Як змінити пароль на роутері - все про комп'ютери

Рекламний блок

При використанні роутера зазвичай користувачі стикаються з двома типами паролів. Це пароль для входу у веб-інтерфейс, який використовується для захисту самого веб-інтерфейсу, а також пароль, що захищає вашу бездротову мережу Wifi. Це абсолютно два різних пароля і їх не можна плутати.

У даному матеріалі мова піде про те, як змінити пароль на роутері. Причому ми розглянемо обидва пароля, пароль від веб-інтерфейсу і пароль від Wifi.


Як змінити пароль на роутері D-Link

Для того щоб змінити пароль для входу в налаштування роутера D-Link вам необхідно увійти в налаштування роутера і перейти на вкладку «TOOLS». На вкладці «TOOLS» є декілька підрозділів, таких як ADMIN, TIME, SYSLOG і т. д. Нас цікавить тільки верхній підрозділ «ADMIN». Тут розташована форма для зміни пароля на роутері. Введіть новий пароль у форму і натисніть на кнопку «Save Setings», для того, щоб зберегти зміни.

Якщо ж ви хочете змінити пароль від WiFi, то для цього вам необхідно перейти на вкладку «НАЛАШТУВАННЯ», далі перейти до підрозділу «WIRELESS SETTINGS» і натиснути на кнопку «Manual Wireless Setup».

Після цього перед вами відкриється вікно з налаштуваннями бездротової мережі. Далі вам потрібно прокрутити сторінку в кінець і знайти там поле «Pre-Shared Key».

Для того щоб поміняти пароль від Wifi на роутері D-Link вам потрібно ввести новий пароль в полі «Pre-Shared Key» і натиснути на кнопку «Save Setings», яка знаходиться вгорі сторінки.

Як змінити пароль на роутер TP-Link

Якщо ви використовуєте роутер TP-Link, то для того щоб змінити пароль на роутер вам необхідно відкрити розділ «System Tools» і перейти до підрозділу «Password». Після цього перед вами відкриється вікно для зміни пароля. Тут потрібно ввести ваш старий логін пароль для доступу в веб-інтерфейс і після цього ввести логін і пароль. Для того щоб зберегти налаштування незабудьте натиснути на кнопку «Save».

Якщо ж вам потрібно поміняти пароль на Wi-fi, то вам потрібно відкрити розділ «Wireless» і перейти до підрозділу «Wireless Security». Після цього перед вами повинна відкритися сторінка з налаштуваннями бездротової мережі. Тут треба знайти поле «Wireless Password» і ввести новий пароль.

Після введення нового пароль збережіть налаштування, натиснувши на кнопку «Save».

Як змінити пароль на роутер ZyXEL

Користувачам продукції ZyXEL, для того щоб змінити пароль на роутері потрібно відкрити розділ налаштувань «Maintenance» і перейти до підрозділу «System». На цій сторінці потрібно ввести старий і новий пароль. А після цього застосувати налаштування, натиснувши на кнопку «Apply».

Для того щоб змінити пароль від Wifi на роутері від ZyXEL, вам необхідно відкрити розділ «Network» і перейти до підрозділу «Wireless LAN». Після цього перед вами відкриється сторінка з налаштуваннями Wifi. Тут треба знайти поле «Pre-Shared Key» і ввести новий пароль.

Після введення нового пароля, застосовуємо налаштування, натиснувши на кнопку «Apply».

Як змінити пароль на роутер ASUS

Користувачам роутерів ASUS, для того щоб змінити пароль на роутері потрібно відкрити розділ «Administration», а потім перейти на вкладку «System». Після цього перед вами з'явиться сторінка з усіма основними системними налаштуваннями роутера. Для того щоб змінити пароль потрібно ввести в поле «New Password» і зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «Apply».

Якщо є необхідність змінити пароль на роутері від Wifi, то вам потрібно перейти в розділ «Wireless». Тут на вкладці «General» треба знайти поле «WPA Pre-Shared Key» і ввести в нього новий пароль від бездротової мережі.

Після введення нового пароля не забудьте зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «Apply».

Рекламний блок