Визначити шрифт по картинці онлайн - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


При розробці сайту (або реалізації інших цифрових проектів) ми можемо зустріти в Інтернеті шрифт, який за своєю візуальним якостям приємно відрізняється від інших аналогів. Бажання використовувати шрифт може бути досить велика, але при цьому ми можемо не знати, що це за шрифт, і яке його назва. В даному матеріалі я спробую допомогти таким користувачам і допоможу дізнатися шрифт по картинці онлайн, і розповім які мережеві сервіси нам в цьому допоможуть.


Розглядаємо способи визначення шрифту по картинці онлайн


Зміст статті:

 • 1 Дізнатися шрифт по картинці онлайн – особливості реалізації
 • 2 Кращі сервіси для визначення шрифту по зображенню онлайн
 • 2.1 Сервіс «WhatTheFont» допоможе ідентифікувати красивий шрифт
 • 2.2 Сервіс «FontSquirrel» розпізнає літери алфавіту онлайн
 • 2.3 «IdentiFont» сервіс для пошуку шрифту
 • 2.4 Сервіс «FONTSPRING»
 • 2.5 Сервіс «Fontmassive»
 • 2.6 Розширення «WhatFont»
 • 3 Висновок

 • Дізнатися шрифт по картинці онлайн – особливості реалізації

  Для реалізації даної задачі можна скористатися низкою мережевих ресурсів (переважно англомовних), які я перерахую нижче. Робота з ними досить шаблонна: ви переходите на такий онлайн-ресурс, завантажуєте на нього картинку з потрібним вам шрифтом (або вказуєте на таку картинку посилання в мережі), при необхідності відзначаєте потрібний для розпізнавання тексту. Також деякі ресурси можуть запросити визначення ще кількох параметрів (наприклад, має текст потовщення), після чого відбувається розпізнавання потрібного шрифту.


  Після проходження процедури розпізнавання шрифту сайт запропонує вам візуально визначити, чи правильно розпізнано цифри і букви (при необхідності буде потрібно провести самостійну коригування, вказавши правильний символ). Після цього сайт видасть вам ряд схожих назв візуально шрифтів, а деякі просунуті ресурси запропонують завантажити сподобався шрифт до себе на ПК.

  При цьому врахуйте, що шрифт на картинці повинен перебувати в горизонтальному положенні, символи повинні бути якісно відокремлені один від одного. І мати достатню висоту (при необхідності використовуйте Photoshop або інший візуальний редактор для припасування тексту під вказані вимоги). Вам може бути корисна стаття щодо зменшення шрифту на комп'ютері за допомогою клавіатури.


  Розпізнати потрібний шрифт іноді буває досить важко


  Кращі сервіси для визначення шрифту по зображенню онлайн

  Розглянемо мережеві сервіси, що дозволяють виконати розпізнавання шрифту онлайн. При цьому врахуйте, що якщо ви пред'явите цих сервісів картинку з величезною кількістю різноманітних символів, та ще без чітких меж між останніми, то сервіс може відмовитися виконати розпізнавання.


  Сервіс «WhatTheFont» допоможе ідентифікувати красивий шрифт

  Сервіс «WhatTheFont» - напевно, один з найбільш популярних англомовних сервісів ідентифікації шрифту. Робота з сервісом досить проста і не вимагає від користувача ніяких спеціальних навичок (включаючи відсутність процедури реєстрації).


 • Для роботи з сервісом перейдіть на сайт myfonts.com.
 • Натисніть на кнопку «Choose File» (файл), і виберіть на жорсткому диску вашого ПК картинку з потрібним вам фоном.
 • натисніть на кнопку «Continue».

 • Робоче вікно сервісу «WhatTheFont»


  Сервіс проведе процедуру розпізнавання, і відкриє вам екран, на якому вам належить визначити, чи вірно сервіс розпізнав літери (якщо ні, введіть необхідні корективи).

  Після цього натисніть «Continue», і ви отримаєте результат з можливим назвою потрібного шрифту. Шрифти, назви яких пофарбовані синім кольором, ви можете завантажити до себе на ПК (деякі з таких шрифтів можуть мати платний характер).

