Як написати ступінь на клавіатурі - все про комп'ютери

Рекламний блок

При наборі тексту іноді виникає необхідність набрати ступінь числа. Але таких символів на клавіатурі немає, тому дана завдання ставить у глухий кут багатьох користувачів. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то ця стаття повинна вам допомогти. Тут ви дізнаєтеся, як написати ступінь на клавіатурі.


Якщо використовувати тільки клавіатуру, то можна написати тільки другу і третю ступінь, тобто звести число в квадрат чи куб Для цього використовуються комбінації клавіш Alt 0178 (квадрат) і Alt 0179 (куб).

Користуватися цими комбінаціями клавіш дуже просто. Потрібно натиснути клавішу Alt та, утримуючи її натиснутою набрати на цифровому блоці клавіатури 0178 або 0179.

Комбінації клавіш Alt 0178 і Alt 0179 працюють в більшості текстових редакторів, включаючи всі версії Word і звичайний Блокнот (Notepad).

Ступінь у текстовому редакторі Word

Якщо ви працюєте в текстовому редакторі Word і вам потрібно написати ступінь числа, то найпростіше скористатися спеціальною кнопкою, яка називається «Надрядковий знак». У сучасних версіях Word (наприклад, в Word 2007, 2010, 2013 і 2016) ця кнопка знаходиться на вкладці «Головна». Виділіть знак, який повинен стати ступенем числа і натисніть на цю кнопку.

В результаті ви отримаєте число і ступінь. Потрібно відзначити, що в якості міри можна використовувати не тільки числа, але й літери.

Якщо ви користуєтеся старими версіями текстового редактора Word, наприклад, Word 2003, то для того щоб зробити ступінь необхідно виділити число, клацнути по ньому правою кнопкою мишки і вибрати «Шрифт».

У результаті з'явиться вікно «Шрифт». Тут потрібно включити надрядковий шрифт і зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «Ок».

Таким чином виділене число перетвориться в ступінь.

Рекламний блок