Програма для обробки голосу - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


У деяких користувачів ПК може виникнути потреба в цифровій обробці голосу. Це може бути їх власний голос, вокал будь-якої музичної композиції або дикторська мова – факт в тому, що виникла така необхідність, і потрібні програмні інструменти для її реалізації. У цій статті я розповім про декілька програмах для обробки голосу, поясню, де їх можна скачати, і як ними користуватися.


Використовуємо програми для обробки голосу


Зміст статті:

 • 1 Особливості функціоналу програм для обробки вашого голосу
 • 2 MorphVOX Pro - софт зміни мови
 • 3 Програма Adobe Audition має широкий інструмент можливостей
 • 4 AV Voice Changer Software Diamond - обробляє голос онлайн
 • 5 Висновок

 • Особливості функціоналу програм для обробки вашого голосу

  Існують різні програмні інструменти, які дозволяють обробляти голос і людську мову як таку. Одні з таких програм призначені для зміни голосу, що називається, «на ходу», дозволяючи змінювати характеристики голосу прямо під час вимови (зручно використовувати, наприклад, при спілкуванні в Skype). У таких програмах ви вказуєте потрібні характеристики звучання, активуєте мікрофон, говорите що-небудь, і на виході отримуєте оброблений програмою результат.


  Другі дозволяють постобробку, коли змінюється звучання записаного раніше голоси. Такі програми, по суті, є повнофункціональними аудіо редакторами (рівня Adobe Audition), дозволяючи редагувати, мікшувати, додавати ефекти в базовий аудіофайл, і, в кінцевому рахунку, отримувати на виході результат високої якості.

  В даному матеріалі я зупинюся на кількох таких програмах, і поясню, як користуватися їхніми можливостями. Також рекомендую спробувати говорилка онлайн із чоловічим голосом російською мовою.


  Використовуємо програми для зміни голосу


  Рекомендую: Голосовий пошук Яндекс для комп'ютера


  MorphVOX Pro - софт зміни мови

  Перша програма для обробки мови, на якій я хочу зупинитися – вельми популярна MorphVOX Pro. Дана програма дозволяє обробляти ваш голос в режимі «реального часу», коли під час процесу спілкування в мережі ви говорите своїм звичайним голосом, а співрозмовник отримує змінене за допомогою MorphVOX Pro звучання. Ви можете змінити свій голос на дитячий, жіночий, чи чоловічий, додати йому грізних ноток або навпаки прибрати такі, говорити голосом демона, робота чи іншого персонажа (додатковий комплект голосів можна завантажити окремо від програми).


 • Для роботи з програмою необхідно її скачати (наприклад, з ресурсу Softportal) і встановити на ваш ПК.
 • Потім перейдіть в налаштування програми (кнопка «Preferences» зліва зверху).
 • Виберіть вкладку «Device settings», в опції «Місгоропе» встановіть використовуваний системою мікрофон, а в опції «Playback» - використовуються в системі динаміки.
 • Потім натискаємо на кнопку «ОК» внизу, більше нічого не міняємо.

 • Встановіть потрібне значення параметрів «Microphone» і «Playback»


  Якщо ви все зробили правильно, то на звучання вашого голосу буде безпосередньо реагувати зелений індикатор у центрі вікна програми (поряд з кнопкою «Mute»).

  Робочий екран програми ділиться на три частини. Зліва ви можете вибрати готові налаштування будь-якого голосу для звучання. Це може бути дитина (Child), чоловік (Man), жінка (Woman), робот (Robot), демон (Hell demon) та інші.


  Робочий екран MorphVOX Pro


  У центрі розташовано повзунки дозволяють поступово змінювати характеристики голосу: pitch shift (зміна тону), Timbre (тембр), Shift (зміна тембру), Strength (зміна потужності тембру).

  Праворуч знаходиться графічний еквалайзер (ви також можете міняти там звучання вашого голосу), а також вибрати будь-які з голосових ефектів (Voice effects).

  Щоб використовувати змінений за допомогою MorphVOX Pro голос, наприклад, Skype, необхідно перейти в налаштування Скайпу, вибрати вкладку «Налаштування звуку», і встановити за замовчуванням мікрофон на значення «Screaming Bee Audio».

