в систему рішенням. У такій ситуації виникає питання, як відключити брандмауер Windows 7 або Windows 8 (залежно від того, яка версія Windows у вас встановлена). У цій статті ми розповімо, як вирішити цю проблему.


Вимкнення брандмауера Windows 7 і Windows 8 через панель управління

Відкрийте Панель управління. Якщо у вас Windows 7 натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт «Панель управління». Якщо у вас Windows 8, то відкрийте стартовий екран і введіть «Панель управління». У результатах пошуку ви побачите іконку на Панелі керування.

Після того, як ви відкриєте Панель управління і перейдіть в розділ «Система і безпека».

Далі потрібно перейти в розділ «Брандмауер Windows»

В наступному вікні потрібно натиснути на посилання «Увімкнення та вимкнення брандмауера Windows».

Після цього перед вами відкриється вікно з налаштуваннями брандмауера Windows. Тут потрібно відключити брандмауер для домашньої та громадської мережі.

- Що зберегти результат натисніть на кнопку «OK».

Відключення служби брандмауера Windows 7 і Windows 8

Після відключення брандмауера через Панель управління захист перестає працювати. Але при необхідності ви можете відключити і Служби, яка обслуговує брандмауер Windows.

Для цього відкрийте меню Пуск (якщо у вас Windows 7) або стартовий екран Windows 8 і пошук введіть «Керування комп'ютером».

Відкрийте «Керування комп'ютером» і перейдіть в розділ «Служби».

У розділі «Служби» потрібно знайти службу під назвою «Брандмауер Windows».

Подвійним кліком лівою кнопкою миші або за допомогою контекстного меню відкрийте властивості даної служби. У вікні потрібно змінити «Тип запуску служби» з «Автоматично» на «Вимкнено».

Після цього потрібно натиснути на кнопку «Зупинити».

Що б зберегти результат закрийте вікно, натиснувши на кнопку «ОК».