Як видалити Super Locker з Андроїда - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Якщо після установки будь-якої програми на екрані вашого смартфона стала регулярно з'являтися реклама програми Super Locker, або ви вже встановили цей додаток і не можете його видалити, або воно якимось чином встановилося самостійно, і ви не знаєте, як позбутися від Super Locker – тоді цей матеріал написаний саме для вас. У цій статті я розповім, що таке Super Locker, який його функціонал, і як видалити Super Locker з вашого смартфона.


Додаток Super Locker на Андроїд


Зміст статті:

 • 1 Що це за програма Super Locker
 • 2 Скарги на додаток
 • 3 Як видалити додаток Super Locker
 • 4 Висновок

 • Що це за програма Super Locker

  Цей додаток Super Locker позиціонується розробниками як стильний і модний інструмент для блокування екрану і прискорення заряду телефону. На екрані блокування користувач може спостерігати прогноз погоди, рівень зарядки, новини, є швидкий доступ до камери і інших важливих функцій вашого пристрою.


  Що до «прискорення заряду», то розробники обіцяють прискорення зарядки вашого смартфона на 20% після установки і запуску даної програми. Яким програмними інструментами здійснюється апаратне зміна телефону і акумулятора для прискореної зарядки нам не повідомляється. А може розробники знають якесь магічне заклинання для зміни потужності вашого зарядного пристрою? Питання риторичне. Тому я видалив Super Locker через деякий час після установки на свій смартфон.


  Функції Супер Локер


  Скарги на додаток

  З іншого боку, мережа буквально рясніє скаргами і інвективами на додаток Super Locker. Мало того, що найчастіше воно встановлюється самостійно, і реклама на головному екрані заважає нормальній роботі телефону, так ще додаток часто ініціює завантаження і установку різних підозрілих програм, про функціонал яких користувачів не має ні найменшого уявлення. Зайве говорити, що такий програмний продукт більше схожий на шкідливе adware, ніж на корисний інструмент зі зручним функціоналом.

  Як видалити додаток Super Locker

  Для повного видалення програми Super Locker буває недостатньо зайти в налаштування телефону, перейти в додатки, знайти Super Locker і видалити з телефону. Дуже часто цей процес відбувається з незрозумілими збоями в роботі, тому фахівці рекомендують видаляти це додаток через безпечний режим (safe mode) вашого телефону.


 • Використовуємо безпечний режим. Виклик безпечного режиму відбувається у кожного смартфона і планшета по своєму, наприклад, на моєму Samsung потрібно натиснути перезавантаження телефону, і коли пристрій почне завантажуватися, і з'явиться емблема Samsung, натиснути і утримувати кнопку зменшення гучності. Смартфон завантажиться у безпечному (safe) режимі, і ви побачите внизу екрана напис «Safe Mode». Перебуваючи у безпечному режимі, ви зможете легко видалити нашого «героя» з вашого пристрою;
 • Видаляємо підозрілі процеси. Також рекомендую зайти в «Додатки» у вкладку «», і знайти там процес android communication sync (а також com.android.comp.download) і при знаходженні видалити (вимкнути) їх. Саме вони можуть бути відповідальні за автоматичне завантаження підозрілих програм на ваш пристрій;


  Видаляємо Super Locker зі смартфона


 • Видаляємо додаток-джерело. Крім того згадайте, після завантаження якогось додатки Супер Локер з'явився на вашому смартфоні. Якщо вам вдалося знайти винуватця – також його видалити, а потім перезавантажте ваш апарат в нормальному режимі;
 • Встановіть надійний антивірус. Підійдуть випробувані антивірусні бійці як AVG, антивірусу Касперського, ESET та інших;
 • Встановіть програму AirPush Detector і визначте, яка програма відповідальна за контекстну рекламу. Видаліть Super Locker (зупиніть, вимкніть).
 • Скиньте пристрій до заводських налаштувань. Цей ефективний рада потрібно використовувати лише у крайньому випадку, так як ви втратите всі свої дані на вашому апараті, включаючи телефонну книгу, встановлені програми і так далі. Без крайньої необхідності робити цього не слід.
 • Ну і зайве говорити, що не треба ходити по рекламних посиланнях, які пропонує Супер Локер. Крім чергових проблем нічого хорошого ви там не знайдете.


  Висновок

  Супер Локер – це продукт, створений, насамперед, для рекламних цілей. Підсумовуючи безліч скарг і нарікань на його роботу, я б радив негайно видалити Super Locker додаток, а для любителів програм-локерів можна порекомендувати достойні альтернативи у вигляді SlideLock Locker, Next Lock Screen, MixLocker та інші якісні продукти.

  Рекламний блок