Carrier на Айфоне що це таке - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Зайшовши в пункт «Про пристрої» налаштування свого iPhone, деякі з користувачів можуть зустріти в рядку оператора слово «Carrier» з якою-небудь цифрою. Що це таке користувач не знає, і чому слово «Carrier» варто замість назви оператора теж не представляє. У цій статті я постараюся розповісти, що це таке carrier на Айфоне, поясню, чому користувач бачить дане слово замість назви свого оператора, а також розповім, як виправити дану ситуацію.


Повідомлення Carrier на Айфоне


Зміст статті:

 • 1 Що таке Carrier на iPhone
 • 2 Carrier на Айфоне – причини дисфункції налаштувань
 • 3 Як виправити Carrier на Айфоне
 • 4 Ще трохи про Carrier (IQ)
 • 5 Висновок

 • Що таке Carrier на iPhone

  Для розуміння, що це Carrier на Айфоне, нам слід спочатку визначитися з перекладом цього слова. У перекладі з англійської «carrier» означає «носій, перевізник, кур'єр». В даному конкретному випадку під терміном «перевізник» розуміється мобільний оператор, послугами якого ми користуємося.


  В такому випадку виникає цілком закономірне питання: чому ж у рядку оператора налаштувань телефону стоїть саме «Carrier», а не знайому назву нашого оператора? Розгадка тут проста – " користувач з якоїсь причини не отримав (чи коректно не встановив) файл налаштувань оператора мережі, в якому містяться специфікація мобільної мережі, профілі, налаштування інтернету та інші важливі дані.

  Тому, якщо даний конфігураційний файл з якоїсь причини не був отриманий (або не правильно встановлений), то ваш апарат замість установки оператора підставляє свої налаштування, причому в деяких випадках вони можуть працювати не зовсім коректно (що цілком зрозуміло).

  Відповідно, тепер замість назви оператора буде стояти «Carrier», а цифра після цього слова означає певну версію цих налаштувань.


  Замість назви оператора - Carrier з цифрою


  Carrier на Айфоне – причини дисфункції налаштувань

  Після того, як ми визначилися, що означає Carrier на смартфоні Айфон, потрібно позначити причини, чому наш файл налаштувань (який зазвичай надсилається оператором автоматично) не був задіяний в нашому апараті.


  Причини можуть бути наступні:

 • Помилка синхронізації параметрів;
 • Стара версія сім-карти;
 • Ваш оператор не домовився з компанією Apple про відповідних налаштуваннях для iPhone (прецеденти подібного були, особливо у випадку, якщо ваш оператор новий і тільки вийшов на ринок).
 • Як виправити Carrier на Айфоне

  Тепер, коли ви знаєте, що таке Carrier на Айфоне, слід перерахувати ті дії, які потрібно вжити для виправлення даної ситуації. Якщо цього не зробити, то користувач може зіткнутися з дисфункцією свого апарату в самий невідповідний момент, і яка-небудь важлива інформація (або дзвінок) можуть бути втрачені (це вже не кажучи вже про нестабільність в роботі інтернет-зв'язку).

  Отже, щоб виправити ситуацію виконайте наступні:

 • Запустіть найсвіжішу версію iTunes, потім підключіть ваш смартфон до комп'ютера. Програма сама визначить застарілі установки оператора (при наявності) і запропонує їх відновити, натиснувши на відповідну клавішу меню.

 • Оновлення налаштувань через iTunes


 • Якщо у вас стара сім-карта – краще її замінити. Сьогодні це досить легко зробити без втрати свого індивідуального телефонного номера;
 • Оновити версію iOS до самої свіжої, застаріла версія iOS може бути винна у описуваної мною дисфункції;
 • Спробуйте завантажити налаштування самостійно. Підключіться до інтернету, відкрийте «Установки», перейдіть в розділ «Основні», тапніте на пункт «Про пристрій» і трохи почекайте. Якщо налаштування будуть доступні, то через короткий час ви побачите повідомлення про це з пропозицією встановити (відновити) налаштування оператора.


  Оновлюємо налаштування телефону


 • Зазвичай після виконання даних дій проблема з Carrier на Айфоне буває вирішена.

  Ще трохи про Carrier (IQ)

  Розуміння того, що означає Carrier, було б неповним без згадки програмного продукту під назвою «Carrier IQ».

  Даний софт встановлювався на більш ранніх версія iOS і відстежував всі запускаються користувачем програми, використовуваний порядок клавіш та іншу активність, а потім і пересилав зібрані дані третім особам «для покращення функціоналу». Боротьба безлічі користувачів з подібним шпигунським софтом призвела до того, що Apple припинила підтримку Carrier IQ в останніх версіях iOS.


  Твій телефон стежить за тобою!


  Висновок

  В даному матеріалі я постарався пояснити, в чому суть Carrier на Айфон. У більшості випадків поява слова Carrier в інформації про оператора демонструє які-небудь проблеми з налаштуваннями оператора та операторськими оновленнями на вашому смартфоні. Для виправлення цієї ситуації потрібно виконати всі описані вище рекомендації, а якщо нічого не допомагає – тоді варто звернутися в місцевий офіс вашого оператора для отримання додаткових консультацій з проблематики вашої ситуації.

  Рекламний блок