Як дізнатися збірку Windows 10 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Користувачі не рідко цікавляться, як дізнатися номер зборки Windows 10 або її версію. У цьому матеріалі ми розглянемо кілька способів, які дозволять вам отримати дану інформацію.


Спосіб № 1. Параметри.

В Windows 10 з'явилося нове меню для управління операційною системою. Воно називається «Параметри», і ви можете відкрити його через меню «Пуск» або за допомогою пошуку.

Якщо ви хочете дізнатися номер зборки Windows 10, то це також можна зробити через «Параметри». Для цього відкрийте «Установки» і перейдіть в розділ «Система – Про систему». Тут ви зможете отримати всю основну інформацію про вашій операційній системі.

Номер зборки Windows 10 буде зазначено в рядку «Побудова ОС». Також поруч буде інформація про випуск Windows 10, версії Windows 10 та основні характеристики комп'ютера.

Спосіб № 2. Команда WinVer.

В Windows 10 працює і старий спосіб отримання інформації про збірці Windows, а саме команда winver. Для виконання цієї команди потрібно відкрити вікно «Виконати» з допомогою комбінації клавіш Windows-R, ввести «winver» і натиснути на клавішу Enter.

В результаті перед вами з'явиться вікно з відомостями про Windows 10.

Тут буде вказана версія Windows 10 і номер її складання.

Спосіб № 3. Команда MsInfo32.

Також є команда MsInfo32. Як і в попередньому випадку для її виконання потрібно натиснути Windows-R, ввести команду й натиснути Enter.

Після цього на екрані з'явиться вікно «Відомості про систему». У самому верху цього вікна буде рядок «Версія», в якій буде вказана версія Windows 10 та номер складання.

На жаль, MsInfo32 не показує повну інформацію про номері збірки, а тільки першу її частину.

Спосіб № 3. Команда SystemInfo.

Крім цього є ще команда SystemInfo, з допомогою якої можна дізнатися номер зборки Windows 10. Для виконання цієї команди потрібно спочатку викликати «Командний рядок». Це можна зробити по-різному, наприклад, ви можете натиснути комбінацію клавіш Windows-X і меню вибрати «Командний рядок».

Після появи «Командного рядка» потрібно ввести команду «systeminfo» і натиснути на клавішу вводу.

В результаті на екрані з'явиться інформація про операційну систему і комп'ютері. У самому верху, в рядку «Версія ОС» буде вказана версія Windows 10, а також номер її складання. На жаль, як і в MsInfo32, тут не відображається повний номер збірки.

Рекламний блок