Як поставити ступінь у Word - все про комп'ютери

Рекламний блок

В одній з попередніх статей ми розповідали про те, як вставити дріб. Ще раніше говорили про формулах в цілому. У цьому ж матеріалі мова піде про те, як поставити ступінь в Word. Тут ви ознайомитеся з трьома способами вставки ступеня в Word 2007, 2010, 2013 або 2016 і одним способом у Word 2003.


Як поставити ступінь в Word 2007, 2010, 2013 або 2016

Якщо у вас Word 2007, 2010, 2013 або 2016, то ви можете поставити ступінь кількома способами. Нижче ми продемонструємо три найпростіших з них.


Спосіб № 1. Кнопка на вкладці «Головна».

Мабуть, найпростіший спосіб поставити ступінь у Ворді, це кнопка «Надрядковий знак» на вкладці «Головна». Для того щоб скористатися цією кнопкою встановіть курсор на тому місці, де ви хочете поставити ступінь, перейдіть на вкладку «Головна» і натисніть на цю кнопку. Після цього просто введіть число, яке повинно бути вашою ступенем. Для того щоб відключити ступінь просто ще раз натисніть цю кнопку.

Також ви можете активувати кнопку «Надрядковий знак» використовуючи комбінацію клавіш CTRL SHIFT разом з клавішею « ».


Спосіб № 2. Вставлення формули зі ступенем.

Другий спосіб зробити ступінь у Ворді, це вставити формулу. Для цього встановіть курсор у тому місці документа, де б ви хотіли вставити формулу зі ступенем і перейдіть на вкладку «Вставка». Тут потрібно натиснути на кнопку «Формула» і вибрати «Вставити нову формулу».

Далі потрібно перейти на вкладку «Конструктор», там натиснути на кнопку «Індекс» і вибрати перший варіант.

Після цього у вашому документі Ворд з'явиться порожня формула. Для того щоб заповнити її числами потрібно виділити один з прямокутників і ввести потрібне число.

В результаті у вас повинна вийде формула з потрібними вам числами.


Спосіб № 3. Вставка мірою з допомогою комбінації клавіш Alt X.

У статті про наголосах ми вже розповідали про використання комбінації клавіш Alt X. Дана комбінація клавіш дозволяє швидко вводити різні символи. До цих символів відносяться і ступеня. Наприклад, для того щоб піднести число до квадрату ви повинні зробити наступне:

 • Встановити курсор після потрібно числа;
 • Ввести код «00B2».
 • Використовувати комбінацію клавіш Alt X.
 • Для зведення числа в куб потрібно зробити теж саме, тільки з використання числового коду «00B3».


  Як зробити ступінь в Word 2003

  Якщо ви користуєтеся текстовим редактором Word 2003, то ви можете зробити ступінь наступним способом. Введіть число, яке повинно бути і ступенем виділіть її мишкою. Після цього клікніть правою кнопкою миші по виділеному тексту й у меню, виберіть пункт «Шрифт».

  Після цього з'явиться вікно з настройками шрифтів. В цьому вікні потрібно встановити позначку навпроти опції «Надрядковий» і закрити вікно натисканням на кнопку «Ok».

  Після цього виділений вами число стане ступенем.

  Рекламний блок