  Сервіс «FontSquirrel» розпізнає літери алфавіту онлайн

  Сервіс «Font Squirrel» - ще один англомовний ресурс для пошуку шрифту онлайн. Як і у випадку з «WhatTheFont» ви зможете не тільки можливість розпізнати потрібний нам алфавіт, але і відразу завантажити його з бази даного ресурсу (як безкоштовно, так і за гроші).

 • Перейдіть на сайт fontsquirrel.com натисніть на кнопку «Upload image» і завантажте картинку з потрібним вам шрифтом на ресурс.
 • Тепер додайте потрібний для розпізнавання шрифту тексту в спеціальній рамці (розмір рамки регулюється, як і регулюється розмір тексту).
 • А потім клацніть на кнопку «Matcherate It!».

 • Робоче вікно сервісу «FontSquirrel»


  Сервіс відкриє список ідентичних шрифтів, праворуч від кожного з яких буде розміщена кнопка для його можливого скачування (і відповідною ціною при платному характер).

  «IdentiFont» сервіс для пошуку шрифту

  Особливістю сервісу «IdentiFont» є можливість визначити шрифт за наводящим питань, які сервіс вам задасть. При цьому сайт використовує англомовний інтерфейс, що істотно обмежує можливості російськомовного користувача.

  Даний сайт володіє п'ятьма унікальними інструментами:

 • «Fonts by Appearance» (ідентифікація шрифту за зовнішнім виглядом);
 • «Fonts by Name» (визначення шрифту по назві або частини назви);
 • «Fonts by Similarity» ( схожості);
 • «Fonts by Picture» (пошук почерку по картинці);
 • «Fonts by Designer/Publisher» (по імені засновника або видавця).
 • Вибравши один із запропонованих п'яти інструментів ви зможете впізнати потрібний шрифт онлайн.


  Робоче вікно сервісу «IdentiFont»


  Сервіс «FONTSPRING»

  Даний сервіс по своєму функціоналу схожий на вже згаданий мною «WhatTheFont», дозволяючи визначити шрифт. При цьому він має ряд специфічних особливостей, зокрема, на сайті є фоторедактор, що дозволяє обробляти текст для кращого розпізнавання шрифту в режимі онлайн. Крім того, ви можете додавати характеристики для завантажується вами картинки для кращої ідентифікації шрифту.

 • Для роботи з ресурсом перейдіть на fontspring.com.
 • натисніть на кнопку «Upload Image» для завантаження картинки з потрібним шрифтом на ресурс.
 • Додайте потрібний вам текст з картинки в центрі рамки і натисніть на кнопку «Matcherate It!» внизу (процедура de facto ідентична вищеописаного ресурсу «FontSquirrel»).
 • Ви отримаєте результат зі списком знайдених збігів.

 • Робоче вікно сервісу «FONTSPRING»


  Сервіс «Fontmassive»

  Сервіс fontmassive.com пропонує вам звернутися до можливостей «людського фактора», і попросити інших користувачів допомогти вам в ідентифікації шрифту онлайн. Для роботи з ним необхідно перейти на цей ресурс, в спеціальному вікні написати текст з питанням, натиснути на кнопку «Вставити зображення» для завантаження зображення з потрібним шрифтом на ресурс, а потім натиснути на кнопку «Відправити».


  Запитайте у користувачів про потрібному шрифту на fontmassive.com


  Розширення «WhatFont»

  Розширення для браузера Google Chrome (а також для інших браузерів на ядрі «Chromium») під назвою «WhatFont» дозволить вам легко виконати розпізнавання шрифту онлайн. Після установки і активації програми в браузері буде достатньо навести курсор на потрібний шрифт для ідентифікації останнього (розпізнаються як латинські, так і кириличні шрифти).

  При цьому, за відгуками користувачів, точність визначення шрифту не завжди на висоті.


  Розширення «WhatFont» в магазині Chrome


  Висновок

  В даному матеріалі мною були розглянуті сервіси, які допоможуть вам визначити красивий шрифт по картинці. У більшості своїй вони мають англомовний інтерфейс, і працюють за схожим алгоритмом. При цьому якість розпізнавання шрифту на різних онлайн-ресурсах може відрізнятися, а в кінцевому результаті ви можете отримати посилання на десяток шрифтів зі схожим візуальним дизайном.

  Рекламний блок