Що робити, не включається iPhone 6 - комп'ютерна допомога


На жаль, навіть з таким високотехнологічним і надійним пристроєм, як iPhone 6 Plus може статися неприємна ситуація.

Порушення умов експлуатації, безглузда випадковість, а іноді і фабричний брак, можуть стати причиною виходу смартфона з ладу. Однією з поширених проблем вважається ситуація, коли пристрій не реагує на натиснення клавіші «Power».


Рано чи пізно, але з цим питанням стикаються більшість користувачів айфонів. Проблема, пов'язана з неможливістю включення iPhone , досить поширена. У кожного покоління айфонів свої особливості даної проблеми. Перше, що потрібно зробити, це підключити iPhone 6 до оригінальної зарядці.


Фото: iPhone 6


Найчастіше винуватцем поломки є сама кнопка «Power», у якій виявляється пошкодженою контактна майданчик або шлейф. Причина найчастіше криється в попаданні вологи всередину корпусу або в механічному пошкодженні деталі, викликаний падінням телефону. Також нерідко відмова смартфона включатися обумовлений серйозним збоєм в програмному забезпеченні або виходом з ладу контролера системи живлення.

Чому і як вирішити

Причин, за яких iPhone 6 виключився і не включається, дуже багато.


Укрупнено їх можна розділити на наступні:

 • повна розрядка апарату;
 • програмні проблеми;
 • апаратні проблеми.
 • Програмні проблеми більш легкі для вирішення, в ситуації з апаратними проблемами рішення більш складне і дороге.

  Відео: Заміна нижнього шлейфу

  Програмний збій

  Найбільш часта причина, по якій не запускається айфон – програмний збій. Для усунення програмного збою необхідно зробити жорстку перезавантаження апарату. Для цього потрібно одночасно натиснути і утримувати протягом 15 секунд клавішу живлення та клавішу «Home». В результаті пристрій здійснить перезавантаження і буде доступно для роботи в штатному режимі.

  Якщо це не допомагає, то треба спробувати перевести пристрій в режим відновлення. Для цього слід утримувати кнопки «Power» і «Home» протягом 30 секунд.


  Фото: кнопки Home і Power в iPhone


  В ситуації, коли таке елементарне рішення проблеми разом з ґрунтовною зарядкою акумулятора не вирішило проблему, можливо причина непрацюючого пристрою наступна:

 • несправна батарея гаджета (необхідна заміна на нову);
 • зіпсований адаптер USB-кабель (необхідна заміна адаптер або USB-кабель);
 • забруднений роз'єм підключення кабелю (необхідно здійснити очистку роз'єму підключення кабелю);
 • неякісний (дешевий) кабель (замініть оригінальний);
 • механічне пошкодження роз'єму і інші механічні пошкодження, наприклад, при падінні, попаданні вологи, після заряджання в автомобілі і т. п. (необхідно звернутися в сервісний центр);
 • шлюб (необхідно звернутися за місцем купівлі).
 • Також можлива ситуація, коли Айфон може не включитися після оновлення прошивки.


  Фото: оновлення прошивки


  Існують три різних варіанти розвитку подій, залежно від того, коли стався збій під час оновлення прошивки:

 • перепрошити телефон повторно;
 • замінити несправну NAND Flash. Це мікросхема пам'яті, на якій зберігаються всі особисті дані власника;
 • замінити що вийшла з ладу Nor Flash. Це мікросхема пам'яті GSM модуля. Там зберігаються всі параметри операторів мобільного зв'язку. Без цих параметрів апарат не зможе дзвонити.
 • Проблема з харчуванням і зарядкою

  Якщо не вдається увімкнути iPhone 6, то, швидше за все, проблема в харчуванні або зарядці. В першу чергу, слід спробувати його зарядити. Причому, підключати його до зарядного пристрою потрібно мінімум на 20 хвилин від адаптера і на 30 хвилин від робочої станції.


