Повне відключення UAC в Windows 7: три способи - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


З кожною версією Windows і з кожним оновленням розробники намагалися поліпшити безпеку операційної системи. З'являлися нові модулі та алгоритми захисту. Все це дозволяло використовувати комп'ютер без застосування додаткового обладнання і програмного забезпечення. Але незважаючи на все це деякі функції дуже сильно «дратували» користувачів.

Саме про такий функції піде мова в цій статті, а саме про контроль облікових записів Windows UAC. Ця служба призначена для контролю за всіма програмами та утилітами, які роблять спроби зміни системи несанкціоновано. Роботу даної функції можна побачити, коли користувач намагається встановити яку-небудь програму. В цьому випадку, коли запускаю установку спливає вікно, яке говорить, що програма буде проводити системні зміни. Тут два варіанти дозволити, або скасувати установку.


Саме із-за такого постійного опитування багато хто задається питанням: «Як відключити uac в windows 7/8/10?». Але це дію вкрай не рекомендується робити. Так як це призведе до того, що операційна система стає дуже вразливою для цілого ряду шкідливих програм (трояни, черв'яки, реклама тощо).

Якщо бажання видалити виникає з-за того, що робота UAC виникає дуже часто, то тут рекомендується перевірити Windows на наявність вірусів та іншого підозрілого програмного забезпечення.

Прийнявши рішення відключити службу контролю облікових записів користувач може скористатися допомогою цієї статті, яка описує процес деактивації UAC на прикладі операційної системи Windows 7.


Для того щоб зупинити цю службу користувач може скористатися трьома методами.


Зміст статті:

 • 1 Перший спосіб – Стандартні методи
 • 2 Другий метод – відключення в реєстрі системи
 • 3 Третій спосіб – командний рядок Windows

 • Перший спосіб – Стандартні методи

  Самий простий і легкий спосіб, який дозволяє керувати службою контролю облікових записів – це настройка панелі керування.

  Щоб виконати дану дію користувачеві необхідно натиснути на «Пуск», потім вибрати пункт «Панель управління».

  В меню зверху слід вибрати навпроти розділу «Перегляд» пункт «Категорія». Потім клацнути по рядку «Облікові записи користувачів», далі знову на відповідний пункт і потім вибираємо рядок «Зміни контролю облікових записів».
  Якщо все зроблено правильно, користувач побачить меню з повзунком, який налаштовує рівень захисту Windows. Чим вище його становище, тим активніше і придирчивей служба стежить за кожною зміною в системі. Щоб відключити UAC необхідно цей повзунок опустити в нижнє положення.
  [warning]
  Рекомендується ставити повзунок в друге положення для того щоб функція контролю хоч і не працювала, але могла повідомляти про всі зміни, які мають намір виробити різні процедури і програми.
  [/warning]

  Другий метод – відключення в реєстрі системи

  Як правило, цей спосіб застосовують, якщо перший з незрозумілих причин не працює. У тому випадку, коли встановлення повзунка ніяк не впливають на роботу служби, або його положення не можна змінити. Також рекомендують переконатися, що система не заражена програмним вірусом. Якщо все в порядку, то можна скористатися допомогою реєстру.

  Для того щоб потрапити в реєстр операційної системи Windows 7 необхідно натиснути на комбінацію клавіш Windows R, введіть команду regedit.

  Також для запуску менеджера регістра можна скористатися пошуком в меню «Пуск». Цей спосіб також дозволить запустити утиліту з правами адміністратора.

  Якщо всі умови виконані правильно користувач побачить меню, де з лівого боку представлена структурна схема даних, а праворуч відображаються всі файли каталогів.

  Далі необхідно перейти по даному шляху:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System

  Саме тут зберігаються всі системні файли конфігурації служби. Для того щоб відключити UAC потрібно вибрати EnableUC. Після цього потрібно клацнути два рази по ньому лівою кнопкою миші і поміняти у вікні, значення «1» на «0».

  Перезавантаживши комп'ютер, користувач більше не побачить служби повідомлень про незапланованих змін встановлюється або для запуску програми.

  Третій спосіб – командний рядок Windows

  Крім першого та другого методу, існує ще один спосіб, що дозволяє швидко і назавжди вимкнути службу контролю облікових записів. Робиться це за допомогою командного рядка Windows. Тут передбачається введення спеціальних команд, які деактивує функцію.

  Перевага такого способу в тому, що всі дії виконуються дуже швидко і не тривають як правило більше 2 хвилин. До недоліків можна віднести лише те, що існує необхідність знати команди Windows вводяться в термінал.

  Щоб запустити командний рядок в Windows 7 слід натиснути на комбінацію клавіш Windows R і ввести команду cmd.

  Якщо цей спосіб не спрацює командного рядка можна знайти в меню «Пуск» в розділі «Стандартні програми». Тут же натиснувши на праву кнопку миші можна запустити термінал з правами адміністратора.

  Далі, у вікні утиліти вводять команду:

  C:\Windows\System32\cmd.exe /k %windir%\System32\reg.exe ADD HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v EnableLUA /t REG_DWORD /d 0 /f

  Після чого необхідно буде перезавантажити комп'ютер і перевірити роботу операційної системи Windows 7.

  Як видно з вищеописаного способів, що дозволяють відключити службу UAC багато. Всі вони не вимагають установки додаткового програмного забезпечення. Також вони досить прості і з ними впорається навіть недосвідчений користувач.

  Єдиним моментом можна відзначити те що, вимикаючи службу контролю облікових записів користувач повинен бути впевнений у захисті системи, і мати хорошу і перевірену програму антивірус. Також слід переконатися, що проблемою постійного втручання UAC не є робота якої-небудь шкідливої програми.

  Рекламний блок