Як почистити диск від сміття на Windows 7 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Користувачі часто скаржаться на те, що на диску «З» дуже мало вільного місця і запитують про те, як почистити диск «С» від сміття на Windows 7. У цій статті ми розглянемо два простих, ефективних і безпечних способи вирішення цієї проблеми.


Спосіб № 1. Використовуємо функцію «Очищення диска».

найпростіший і надійний спосіб почистити диск «С» від сміття на Windows 7 це скористатися функцією «Очищення диска». Для того щоб запустити дану функцію відкрийте вікно «Мій комп'ютер», натисніть правою кнопкою мишки по іконці диску «С» і виберіть пункт «Властивості».

Після цього відкриється вікно з властивостями вибраного диска. Тут потрібно просто натиснути на кнопку «Очищення диска».

Далі система почне аналіз вашого диска «С» на предмет наявності сміття. Почекайте кілька хвилин, поки закінчиться аналіз.

Після того як система проаналізує ваг диск «З» явиться список сміття, який можна видалити. Встановіть позначку навпроти файлів, які ви хочете видалити, і натисніть на кнопку «Ok».

Далі з'явиться вікно з проханням підтвердити видалення файлів. Тут натискаємо на кнопку «Видалити файли».

Тепер залишилося тільки дочекатися, поки операційна система Windows 7 почистити диск «С» від сміття. Зазвичай для цього потрібно кілька хвилин.


Спосіб № 2. Видаляємо або переносимо файли на інший диск.

Якщо ви зробили «Очищення диска», але на диску «С» все ще дуже мало вільного місця, то ви можете перенести файли на диск D. Для того щоб знайти всі файли, відкрийте папку «C: \ Users \ Ім'я_користувача» і вивчіть вміст всіх папок, які там знаходяться. Особливу увагу зверніть на такі папки:

  • C: \ Users \ Ім'я_користувача \ Downloads (Завантаження);
  • C: \ Users \ Ім'я_користувача \ Desktop (Робочий стіл);
  • C: \ Users \ Ім'я_користувача \ Documents (Мої документи);
  • Зазвичай в цих папках зберігається найбільше користувальницьких файлів. Наприклад, на скріншоті (внизу) видно, як в папці «Завантаження» зберігається більше 20 гігабайт файлів.

    Ці файли можна без проблем видалити або перенести на інший диск, таким чином, звільнивши диск «С» від непотрібного сміття.

    Рекламний блок