  Фото: індикатор заряду акумулятора


  Після цього потрібно спробувати запустити Айфон, не відключаючи від зарядки. Якщо все нормально, то на дисплеї з'явиться символ блискавки всередині розрядженої батареї.

  Коли батарея смартфона від Apple розряджена в нуль, то після недовгої зарядки при натисканні на кнопку включення на дисплеї відображається картинка, на якій зображена розетка з символом блискавки.

  Вихід з даної ситуації полягає в більш тривалої зарядки пристрою. При цьому час зарядки повинно бути не менше 3 годин.


  Фото: зарядка iPhone 6


  Бувають ситуації, коли роз'єм, через який заряджається телефон, виходить з ладу при використанні неоригінальною зарядки.

  Дуже важливо знати, як безпроблемно можна зарядити iPhone 6 в автомобілі, та ще важливіше виконувати ці елементарні правила. Це і призводить до тяжких наслідків. У кращому випадку необхідна заміна батареї на айфоне. У гіршому, це заміна контролера харчування або ремонт вийшла з ладу ланцюга живлення.


  Способи перезавантаження комп'ютера. Читати статтю, як перезавантажити комп'ютер за допомогою клавіатури якщо він завис.

  Як створити електронну пошту на яндексі безкоштовно? Відповідь тут.

  iPhone 6 могли

  Крім проблем з акумулятором, не включення айфона може пояснюватися людським фактором. Особливо це поширено, коли телефон носиться в кишені штанів.


  Фото: роз'єм пристрою


  Роз'єм пристрою забивається пилом і брудом, і при черговій спробі його зарядити айфон просто ламається. Така проблема не дуже серйозна, так як будь-сервісний центр за кілька хвилин здатний усунути її за невеликі гроші.

  Залити рідиною

  Попадання вологи на телефон або навіть залив його рідиною нерідкі явища. Неполадки з Айфоном можуть початися не тільки при утопленні його в ставку, але навіть і при попаданні під невеликий дощ. У цій ситуації гаджет може почати глючити.


  Фото: залитий водою


  Вкрай бажані в цьому випадку чищення пристрою або компонентний ремонт материнської плати. При цьому важливо припинити користування телефоном відразу при попаданні вологи всередину пристрою.

  Рішення проблеми не зовсім тривіально, тому рекомендується звернутися за допомогою до сертифікований сервісний центр і уникнути проблем, які можуть виникнути в подальшому.

  Упустити на підлогу

  Проблема з включенням Айфона може бути обумовлена механічними ушкодженнями, а саме падінням на підлогу. Важливо пригадати, чи було падіння певний час назад, так як особливість даної ситуації полягає в тому, що проблеми зі смартфоном можуть почати проявлятися через досить тривалий час після падіння.

  Бездоганний зовнішній вигляд (без подряпин і інших видимих вад) не говорить про те, що немає проблем з ним.


  Фото: впав на підлогу


  Як варіант може отщелкнуться один з кількох шлейфів:

 • шлейф харчування;
 • шлейф дисплея;
 • шлейф батареї.
 • Більш важка ситуація пов'язана з порушенням пайки на материнській платі або пошкодженням однієї або кількох мікросхем.

  Користувачі iPhone можуть зіткнутися з ситуацією, коли апарат вимкнувся і не включається. Якщо не розглядати найпростіші варіанти, коли просто не був вчасно заряджений акумулятор, то, швидше за все, справа в несправностях завантажувального блоку даних операційної системи гаджета.

  Така проблема може бути вирішена, якщо спробувати відновити розділ, підключивши смартфон в режимі DFU.


  Блокуємо рекламу в браузері. Докладніше в статті, що робити, якщо в опері постійно вискакує реклама.

  Як правильно обжати інтернет кабель? Інструкція тут.

  Як зробити свою презентацію на комп'ютері? Створюємо тут.

  Частенько вивести апарат з такого становища допоможе його жорстка перезавантаження, а при попаданні всередину вологи або механічних пошкодженнях краще звернутися до професіоналів.