Як видалити виноску в Word - все про комп'ютери

загрузка...

При написанні наукової статті, доповіді або просто реферату може знадобитися додаткове пояснення значення використовуваного слова. Іноді таке пояснення наводиться безпосередньо в самому тексті. Але іноді це неможливо або небажано. У таких випадках для пояснення використовуються виноски.

Текстовий редактор Word оснащений інструментами для автоматизації роботи з посиланнями. В попередній статті ми розповідали про те, як зробити виноску. У цій же статті мова піде про те, як видалити виноску в Word 2003, 2007, 2010, 2013 або 2016.


Отже, для того щоб видалити виноску необхідно встановити курсор відразу після позначення виносок у тексті документа і два рази натиснути на клавішу «BACKSPACE». Після першого натискання на клавішу «BACKSPACE» виноска буде виділена в тексті, а після другого – видалена.

Також ви можете вручну з допомогою мишки виділити позначення виносок у тексті і один раз натиснути на клавішу «BACKSPACE» або клавішу «DELETE».

Треба зазначити, що позначення виносок потрібно видаляти саме в тексті документа. У цьому випадку виноска буде видалена і в тексті, і в низу сторінки. Якщо ж ви спробуєте видалити виноску внизу сторінки, то позначення в тексті і лінія внизу сторінки залишаться.


Як видалити лінію (риску) виноски в Word

Дуже часто користувачі запитують про те, як видалити лінію виноски внизу сторінки або документа. Проблема в тому, що лінія виноски залишається на сторінці до тих пір, поки з тексту не будуть видалені всі позначення виносок. Тому якщо у вас є лінія, яка не віддаляється, то вам потрібно пошукати в документі виноски і видалити їх, після чого дана лінія зникне.

Якщо вам не вдається знайти виноски, то в цьому вам може допомогти кнопка «Наступна виноска», яка знаходиться на вкладці «Посилання», поруч з кнопкою для вставки посилань.

Натискаючи на кнопку «Наступна виноска», ви зможете швидко знайти усі виноски в документі і видалити їх, якщо це необхідно. На жаль, дана кнопка присутній тільки в Word 2007, 2010, 2013 і 2016. Якщо у вас Word 2003, то вам доведеться шукати всі виноски самостійно, переглядаючи документ сторінка за сторінкою.

загрузка...
загрузка...