Ретуш фото обличчя онлайн - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Відзнявши безліч фото, ми можемо виявити, що багато з них потребують поліпшення і подальше редагування, а також використовувати ретуш фотографії. На деяких потрібно прибрати горезвісний ефект «червоних очей», на інших зображеннях – позбутися від зморшок або поліпшити пропорційність особи, на третє – зняти надмірне почервоніння шкіри і так далі. Зазвичай для цього використовують популярні програми-фоторедактори, рівня Photoshop або Pixlr, але чому б не скористатися мережевими фоторедакторами, що дозволяють за допомогою пари кліків провести необхідне ретушування картинки онлайн? У цій статті я розповім, як виконати ретуш фото онлайн особи, які мережеві інструменти нам в цьому допоможуть, і як з ними працювати.


Ретушируем фотографію особи


Зміст статті:

 • 1 Як правильно редагувати зображення особи
 • 2 Сервіси для ретуші фото особи
 • 3 Makeup.Pho.to - пере прищі, зморшки на обличчі
 • 4 Сервіс Retush.net - відбілює зуби, усуне ефект червоних очей і тд.
 • 5 Avatan - онлайн-фоторедактор
 • 6 IMGonline - обробка фотографій
 • 7 Smartbrain - усуває недоліки шкіри на портретних фото
 • 8 Висновок

 • Як правильно редагувати зображення особи

  Функціонал роботи цих сервісів досить схожий на специфіку роботи зі стаціонарними програмами фото-редакторами, дозволяючи легко безкоштовно виконати ретуш фото онлайн без реєстрації. Ви переходите на вказаний мною мережевий ресурс, завантажуєте на нього потрібне фото особи (зазвичай портретного типу), а потім перейдіть у вікно редагування фото, де розташовані різні вкладки. Перемикаючи дані вкладки, і вибираючи між наявних там інструментами, ви вносите необхідні зміни в зображення, потім тиснете на кнопку «Зберегти», і завантажуєте отриманий результат до себе на ПК.


  При цьому ряд сервісів володіє функцією автоматичного ретушування, коли всі операції над вашим фото виробляються автоматично, і ви практично відразу ж отримаєте поліпшену версію вашої фотографії, яку потім зберігаєте до себе на жорсткий диск.


  Результат говорить сам про себе


  Інструкція по додаванню написи на фото в моїй минулій статті!

  Сервіси для ретуші фото особи

  Перейдемо до списку мережевих сервісів, що дозволяють виконати ретуш фото російською. Я перерахую кілька популярних безкоштовних сервісів, і поясню, як ними користуватися.


  Makeup.Pho.to - пере прищі, зморшки на обличчі

  Даний сервіс позиціонує себе як онлайн-редактор зображень з великими можливостями від компанії VicMan Software, яка, до того ж, випустила схожий по функціоналу мобільний додаток Visage Lab з досить широким інструментарієм для ретуші фото.


 • Щоб виконати ретуш обличчя онлайн за допомогою даного сервісу, перейдіть на нього http://makeup.pho.to/ru/ і натисніть кнопку «Почати ретуш».
 • Виберіть звідки ви будете імпортувати фото (комп'ютер або Фейсбук) та завантажте необхідний фото на ресурс.

 • Визначитеся з джерелом фото


  Після завантаження фото сервісом буде проведена автоматична онлайн ретуш фото. Будуть автоматично застосовані такі опції як ретуш шкіри, розгладжування зморшок, антиблік, відбілювання зубів і так далі. Після перегляду результату ви можете прибрати будь-яку з опцій шляхом зняття відповідної галочки і натисканням на кнопку «Застосувати».


  Автоматичні опції сервісу Makeup.Pho.to


  При необхідності ви можете натиснути на вкладку «Ефекти» ліворуч, і вибрати якийсь з ефектів (Dreamy Retro,кг Poster Look, Phantasy Blue та інші).

  Для збереження отриманого результату необхідно натиснути на кнопку «Зберегти і поділитися» внизу. У діалоговому вікні виберіть «Завантажити», натисніть правою клавішею миші на відкритому зображенні і виберіть «Зберегти зображення як» для збереження фото до себе на ПК.

