Програма для скачування відео з будь-якого сайту - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


У багатьох користувачів може виникнути потреба завантажити сподобалося відео з будь-якого сайту. Це може бути улюблений серіал, мультфільм для вашої дитини, яку-небудь потокове відео, базовий ролик для монтажу, кліп і багато іншого. У більшості випадків сайти не представляють зручних можливостей завантажити відео, змушуючи користувача шукати різні способи скачувати відео з вподобаного сайту. Я протестував велика кількість спеціального софта для завантаження відео-файлу і пробував це зробити з будь-якого сайту.


Зміст статті:

 • 1 Види софта для завантаження відео на комп'ютер
 • 2 ТОП-5 додатків для скачування відео з більшості сайтів
 • 2.1 «Savefrom.net помічник»
 • 2.2 «AllMyTube»
 • 2.3 «VDownloader»
 • 2.4 «Url Snooper»
 • 2.5 «Freemake Video Downloader»
 • 3 Висновок

 • Види софта для завантаження відео на комп'ютер

  Більшість програм, які працюють в даному сегменті, і здійснюють завантаження відео з мережевих сервісів, досить схожі за своїм функціоналом. Ви запускаєте таку програму, вводите в спеціальне вікно програми посилання на сторінку з відео, і запускаєте механізм пошуку. Програма сканує вказану вами сторінку на наявність різних відеороликів, інформує вас про знахідки, а потім і виконує завантаження потрібного ролика на ваш ПК.

  При цьому кращі з програм для скачування відео дозволяють зберігати знайдене відео в різних дозволах. Вміють конвертувати ролики в потрібний для користувача формат, оптимізують відео для програвання на вашому смартфоні, планшеті, ігровій приставці et cetera.

  Деякі з таких утиліт мають форму плагіна для браузера, тим самим позбавляючи користувача необхідності кожен раз запускати таку програму для завантаження потрібного відео з мережі. Зазвичай даний браузерне розширення проявляє себе у вигляді кнопки «Download» поряд з відеороликом, натиснувши на яку ви отримуєте можливість скачати вподобане відео (в різних форматах).


  Завантажуйте з мережі вподобане відео з допомогою перелічених нижче програм


  Також деякі з стаціонарних програм для завантаження відео мають вбудований в свій браузер інтерфейс, що дозволяє здійснювати ефективний пошук потрібного відео в мережі.


  ТОП-5 додатків для скачування відео з більшості сайтів

  Перейдемо до переліку програм, дозволяють легко завантажити відео з потрібного нам сайту.

  «Savefrom.net помічник»

  Один з найбільш популярних в Рунеті інструментів для завантаження потрібних файлів з мережі – це програма «Savefrom.net помічник». Вона вміє завантажувати як відео, так і аудіо з будь-якого сайту, і досить добре працює з усіма сучасними браузерами.

 • Принцип роботи з даною програмою досить проста. Ви завантажуєте і встановлюєте цю програму, потім запускаєте браузер, перейдіть на сторінку з потрібним відео, під яким з'явиться кнопка «Завантажити» (або зелена стрілочка).
 • Для завантаження відео на ваш комп'ютер буде досить натиснути на цю кнопку, вибрати формат зберігається відеоролика (за наявності), і завантажити потрібний відеофайл на ваш ПК.
 • При установці програми рекомендую уникати бандлинга, так як крім самого «помічника» є ймовірність встановлення на ПК різних, не завжди потрібних програм від Яндекса та інших не завжди бажаних продуктів.

 • З допомогою кнопки «Завантажити» ви зможете зберегти вподобаний вам відеоролик до себе на ПК


  «AllMyTube»

  Англомовний продукт «AllMyTube» на сьогоднішній момент є чи не найкращим програмним рішенням у сфері завантаження улюбленого відео. Весь процес завантаження здійснюється практично в один клік, підтримуються більше тисячі різних сайтів. Ви просто запускаєте програму, вказуєте програмі раніше скопійоване посилання на сторінку з відео (кнопка «Вставити URL»), і завантаження відео відразу ж починається.

  Крім самого процесу завантаження «AllMyTube» дозволяє конвертувати потрібний відеофайл в 16 відеоформатів, а також оптимізувати відео для програвання більш ніж на сотні різних девайсів.


  Ілюстрація роботи програми «AllMyTube»


  До недоліків даного продукту я б відніс його платний характер, що здатне відлякати багатьох користувачів.

  «VDownloader»

  «VDownloader» - це безкоштовна програма, що дозволяє завантажувати відео з різних сайтів, без необхідності їх безпосереднього відвідування. Щоб скористатися її функціоналом буде достатньо скопіювати у спеціальне вікно програми посилання на відео, а потім натиснути на кнопку «Download».

  При цьому функціонал програми досить широкий:

 • Вона вміє завантажувати відео в різному дозволі;
 • конвертує базове відео в різні відео формати (у тому числі і для мобільних гаджетів);
 • дозволяє переглядати завантажене відео (за рахунок вбудованого відеоплеєра);
 • володіє власною функцією пошуку, підтримує RSS-стрічки;
 • створює копії онлайн-відео, і все це без якоїсь настирливої реклами.
 • При цьому розробники також пропонують більш вдосконалений і платний «VDownloader Plus», але, як на мене, досить і безкоштовного, досить великого, функціоналу.
 • «Url Snooper»

  «Url Snooper» - досить цікава програма для завантаження відео з сайтів, скануюча потрібну сторінку, і представляє після цього посилання на все медіафайли з цієї сторінки. Дозволяє отримати прямі лінки на потокове аудіо і відео (часто приховані за скриптами ActiveX або javascript), і використовувати їх для збереження вподобаного відео на ПК..

  Отриманий за допомогою програм лінк буде достатньо скопіювати який-небудь менеджер завантажень, а потім і зберегти потрібний відеофайл до себе на комп'ютер.


  Список завантажень «URL Snooper»


  «Freemake Video Downloader»

  Утиліта «Freemake Video Downloader-це безкоштовний англомовний продукт, що дозволяє завантажувати вподобані відео з безлічі сайтів. Вміє зберігати відео в різних відео форматах і дозволах, завантажує безліч відеороликів одночасно за один клік. Також вміє використовувати проксі, володіє функціоналом витягання аудіо доріжки з вподобаного відео та багато іншого.

  Робота з даною програмою аналогічна продуктів такого плану:

 • Ви копіюєте потрібну посилання для скачування в буфер обміну (просто виберіть потрібну посилання на сторінку з відео, натисніть праву клавішу миші та виберіть «Копіювати»).
 • Потім запускаєте програму, активуєте завантаження в один клік (кнопка праворуч).
 • Далі тиснете на кнопку «Вставити URL», і зберігаєте відео до себе на ПК.

 • Інтерфейс «Freemake Video Downloader»


  Висновок

  Якщо вам знадобилася зручна і поліфункціональна програма для скачування відео майже з будь-якого сайту, рекомендую звернути увагу на список перерахованих мною програм. Простим, зручним, і при цьому досить функціональним варіантом є «Savefrom.net помічник», що дозволяє завантажити потрібну вам зручно відео, безкоштовно і в хорошій якості. Якщо ж його можливості вас не влаштували, зверніться до інших перелічених мною аналогам, і виберіть альтернативний варіант собі по душі.

  Рекламний блок