Говорилка онлайн із чоловічим голосом російською мовою - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


У деяких користувачів може виникнути необхідність в озвучці тексту чоловічим голосом онлайн. Це може бути будь-який рекламний текст, белетристика, інші текстові жанри та стилі, які необхідно трансформувати за принципом «текст в голос», не вдаючись до завантаження на ПК різних програм. У цьому матеріалі я розповім, які існує онлайн говорилка з чоловічим голосом російською мовою, наведу опис відповідних мережевих ресурсів, а також поясню, як з ними працювати.


Відтворюємо текст в голос


Зміст статті:

 • 1 Кращі онлайн говорилка російською мовою
 • 2 Ресурс Linguatec для читання тексту голосом
 • 3 Oddcast - онлайн синтезатор мови
 • 4 iSpeech - сервіс відтворює текст в мову
 • 5 Ресурс IVONA читає будь-який текст вголос
 • 6 Ще трохи про стандарти голосових движків
 • 7 Висновок

 • Кращі онлайн говорилка російською мовою

  Якщо вас цікавить говорилка онлайн, тоді відразу зауважу, що в більшості випадків можливість безкоштовного відтворення тексту обмежена розміром у кілька сотень символів, за повний же функціонал доведеться доплачувати. Це пов'язано з рекламним характером подібних ресурсів, покликаних, швидше, продемонструвати можливості голосового движка, ніж повноцінно озвучувати чоловічим голосом величезні обсяги власного тексту.


  Список програм для читання голосу


  Отже, перейдемо до безпосереднього перерахування та опису можливостей потрібних нам мережевих диктор-ресурсів.

  Ресурс Linguatec для читання тексту голосом

  Перша говорилка онлайн з чоловічим і жіночим голосом, про яку я хочу розповісти, – це німецький ресурс Linguatec. Максимальний об'єм тексту, який може бути озвучений, обмежений 250 символами, чого, втім, цілком достатньо для демонстрації можливостей зазначеного голосового движка. За повноцінний же функціонал без обмежень доведеться заплатити реальні гроші.

  Щоб скористатися можливостями ресурсу перейдіть на нього, в табличці «Voice Reader виберіть російську мову (Russisch), а трохи нижче, з поданих голосів, виберіть чоловічий голос (Yuri). Нижче введіть потрібний вам текст (до 250 символів) і натисніть кнопку зі стрілочкою (Play).


  Voice Reader читає вголос текст російською мовою


  Oddcast - онлайн синтезатор мови

  Ресурс Oddcast також може виступати як online говорилка, при цьому розмір проговариваемого тексту обмежений 170 символами.


 • Для роботи з даними ресурсом перейдіть на нього, у вікні вибору мови (Language) виберіть Russian, а у вікні вибору чоловічого або жіночого голосу виберіть чоловічий (Dmitri).
 • У вікні «Enter text» введіть текст, а потім натисніть на кнопку «Say It» (сказати).
 • Включена в функціонал движка опція «Effect» дасть вам можливість поекспериментувати над різними звуковими ефектами (шепіт, роботизований голос, прискорений голос і так далі).

 • СервисText-to-Speech переводить мова в звуковий файл


  iSpeech - сервіс відтворює текст в мову

  Ще один ресурс, під назвою iSpeech, володіє російською голосовим движком досить хорошої якості. При цьому обсяг відтворюваного тексту також обмежений цифрою близько 200 символів, дозволяючи озвучити російський текст чоловічим голосом онлайн.

  Для роботи з ресурсом перейдіть на нього, у списку мов ліворуч знайдіть «Russian Male», у вікні праворуч введіть ваш текст і натисніть на кнопку «Play» (доведеться почекати кілька секунд, поки система опрацювати текст).


  Вибираємо російську мову в голосовому озвучення тексту


  Якщо сервіс iSpeech вам не підійшов перейдіть на статтю про онлайн синтезаторів мовлення або читайте далі.

  Ресурс IVONA читає будь-який текст вголос

  Ще одна онлайн говорилка з чоловічим голосом російською мовою – це IVONA. Даний ресурс володіє одним з найбільш якісних голосових движків, при цьому наявна до недавнього часу можливість промовляти якийсь безкоштовний обсяг тексту на даний момент недоступна, можливо, буде доступна пізніше)

  Тим не менш, можливість демонстрації можливостей наявного голосового движка залишилася. Для цього необхідно перейти на даний ресурс Івона, у списку наявних мов знайти «Russia», клікнути на кнопочку справа, і, вибравши чоловічий голос (Maxim), натиснути на кнопку зі стрілочкою (Play).


  Використовуємо сервіс Ivona


  Ще трохи про стандарти голосових движків

  Що відноситься до наявних сьогодні основним стандартам голосових движків, то нині найбільш поширені два з них – SAPI 4 і SAPI 5 («SAPI» це абревіатура від «Microsoft Speech API» - в перекладі «Інтерфейс програмування мови від Microsoft»). SAPI 4 є застарілим стандартом, створеним ще в 1998 році, нині мало застосовується, SAPI 5 – сучасніший, має більш якісним вимовою, остання модифікація - SAPI 5.4 (при цьому у SAPI 5 безкоштовних голосів менше, ніж у застарілого SAPI 4).

  Що до програм синтезу мови, то одна з найбільш популярних з них - «Govorilka», дозволяє досить якісно озвучувати об'ємні тексти, причому різними варіантами голосів (як чоловічих, так і жіночих). У інсталяційної версії продукту зазвичай знаходиться комплект з декількох вбудованих голосів, якщо ж читачеві їх буде мало, то на сайті програми можна завантажити додаткові голоси до неї (у тому числі якісні платні варіанти).


  Інтерфейс програми Govorilka


  Висновок

  Якщо вас цікавить говорилка з чоловічим голосом російською мовою, тоді рекомендую звернути увагу на список мережевих онлайн ресурсів, перерахованих мною вище. При цьому до їхніх недоліків варто віднести обмеженість їх безкоштовного функціоналу, змушуючи користувача звертати пильну увагу на спеціалізовані програми (наприклад, «Говорилка»). Найбільш якісне вимову серед перерахованих ресурсів дає голосовий движок сервісу IVONA, і саме озвучені ним фрази ми досить часто зустрічаємо в російськомовному сегменті мережі.

  Рекламний блок