Sorry, this order is failed due to internet connection problems що робити - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


У процесі здійснення покупок на віртуальної торгової майданчику AliExpress (представлені в основному товари з Китаю), користувач може зіткнутися з помилкою «Sorry, this order is failed due to internet connection problems». Зазвичай вона виникає при натисканні кнопки «Оформити замовлення» у процесі здійснення покупки, а після появи цієї дисфункції можливість оформлення замовлення блокується. У цьому матеріалі я розповім, коли виникає помилка this order is failed, і що зробити для виправлення даної ситуації.


Скріншот помилки Sorry, this order is failed due to internet connection problems


Зміст статті:

 • 1 Трохи про AliExpress
 • 2 Сутність помилки this order is failed
 • 3 Як виправити помилку Sorry, this order is failed due to internet connection problems
 • 4 Висновок

 • Трохи про AliExpress

  Перш ніж розповісти про те, як виправити помилку Sorry, this order is failed due to internet connection problems, напишу пару слів про самому ресурсі AliExpress. Як відомо, останній являє собою віртуальна торгову площадку, на якій розміщені пропозиції від безлічі продавців, причому часто по досить низьким, оптовими цінами. Таким чином, ви зможете придбати там товари дешевше, ніж в середньому по Росії, що сприяє популярності даного ресурсу у користувачів.


  AliExpress


  Оплата придбаного товару здійснюється через банківські транзакції з використанням міжнародних платіжних карт Visa і MasterCard, системи Money Bookers, а також шляхом простих банківських переказів.


  Товар з китаю


  Пересилання придбаного товару з Китаю може зайняти тривалий час (часто до 30-50 днів).

  Сутність помилки this order is failed

  Так що за помилка Sorry, this order is failed due to internet connection problems? Її суть буде зрозуміла з перекладу даного повідомлення, яке говорить, що «це замовлення зазнав невдачі з-за проблем з інтернет-зв'язком». Зазвичай дана помилка виникає через якісь технічні проблеми на самому ресурсі AliExpress, причому виправлення зазначених проблем може зайняти значний час.


  Як виглядає відео з помилкою Sorry, this order is failed due to internet connection problems можна подивитися на ролику нижче:


  Крім технічний проблем ресурсу, іншою поширеною причиною даної проблеми є особливість здійснення міжнародних фінансових транзакцій в Криму. Як відомо, з-за політичних подій на дію міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard на Кримському півострові були накладені санкції , і, незважаючи на останні позитивні зміни, ситуація з міжнародними платежами VISA і MasterCard в Криму залишається досить неоднозначною. Зазначене може самим безпосереднім чином позначитися на можливості покупок чого-небудь на майданчику AliExpress у жителів Криму.


  VISA і MasterCard в Криму


  Як виправити помилку Sorry, this order is failed due to internet connection problems

  Так що робити з помилкою this order is failed? Виконайте наступні поради.

 • Перейдіть на головну сторінку, потім знову зайдіть в свій аккаунт («Мій AleExpress») і спробуйте продовжити процес покупки;
 • Перезавантажте комп'ютер, можливо проблема має випадкову природу, і при перезавантаженні зникне;
 • Почистіть кеш і куки вашого браузера, потім спробуйте знову здійснити необхідну покупку;


  Чистимо кеш і куки


 • Почекайте деякий час. Якщо ви живете не в Криму, і до того користувалися майданчиком «AliExpress» без будь-яких проблем, тоді вистачає декількох годин очікувань, щоб система виправила помилку і відновила своє нормальне функціонування (іноді виправлення може затягнутися на термін близько доби);
 • Якщо ж ви живете в Криму, зустрілися з цією проблемою, і вона повторюється вже кілька днів, то цілком можливо, що платежі з вашого облікового запису, просто заблоковані. Для виправлення ситуації рекомендується створити новий обліковий запис і здійснювати замовлення вже з нього.
 • Висновок

  У процесі роботи з майданчиком AliExpress користувач може зіткнутися з вищезазначеної помилкою «Sorry, this order is failed due to internet connection problems». У більшості випадків, у даній проблемі винні дві основні причини – технічні збої роботи самої площадки, а також специфіка здійснення грошових транзакцій з Криму за допомогою міжнародних платіжних систем. У більшості випадків при регулярно повторюваної помилку рекомендується створити інший аккаунт на майданчику і працювати вже з ним.

  Рекламний блок