  Програма Adobe Audition має широкий інструмент можливостей

  Друга програм, про яку я сьогодні розповім – це також не менш популярна Adobe Audition (безкоштовна пробна версія цього продукту доступна, наприклад, на сайті adobe.com). Це досить потужний, гнучкий, поліфункціональний інструмент з широкою варіацією можливостей, що дозволяє проводити якісну обробку людського голосу.

  Ви можете завантажити в програму як вже наявний аудіофайл із записом голосу, так і натиснути на кнопку «Запис» для запису звуку з мікрофону (під час запису буде демонструватися візуальне відображення записуваного звуку). Якщо у вас фонить мікрофон вам потрібно це виправити, стаття інструкція по посиланню.

  Для редагування виділіть початок і кінець потрібного відрізка (виділіть початок відрізка, клікнувши на нього мишкою, потім, не віджимаючи кнопки мишки, виберіть відрізок, зазначений відрізок відображається іншим кольором). Потім необхідно вибрати потрібний ефект запропонованого програмою функціоналу, що дозволить змінити виділений відрізок в потрібному вам ключі.

  Видалити різні шуми, зітхання, непотрібні звуки можна, спочатку виділивши їх за допомогою мишки, а потім вже натиснувши «Delete».


  Робочий екран «Adobe Audition»


  Щоб вставити в звучання вашого голосу інші ефекти, ви можете використовувати як іншу звукову доріжку (буде програватися обидві доріжки одночасно), так і використавши вставку в першу (базову) аудіодоріжку. Для цього клацніть мишкою в потрібне для вставки місце треку (там з'являється курсор), потім натисніть вгорі на «Вставка» (Insert) - «Аудіо» і виберіть потрібний файл для вставки.

  Якщо вам необхідно змінити тон вашого голосу, то у вкладці ефекти (Effects), виберіть час і тон (Time/Pitch), і відрегулюйте висоту тону (Pitch), не змінюючи час (Time).


  Налаштування міксера в Adobe Audition


  Дана програма для обробки голосу володіє і іншими ефектами, наприклад, щоб додати ефект відлуння до вашого голосу перейдіть в «Delay effects» (ефекти затримки) і виберіть там «ехо». Програма дозволяє вибрати різні форми ехо, надавши вашого голосу безліч різних відтінків.

  Опис ж повного функціоналу даної програми займе цілий буклет, для допитливих можу порадити сайт http://iqcomp.ru/v/s325, де перебуває кілька десятків роликів (51), що описують повний функціонал даної програми.

  AV Voice Changer Software Diamond - обробляє голос онлайн

  Третя програма для обробки голосу – це AV Voice Changer Software Diamond. Її функціонал схожий на вже розглянуту мною MorphVOX Pro, дозволяючи змінювати звучання вашого голосу в реальному часі.

  Крім зміни голосу ви можете додавати до вашого голосу різні ефекти, змінювати звучання музичних композицій, співати караоке різними голосами, і просто розмовляти голосом відомих кінозірок.

  Для роботи з AV Voice Changer Software Diamond встановіть і запустіть цю програму. Задіяти зміна звуку можна за допомогою перемикача «On/Off» опція «Voice Morpher».


  Робоче вікно програми Робочий екран AV Voice Changer Software Diamond


  Натискання на «Duplex» дасть вам можливість прослухати, як звучить ваш змінений голос (з невеликою затримкою).

  Зміна тональності звучання вашого голосу здійснюється шляхом переміщення покажчика по сітці, а вибравши «Nickvoices» ви зможете використовувати один з вже наявних у програмі шаблонів голосів.


  Використовуйте AV Voice Changer Software Diamond для розмов і пранка


  Висновок

  Програма для обробки голосу дозволяє змінювати звучання голосу як у режимі «реального часу», так і використовувати різні можливості для постобробки записаного раніше звуку. Якщо у вас виникла необхідність у зміні звучання вашого голосу, використовувати описані вище інструменти (а також інші, рівня Sony Sound Forge Pro , Swifturn Free Audio Editor, Moo0 Audio Effect, Voxal Voice Changer, Clownfish et cetera). Вони дозволять провести якісну обробку голосу, змінивши його звучання до потрібного вам рівня.

  Рекламний блок