Використовуємо персональний комп'ютер як будильник - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


З таким механізмом, як будильник, знаком кожна людина на землі. Саме будильник – пристрій, яке перериває наш сон, тому в більшості, ставлення до нього більше негативне, ніж позитивне. Проте в ситуації, коли потрібна прокинутися в певний час без нього не обійтися. З приходом нових технологій XXI століття, старі добрі механічні будильники практично не використовуються. А випадків, коли з якої-небудь причини перед важливим вранці, в наявності не виявляється будильника – маса. Мало хто знає, що крім мобільного телефону та інших сучасних гаджетів, функції цього диво-пристосування, може виконати комп'ютер.

Більш того, багато хто навіть не підозрюють про наявність подібної утиліти у всіх популярних операційних системах за замовчуванням. Тобто, для цього навіть не потрібно нічого качати!


Зміст статті:

 • 1 Тригер-будильник
 • 2 A-Clock

 • Тригер-будильник

  Давайте розберемося, для активації «ранкового дзвінка» на стандартною ОС персонального комп'ютера, необхідно виконати кілька нескладних дій. Перше, що потрібно зробити, це перейти по ось такому шляху: Пуск – панель управління – система і безпека – адміністрування – планувальник завдань. Або ж просто ввести слово «Планувальник» в рядку пошуку, після чого ви побачите наступне.

  Далі, йдемо на вкладку «Дія» і активуємо рядок «Нова задача». У вікні переходимо на вкладку «Загальні» залишаємо назва будильника, а на сторінці «Тригери» і натискаємо на кнопку «Створити». Тепер то на екрані з'явиться вікно з усіма параметрами вбудованого будильника. Налаштовуємо його на свій розсуд, ставимо галочку в рядку «Включено» і натискаємо «Ок». Для вибору мелодії нашого тільки що створеного будильника, необхідно перейти на вкладку «Дія» та відповідно клікнути на «Створити», після чого, у вікні вибираємо «запуск програми», а нижче знаходимо будь бажані аудіо або відеозапис.  Головне, не забудьте виконати одне маленьке, але дуже важливе дію, без якого всі попередні і подальші дії безглузді. Перейшовши на вкладку «Умови» обов'язково оберете: «Пробуджувати " комп'ютер для виконання завдання».

  Ось і все наш будильник на комп'ютер встановлений на потрібний час і з улюбленим треком, однак і це ще не все. Щоб наш ПК точно включився в потрібний час, необхідно виконати 3 простих кроки.

 • Переходимо по дорозі: Пуск – панель управління – система і безпека – електроживлення.
 • Біля активованого плану живлення комп'ютера, побачите рядок «Налаштування плану», на неї і переходимо. Потім активуємо рядок «Змінити додаткові настройки живлення».
 • Тепер для того, щоб запобігти переходу комп'ютера із сплячого режиму «Гібернацію», а також правильно відрегулювати всі необхідні таймери пробудження, виконайте такі ось налаштування.
 • Зверніть увагу: будильник працює виключно в сплячому режимі, тобто при вимкненому комп'ютері він неактивний. Думаю, тепер ви точно не проспите на важливу зустріч, адже таємний вбудований будильник, він же тригер нарешті знайдений і відрегульований, але від гріха подалі краще його протестувати.

  A-Clock

  Якщо у вас голова обертом пішла від вищеописаних дій, тоді не варто морочитися просто встановіть готову програму-будильник. Яскравим прикладом таких програм є безкоштовний додаток A-Clock 2.2 for Windows, він відмінно справляється з поставленими завданнями і зарекомендував себе як один з найкращих подібних додатків. В його арсенал входять такі необхідні в повсякденному житті кошти, як: календар, таймер зворотного відліку, власне будильник та інші не менш корисні функції.

  вигляд – відмітна особливість програми, він по-сучасному елегантний і приємний оку. Але не дарма ж кажуть «на смак і колір товаришів немає», тому розробники продумали наявність скінів, завдяки яким без проблем змінюється дизайн програми.

  Інтерфейс A-Clock 2.2 повністю русифікований, але для «чайників» передбачені підказки. Всі наявні параметри стандартного тригер-будильника, є також передбачені. Більш того, додаток може виступати полюбився шанувальникам телепередач таймер відключення. А при необхідності у встановлений час переведе комп'ютер в режим очікування або ж перезавантажить його. Виконавши вибір треку або відеоролика, під який ви хочете прокинутися, можна просто згорнути програму в трей.

  Неважливо, який саме варіант будильника обраний, важливо, щоб ви досягли своїх цілей витративши мінімум зусиль. Саме за останнім умові будильник на комп'ютер A-Clock 2.2, явно виграє перед вбудованим варіантом.

  Рекламний блок