Як знайти Панель управління Windows 10 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Панель управління використовується в операційних системах Windows починаючи з версії Windows 2.0. Тому користувачі дуже звикли до неї і вже не можуть без неї обійтися. Але, в Windows 10 в меню Пуск більше немає посилання на Панель керування, замість цього з допомогою меню «Пуск» можна відкрити нову панель з налаштуваннями, яка називається «Параметри». Тим не менш всіма улюблена «Панель управління» залишилася в системі і її можна відкрити. Зараз ви дізнаєтеся, як знайти Панель управління Windows 10.


Спосіб № 1. Правий клік по кнопці «Пуск».

найпростіший спосіб знайти панель управління Windows 10 це клікнути правою кнопкою мишки по кнопці «Пуск». Після цього відкриється невелике меню, в якому буде пункт «Панель управління».


Спосіб № 2. Пошук в меню «Пуск».

З допомогою пошуку в меню «Пуск» можна запустити будь-яку програму або системний інструмент. Також з його допомогою можна знайти і панель управління. Для цього просто відкрийте меню «Пуск» і введіть фразу «панель управління». Після цього система сама знайде Панель управління і покаже її вам.


Спосіб № 3. Виконання команди «control».

Також ви можете знайти панель управління Windows 10 за допомогою меню «Виконати». Для цього натисніть комбінацію клавіш Windows R і у вікні, введіть команду «control».

Також цю команду можна виконати з допомогою Командного рядка.


Спосіб № 4. Створення ярлика.

Якщо ви часто користуєтеся Панеллю керування Windows 10, то ви можете створити ярлик на робочому столі. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші по робочому столу і вибрати пункт «Створити Ярлик».

Після цього з'явиться вікно у якому потрібно вказати розташування об'єкта. Тут просто введіть «control», про яку йшлося вище. Після цього натисніть на кнопку «Далі».

На наступному етапі потрібно ввести назву ярлика й натиснути на кнопку «Готово».

В результаті на вашому робочому столі з'явиться ярлик для доступу до Панелі управління. При бажанні ви можете налаштувати відкриття цього ярлика за допомогою комбінації клавіш. Для цього відкрийте властивості ярлика і встановіть потрібну комбінацію клавіш у полі «Швидкий виклик».

Після збереження властивостей ярлика ви зможете відкривати Панель управління з допомогою обраної вами комбінації клавіш.

Рекламний блок