Ні звуку на телевізор через HDMI - все про комп'ютери

Рекламний блок

Багато користувачів, які намагаються підключити телевізор до комп'ютера або ноутбука, запитують, що робити, якщо немає звуку на телевізор через HDMI. На жаль, ця проблема настільки часта, що питання, пов'язані з нею, задаються майже кожен день. У даній статті ми розповімо про те, як можна вирішити цю проблему.

Отже, для початку переконайтеся, що ваш ноутбук або комп'ютер підключений до телевізора та зображення передається нормально. Також потрібно перевірити звук на телевізорі, для цього просто підкрути гучності за допомогою пульта ДУ.


Після цього відкрийте «Панель управління» і знайдіть там розділ «Обладнання і звук». В цьому розділі є підрозділ з назвою «Звук». От нам і треба відкрити.

Якщо вам не вдається знайти підрозділ «Звук», то ви можете скористатися пошуком в меню Пуск. Просто введіть у пошуковий рядок «звук» і операційна система сама запропонує вам відкрити даний підрозділ «Панелі управління».

Після відкриття підрозділу «Звук» перед вами з'явиться невелике вікно з чотирма вкладками. Нас цікавить тільки перша вкладка, яка називається «Відтворення». Тут відображається список аудіо пристроїв, на які може передаватися звук. Якщо у вас немає звуку на телевізор через HDMI, то швидше за все у вікні «Звук» буде стояти зелена позначка навпроти пункту «Динаміки».

Це означає, що звук передається на динаміки пк (або ноутбука) замість того, щоб передаватися по HDMI на ваш телевізор. Для того щоб виправити цю ситуацію потрібно виділити пункт «Цифрове аудіо (HDMI)» у вікні «Звук» і натиснути на кнопку «За замовчуванням».

Після цього напроти пункту «Цифрове аудіо (HDMI)» повинна з'явитися зелена позначка, яка означає, що тепер звук буде передаватися на HDMI вихід. Для того щоб зберегти налаштування закрийте вікно «Звук» натисканням на кнопку «Ok».

Після цього звук повинен передаватися на телевізор через HDMI без проблем.

Рекламний блок