Як відключити сплячий режим Windows 10 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Сплячий режим покликаний економити електроенергію і більшість користувачів його активно використовують. Але, іноді сплячий режим може створювати певні незручності. Як правило, це пов'язано з тим, що комп'ютер сам переходить в сплячий режим, коли користувач з ним не працює.

Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то наша стаття повинна вам допомогти. Тут ви зможете дізнатися відразу два способи, як відключити сплячий режим Windows 10.


Відключення сплячого режиму в Windows 10 через меню Параметри

Мабуть, самий простий спосіб відключити сплячий режим Windows 10 це меню «Параметри». Щоб скористатися цим способом, відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в «Параметри».

Після того як відкриється меню «Параметри», перейдіть в розділ «Система».

А потім в розділ «Харчування і сплячий режим».

У цьому розділі вам будуть доступні налаштування живлення екрану і сплячого режиму. Для того щоб відключити сплячий режим Windows 10 вам необхідно відкрити меню, що випадають, відповідальні за час переходу в сплячий режим, і вибрати варіант «Ніколи».


Відключення сплячого режиму в Windows 10 через Управління електроживленням

Також ви можете вимкнути сплячий режим Windows 10 через Управління електроживленням. Для цього вам потрібно клікнути правою кнопкою мишки по кнопці «Пуск» (або використовувати комбінацію клавіш Windows X) і в меню вибрати пункт «Керування живленням».

Після цього відкриється вікно з схемами електроживлення. Тут вам потрібно перейти до налаштувань тієї схеми електроживлення, яку ви використовуєте. Якщо ви використовуєте різні схеми, параметри потрібно повторити для кожної схеми окремо.

Далі відкриється вікно, в якому можна змінити час відключення екрану і переходу в сплячий режим. Для того щоб повністю відключити сплячий режим Windows 10 виберіть значення «Ніколи» і збережіть налаштування.

Також в налаштуваннях електроживлення ви можете відключити сплячий режим при закритті кришки ноутбука або натисканні на кнопку вимикання.

Для цього потрібно перейти за посиланням «Дію кнопок харчування» або за посиланням «Дія при закритті кришки».

Рекламний блок