Як відключити контроль облікових записів або UAC в Windows 7 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Контроль облікових записів або User Account Control (UAC) – це механізм операційної системи Windows, який контролює запуск програм і зміну налаштувань системи. Якщо ви працюєте під обліковим записом адміністратора, то UAC буде просто повідомляти вам про те, що ви намагаєтеся виконати потенційно небезпечну дію. Якщо ж ви працюєте під обліковим записом користувача, то контроль облікових записів буде вимагати введення логіна і пароля від облікового запису адміністратора. Таким чином, UAC запобігає потенційно небезпечні дії у вашій операційній системі.


У цілому User Account Control це дуже корисний механізм, який забезпечує додатковий захист від вірусів і просто небезпечних дій користувача. Так, що його не варто вимкнути UAC в Windows 7 без особливої потреби. Але, якщо ви готові знизити рівень безпеки для того щоб позбутися від докучливих попереджень, то в цій статті ви дізнаєтеся як відключити контроль облікових записів в Windows 7.

Приступаємо до відключення контролю облікових записів або UAC в Windows 7

Для того щоб відключити контроль облікових записів в Windows 7, вам потрібно увійти під обліковим записом Адміністратора або як мінімум знати пароль облікового запису Адміністратора. Інакше нічого не вийде, без прав адміністратора UAC не дасть себе відключити. Якщо у вас є доступ до облікового запису Адміністратора, то можна приступати.

Отже, відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Облікові записи користувачів і безпека сім'ї». Далі вам потрібно відкрити під розділ «Облікові записи». Після цього ви повинні потрапити на сторінку свого облікового запису. Тут потрібно натиснути на посилання «Зміна параметрів контролю облікових записів».

Після цього перед вами з'явиться вікно з настройками UAC. У цьому вікні є повзунок, за допомогою якого можна регулювати частоту появи попереджень UAC. Для того щоб повністю відключити UAC в Windows 7, вам потрібно пересунути повзунок в саме нижнє положення.

Після цього потрібно натиснути на кнопку «Ок» і в останній раз підтвердити зміни налаштувань.

Не можу знайти, де відключається UAC в Windows 7. Що робити?

Якщо ви не можете знайти в Панелі Керування розділ з обліковими записами, то ви можете скористатися однією хитрістю. Натисніть комбінацію клавіш Windows R і у вікні введіть команду «UserAccountControlSettings».

З допомогою цієї команди ви відразу потрапите в налаштування UAC і зможете відключити контроль облікових записів. Крім цього ви можете скористатися пошуком в Меню Пуск або на стартовому екрані Windows 8. Введіть в пошук фразу «Облікові записи» і операційна система сама знайде Панелі Керування розділ, який вам потрібен.

Все, що вам залишиться зробити, це натиснути на перший результат пошуку і перед вами відкриється вікно «Облікові записи». Після цього потрібно буде натиснути на посилання «Зміна параметрів контролю облікових записів» і ви потрапите у вікно з налаштуваннями UAC, де зможете відключити контроль облікових записів.

Рекламний блок