Flash plugin failed to load що робити - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Під час перегляду відео на різних сайтах (зокрема, стримов з популярного ресурсу Twitch.tv) користувачі можуть зустрітися з неможливістю завантаження плагіна Flash. При появі помилок Flash plugin failed to load і couldn't load plugin відео відмовляється відтворюється, замість програється ролика видно лише чорний екран з текстом помилки, так і оновлення сторінки не змінює рівним рахунком нічого. У цій статті я постараюся допомогти користувачам і розповім, як виправити помилку Flash plugin failed to load на вашому ПК.


Вікно з помилкою


Зміст статті:

 • 0.1 Причини виникнення проблеми Flash plugin failed to load
 • 1 Sorry Google Chrome
 • 1.1 Як виправити помилку flash plugin failed to load
 • 1.2 Висновок

 • Причини виникнення проблеми Flash plugin failed to load

  Ця помилка перекладається з англійської як «флеш плагін не зміг бути завантажений», і виникає при неможливості відтворення потокового відео. В більшості випадків користувачі стикаються з помилкою Flash plugin failed to load при запуску відеороликів з допомогою JW Player – спеціальної утиліти для демонстрації відео онлайн. Даний плеєр підтримує формати mp4, flv, h264, mp3 і відео з Youtube, володіє багатством налаштувань і дозволяє змінювати свій зовнішній вигляд за бажанням розробника. Відтворений за допомогою JW Player відеофайл може знаходитися як на сайті творця, так і на іншому сторонньому ресурсі, а відео з Youtube відтворюється без зайвих опцій налаштувань відео, що кидаються в очі при перегляді ролика на Ютуб.


  JW Player


  У більшості випадків, проблема з flash plugin failed to load пов'язана з неправильними налаштуваннями даного плеєра на сайті розробника (наприклад, сайт працює з застарілою версією даного плеєра). Також проблема зазвичай проявляє себе лише на деяких веб браузерах (найбільш часто на Internet Explorer), і рідко зустрічається на інших (наприклад, Mozilla Firefox). Може також з'являтися помилка Sorry Google Chrome can't run this app.

  Sorry Google Chrome

  Як виправити помилку flash plugin failed to load

  Оскільки, в більшості випадків, виникнення даної дисфункції – це проблема розробників сайту, користувач зазвичай не має прямого відношення до описуваної мною помилку. Тим не менш, можна використовувати ряд прийомів, які допоможуть виправити неможливість завантаження плагіна Флеш. Отже, я б порадив наступне:

 • Перезавантажте комп'ютер. Буває, що проблема носить стохастичний характер, і може бути вирішена простий перезавантаженням вашого ПК;
 • Спробуйте просто оновити проблемну сторінку, використовуючи клавішу F5 або кнопку браузера зверху. Хоча випадки вирішення проблеми з Flash plugin failed to load з допомогою оновлення сторінки рідкісні, тим не менш, вони є;
 • Використовуйте інший браузер. Як я вже згадував вище, найбільш рідко дана помилка виникає на Firefox, спробуйте використовувати даний браузер при відтворенні проблемного відео. IE, Хром, Яндекс.Браузер Opera не рекомендуються;


  «Лисиця» - кращий вибір


 • Перевірте ваш комп'ютер на наявність вірусних програм, трапляються ситуації, коли робота зловредів призводить до дисфункцій використання плагіна, подібно описуваної;
 • Переконайтеся, що у вас свіжа версія Адоб Флеш Плеєр, при необхідності завантажити найсвіжішу версію ось тут.
 • Використовуйте саму нову версію JW Player (для розробників), застаріла версія плеєра і різні помилки в коді викликають описувану мною проблему у користувачів.
 • Висновок

  У більшості випадків проблема з завантаженням плагіна Флеш стосується помилок у створенні потокового відео на сайті розробника. Найбільш ефективним інструментом у даному випадку буде перегляд проблемного відео з іншого браузера (зокрема, Firefox), здатного стати зручним паліативом у вирішенні проблеми Flash plugin.

  Рекламний блок