Як дізнатися версію Windows 8 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Операційна система Windows 8 розвивається досить швидко. З кожним оновленням Windows 8 з'являються нові функції і цікаві фішки. У даній статті ми розповімо про те, як дізнатися версію Windows 8.


Як дізнатися версію Windows 8 та номер складання

Для того щоб дізнатися версію Windows 8 вам необхідно виконати команду «WINVER». Дану команду можна запустити через меню «Виконати». Для цього використовуйте комбінацію клавіш Windows R і у вікні введіть команду «WINVER».

Після введення цієї команди ви побачите невелике вікно, в якому буде вказана версія Windows 8, а також номер збірки.

Як вивести номер зборки Windows 8 на робочий стіл

При необхідності номер складання і назва операційної системи можна вивести на робочий стіл. Для цього потрібно внести зміни до реєстру Windows.

Відкрийте реєстр Windows і перейдіть в розділ «HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop». В цьому розділі реєстру потрібно знайти параметр PaintDesktopVersion і змінити його з 0 на 1. Після внесення змін до реєстру потрібно перезапустити Провідник або перезавантажити комп'ютер.

В результаті, після внесення цих змін до реєстру ми побачимо приблизно таку картинку в нижньому правому куті робочого столу.

Як дізнатися інформацію про систему Windows 8

Якщо хочете дізнатися не тільки версію Windows 8, але і всю іншу інформацію про систему, то вам потрібно відкрити вікно «Система. Перегляд основних відомостей про вашому комп'ютері. Для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці Windows на панелі завдань і виберіть пункт «Система».

Після цього перед вами відкриється вікно «Система. Перегляд основних відомостей про вашому комп'ютері.

Тут ви зможете дізнатися назву операційної системи (у нашому випадку це Windows 8.1 Професійна), дані про процесор, оперативної пам'яті, розрядність операційної системи та іншу інформацію.

Як отримати інформацію про систему Windows 8 через новий плитковий інтерфейс

Для того щоб подивитися версію Windows 8 через новий інтерфейс, вам необхідно натиснути на кнопку Windows і в новому інтерфейсі викликати праве бічне меню. У діалоговому бічному меню натисніть на кнопку «Параметри».

Далі вам потрібно натиснути на кнопку «Зміна параметрів комп'ютера».

Після цього перед вами відкриється вікно «Параметри ПК». Тут потрібно перейти в розділ «Комп'ютер і пристрої».

У розділі «Комп'ютер і пристрої» потрібно перейти в розділ «Відомості про комп'ютер». Даний розділ знаходиться в нижній частині списку.

У розділі «Відомості про комп'ютер» ви зможете отримати всю основну інформацію про вашому ПК.

до Речі, на сайті є окрема стаття про те, як подивитися версію і дізнатися номер зборки Windows 10.

Рекламний блок