Як конвертувати Word в PDF - все про комп'ютери

Рекламний блок

Більшість текстових документів готується в програмі Microsoft Word. Але, формат DOC (або DOCX) не завжди зручно використовувати для розповсюдження створених документів. У багатьох випадках, для цих цілей значно краще підходить формат PDF. Тому перед користувачами часто постає питання, як конвертувати Word в PDF.

Конвертація Word в PDF з допомогою доповнення для Microsoft Word

Першим способом конвертації Word в PDF, який ми розглянемо, є встановлення спеціального доповнення для програми Microsoft Word. Дане доповнення називається 2007 Microsoft Office Add-in: Microsoft Save as PDF або XPS і його можна завантажити з офіційного сайту компанії Microsoft.


Після установки цього доповнення в меню «Файл – Зберегти та відправити» з'являється новий пункт меню «Створити документ PDF/XPS. Відкривши меню, ви побачите кнопку «Створити PDF/XPS».

Для того щоб перетворити файл у формат PDF натисніть на кнопку «Створити PDF/XPS» і у вікні, виберіть папку для збереження PDF файлу.

Також тут можна вибрати ступінь оптимізації: Стандартна (публікація в Інтернеті та друк) і Мінімальний розмір PDF-файлу (публікація в Інтернеті).

Конвертування Word в PDF за допомогою онлайн сервісів

Також існує безліч онлайн сервісів, які дозволяють конвертувати файл у форматі Word у формат PDF. Перевага даного способу конвертації полягає в тому, що вам не потрібно встановлювати додаткових програм. Все можна зробити за допомогою браузера.

Одним з найбільш популярних є конвертерів http://convertonlinefree.com/WordToPDFRU.aspx.

Користуватися даними конвертером дуже просто. Натисніть на кнопку «Виберіть файл і вкажіть документ, який ви хочете конвертувати. Після цього натисніть на кнопку «Конвертувати».

Після закінчення конвертації автоматично почнеться завантаження отриманого PDF файлу.

Конвертування Word в PDF за допомогою PDF принтерів

Також існують так звані PDF принтери. Це програми, після установки, яких в системі з'являється віртуальний принтер, який зберігає документи у форматі PDF.

Розглянемо процес конвертації Word в PDF на прикладі безкоштовного PDF принтера DoPDF (http://www.dopdf.com/ru/).

Викачуємо і встановлюємо дану програму. Далі запускаємо будь-який документ Word і відкриваємо меню «Файл – Друк». Тут потрібно вибрати принтер DoPDF.

Після натискання на кнопку «Друк» перед вами відкриється вікно програми DoPDF.

Тут можна вказати місце збереження файлу, а також ступінь стиснення зображень. Після натискання на кнопку «ОК» ваш документ Word буде конвертований в PDF.

Існують і інші безкоштовні PDF принтери. Наприклад, BullZip PDF Printer і PDFCreator. Принцип роботи цих PDF принтерів нічим не відрізняється від DoPDF.

Рекламний блок