McAfee Security Scan що це за програма - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Одного разу користувач може помітити, що у нього на комп'ютері з'явилася програма McAfee Security Scan. Які її можливості людей не уявляє, звідки вона взялася – теж, що до поверхневого погляду, то зовні програма схожа на антивірусну програму з відповідним функціоналом. Але, як водиться, на перший погляд часто буває оманливим, і в цьому матеріалі я розповім, що це за програма McAfee Security Scan, якими рисами вона володіє, і чи варто її тримати на вашому ПК.


McAfee Security Scan


Зміст статті:

 • 1 Що це за програма - McAfee Security Scan
 • 2 Як додаток McAfee Security Scan потрапляє на комп'ютер
 • 3 Як працювати з McAfee Security Scan
 • 4 Як видалити програму McAfee Security Scan
 • 5 Висновок

 • Що це за програма - McAfee Security Scan

  Відразу зауважу, що повне ім'я даної утиліти McAfee Security Scan Plus, і вона є продуктом американської компанії з розробки антивірусного пз McAfee, Incorporated (контрольний пакет акцій даної компанії, що раніше належав компанії Intel, був недавно проданий інвестиційний фонд TPG).


  Intel, McAfee


  До честі даній компанії варто відзначити, що вона входять в п'ятірку кращих розробників антивірусного ПО в світі, їй належить близько 6% усього світового ринку антивірусів, і це досить відомий і популярний бренд.


  Популярний антивірусний бренд McAfee


  Так що ж таке McAfee Security Scan Plus? Смію розчарувати користувачів цього софта – це антивірус, а безкоштовна маленька утиліта, мета якої проаналізувати захист вашого ПК і вказати вам, де у захисті присутні уразливості. І вже потім, знайшовши їх, ви отримаєте пораду придбати відповідні платні продукти бренду McAfee.

  тобто, по суті, це безкоштовне рекламне додаток, хоч і нешкідливе, але, тим не менш, малокорисні. Його мета – просувати продукти McAfee, Incorporated безлічі користувачів і заробляти на цьому хороші гроші.


  Як додаток McAfee Security Scan потрапляє на комп'ютер

  Користувачі вкрай рідко встановлюють на свій комп'ютер подібне рекламне ПЗ. Розробникам таких продуктів доводиться доплачувати творцям дійсно корисних програм і продавцям ПК, щоб ті включали McAfee Security Scan у свій асортимент. Так як багато хто вже знають, що це за програма McAfee Security Scan і не встановлюють його.


  Тому найчастіше користувач отримує подібний софт у складі програм Adobe Flash Player (бандлинг), Java (бандлинг), також є згадки про встановлення даної програми в комп'ютерах від Sony та інших популярних брендів і програм.


  Бандлинг Adobe Flash Player


  Тому вкрай рекомендую не вибирати автоматичне встановлення різних програм, а ретельно переглядати, що і як ви встановлюєте на свої машини.

  Як працювати з McAfee Security Scan

  Після установки даного продукту він прописує себе в реєстрі і буде запускатися автоматично зі стартом системи, працюючи в тлі. У більшості випадків він не конфліктує з перебувають на комп'ютері вірусом, тільки іноді «критикує» його, радячи змінити на антивірус від Symantec.

  Продукт аналізує вразливість антивірусу, брандмауера, портів, перевіряє кеш, тимчасові файли та ін., що ж до його функцій як антивірусу, то вони знаходиться на мінімальному рівні (навряд чи варто очікувати багато від антивірусного продукту вагою всього в декілька мегабайт).

  Якщо у вас стоїть надійний і потужний антивірус, працює брандмауер, і неприємностей в системі немає, тоді буде краще видалити софт McAfee Security Scan з вашого ПК.

  Як видалити програму McAfee Security Scan

  Думаю ми з'ясували що це за програма McAfee Security Scan і якщо ви вирішили її деінсталювати, я розповім як це зробити.

  В більшості випадків це робиться досить просто. Достатньо зайти в системне «Видалення програм», знайти програму McAfee Security Scan у списку додатків, і видалити її з комп'ютера.

  Також можна використовувати спеціальні інструменти, які видаляють програми, що називається, без слідів (наприклад, CCleaner, Revo Uninstaller і ряд інших).

  Висновок

  Що це McAfee Security Scan? Додаток McAfee Security Scan – це програма-інформатор, покликана знаходити прогалини в захисті вашого комп'ютера, а потім і радити «ліки» у вигляді платних продуктів від компанії McAfee, Incorporated. Корисність такого adware вкрай низька, я раджу користувачам його видалити, і більше покладатися на повноцінний антивірус з потужним і надійним функціоналом.

  Рекламний блок