Як прибрати рекламу в браузері Google Chrome - все про комп'ютери

Рекламний блок

Google Chrome – напевно найпопулярніший браузер в світі. У рунеті його використовують понад 45 відсотків користувачів. Враховуючи таку популярність, нічого дивного, що в мережі багато питань, що стосуються блокування реклами в цьому браузері. Якщо вас також цікавить це питання, то ви потрапили за адресою. Тут ви зможете дізнатися, як прибрати рекламу в браузері Google Chrome раз і назавжди.


Прибираємо рекламу в браузері Google Chrome за допомогою AdBlock Plus

AdBlock Plus – найпопулярніше і перевірене розширення для відключення реклами. Тому, якщо ви вирішили прибрати рекламу в браузері Google Chrome, то краще всього скористатися саме цим розширенням.

Для того щоб встановити AdBlock Plus і раз і назавжди прибрати рекламу з браузера Google Chrome, відкрийте головне меню браузера і перейдіть в розділ «Додаткові параметри – Розширення». Ну або введіть в адресний рядок ось ця адреса «chrome://extensions/».

Після цього перед вами повинна з'явитися сторінка з розширеннями, які встановлені в ваш гугл хром. Тут потрібно прокрутити сторінку вниз і клікнути по посиланню «Ще розширення».

Таким чином, ви потрапите в магазин розширень для браузера Google Chrome. Тут у верхній лівій частині екрана буде пошукова рядок. Введіть туди назву потрібного вам розширення (в нашому випадку це «AdBlock Plus»). А під пошуковим рядком виберіть «Розширення», для того щоб вказати, що ви шукайте саме розширення для браузера, а не додаток або тему. Після цього натисніть на клавішу вводаю

Після цього завантажаться результати пошуку. Тут вам потрібно просто знайти розширення AdBlock Plus і натиснути на кнопку «Встановити».

Далі відкриється вікно установки розширення. Для того щоб продовжити натисніть на кнопку «Встановити розширення».

Після цього просто почекайте, поки браузер Google Chrome встановить розширення AdBlock Plus. Зазвичай це займає всього кілька секунд. Після завершення установки в браузері відкриється сторінка, повідомляє про успішну установку.

Тепер відкрийте будь-яку сторінку з рекламою і перевірте, як працює AdBlock Plus. Якщо AdBlock Plus працює правильно, то він буде прибирати всю можливу рекламу з вашого браузера.


Налаштування AdBlock Plus.

При бажанні ви можете налаштувати AdBlock Plus під свої потреби. Для цього натисніть на кнопку розширення і перейдіть в налаштування.

Після цього перед вами з'явиться вікно з настройками розширення AdBlock Plus.

Тут можна додати сайт в білий список, додати додатковий фільтр для реклами або створити власний фільтр для блокування.


Прибираємо рекламу в браузері Google Chrome за допомогою Антибаннер Adguard

Також ви можете прибрати рекламу в браузері Google Chrome за допомогою інших розширень. Наприклад, можна використовувати розширення Антибаннер Adguard. Встановлюється даний дозвіл точно так само, як і AdBlock Plus. Заходьте в магазин розширень, вводите в пошуку Антибаннер Adguard і натискаєте на кнопку «Встановити».

Після підтверджуєте установку розширення.

І чекаєте, поки відкриється сторінка, що повідомляє про успішну установку розширення.

Після цього можна перевіряти, наскільки добре Антибаннер Adguard прибирає рекламу в браузері Google Chrome.


Налаштування Антибаннер Adguard.

Доступ до налаштувань Антибаннер Adguard можна отримати точно таким же способом. Клікаємо по кнопці розширення на панелі інструментів і переходимо в налаштування.

Після цього повинно відкритися вікно з налаштуваннями розширення.

Тут можна дозволити або заборонити корисну рекламу, включити додаткові фільтри для блокування реклами, створити власний фільтр або додати сайт до списку винятків.


Як прибрати спливаючу рекламу в браузері Google Chrome

У деяких випадках прибрати рекламу з допомогою розширень для браузера не виходить. Реклама все одно з'являється, при цьому дуже часто вона являє собою спливаючі вікна, які можуть з'являтися на будь-яких сторінках і дуже дратують. Якщо ви зіткнулися з подібною контекстної реклами в Google Chrome, то, швидше за все, на вашому комп'ютері працює рекламний вірус, який і підсовує рекламу.

Для видалення подібних вірусів краще всього використовувати спеціалізовані антивіруси. Наприклад, MALWAREBYTES Anti-Malware. Даний антивірус спеціально розроблений для пошуку рекламного шкідливого софту і справляється з цим завданням набагато краще звичайних антивірусів.

MALWAREBYTES Anti-Malware це безкоштовна програма. Скачайте її з офіційного сайту і запустіть на своєму комп'ютері.

Після чого запустіть перевірку комп'ютера.

Після завершення перевірки, видаліть всі знайдені шкідливі об'єкти і перезавантажте комп'ютер. Зазвичай такий процедури достатньо для того, щоб прибрати спливаючу рекламу в браузері Google Chrome.

Рекламний блок