  Сервіс Retush.net - відбілює зуби, усуне ефект червоних очей і тд.

  Інший сервіс, що дозволяє виконувати ретушування особи – це Retush.net. Даний сервіс дозволяє працювати з вбудованим англомовним фото-редактором «Photocat», що володіє досить широкими можливостями по редагуванню зображень.

  Перейдіть на даний ресурс, натисніть кнопку «Upload» і завантажте на сайт потрібний вам фото. Зліва розташовані базисні вкладки для роботи з зображенням: Edit (редагування), «Effects» (ефекти), «Retouch» (ретуш), «Frames» (рамки), «Text» (текст), «Local retouch» (локальна ретуш).


  Вкладки Retush.net


  Перемикаючись між вкладками ви можете вибирати різні інструменти і застосовувати їх на вашому фото. Приміром, у внеску «Ретуш» ви можете застосовувати ефекти до фігури (Figure), шкірі (Skin), очей (Eyes), губ (Lip tint). Вибираючи ширину покриття (Brush size) і інтенсивність ефекту (Intensity) ви можете домогтися потрібної якості вашого фото.

  Для збереження отриманого результату служить клавіша «Save» праворуч зверху.

  Avatan - онлайн-фоторедактор

  Наступний російськомовний сервіс, що дозволяє здійснити редагування фото безкоштовно – це Avatan. Для роботи увійдіть на даний ресурс, натисніть на кнопку «Почати ретушування», а потім «Перейти до набору».

  Ви перейдете в режим редагування. Натисніть кнопку «Відкрити», потім «Відкрити фото», і завантажте ваше фото на ресурс.

  Вгорі будуть розташовані різні вкладки (фільтри, ефекти, текстури і так далі), перемикаючись між ними, і вибираючи різний, наявних в них інструментарій, ви можете редагувати ваше фото у відповідності з вашими вподобаннями.


  Функціонал сервісу Avatan


  Для збереження отриманого результату існує кнопка «Зберегти» зверху.

  IMGonline - обробка фотографій

  Сервіс «IMGonline» дозволяє виконати автоматичну ретушировку онлайн, використовуючи мінімум налаштувань. Просто перейдіть на даний ресурс https://www.imgonline.com.ua/retouch-photo.php натисніть на кнопку «Огляд» і завантажте на сервіс потрібне зображення.

  Визначитеся з іншими налаштуваннями (рівень ретушування, рівень загального згладжування, різкість, яскравість, контрастність, виберіть формат вихідного файлу JPEG або PNG-24) та натисніть «Ок».


  Так виглядає сервіс IMGonline


  Фотографія буде оброблена, і ви зможете скачати або переглянути результат, натиснувши на відповідні написи на екрані.

  Smartbrain - усуває недоліки шкіри на портретних фото

  Ну і останній на сьогодні сервіс – це Smartbrain. Даний сервіс позиціонується творцями як безкоштовний мережевий фоторедактор з відмінним набором різних фільтрів для зображення.

  Для роботи з ним натисніть «Завантажити своє фото», а потім на «Завантажити файл». Після завантаження ви побачите внизу кнопки різного варіанти редагування вашого фото (фільтри, яскравість, контраст, насиченість, розмиття, Тільт Шифт і ін), за допомогою яких зможете зробити над фото всі необхідні зміни.


  Функціонал сервісу Smartbrain


  Для збереження результату служить кнопка «Зберегти» зверху.

  Висновок

  Перелічені мною сервіси дозволяють легко виконати ретушування фото обличчя в режимі online. У більшості випадків вони мають досить простим функціоналом, при цьому деякі з них мають опцію автоматичного ретушування, яка стане в нагоді тим, хто не хоче обтяжувати себе зайвими зусиллями редагування фото. Скористайтеся перерахованими мною сервісами – і ваші фотографії буде виглядати значно краще, яскравіше, більш представницьким порівняно з тим, як вони виглядали раніше.

  Рекламний блок