Як відкрити приховану папку в Windows 7 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Приховані папки, папки, які не відображаються в інтерфейсі Windows 7. Це відбувається з-за того, що для таких папок встановлений атрибут «Прихований». Зазвичай прихованими папками є папки з системними файлами. Наприклад, прихованими є такі папки як System Volume Information, $Recycle.Bin і т. д. Але, при необхідності користувач може зробити прихованими і інші папки. У даному матеріалі ми розповімо про те, як відкрити таку приховану папку в Windows 7.


Варіант № 1. Відкриваємо приховану папку за допомогою адресного рядка.

Якщо ви знаєте ім'я прихованої папки, а також місце, в якому вона знаходиться, то ви можете відкрити вручну. Для цього спочатку відкрийте папку, в якій знаходиться ваша прихована папка, а потім введіть її ім'я в адресний рядок. Після введення імені папки і натисканням на кнопку Enter перед вами відкриється вміст вашої прихованої папки.

Таким чином, можна швидко і легко відкривати приховані папки. При цьому вам не потрібно включати відображення прихованих папок або знімати з папки атрибут «Прихований».

Варіант № 2. Вмикаємо відображення прихованих папок.

Другий варіант відкриття прихованих папок це зміна налаштувань таким чином, щоб приховані папки почали відображатися в інтерфейсі Windows 7. Для цього відкрийте будь-яке вікно і натисніть на кнопку «Упорядкувати», після чого виберіть пункт «Параметри папок і пошуку».

Після цього перед вами з'явиться вікно з назвою «Параметри папок». Тут потрібно перейти на вкладку «Вид».

На вкладці «Вид» вам потрібно прокрутити список опцій в самий кінець і включити функцію «Показувати приховані файли, папки і диски».

Якщо прихована папка, яку ви хочете відкрити, є системною, то вам також потрібно вимкнути функцію «Приховувати захищені системні файли».

Після внесення всіх налаштувань закрийте вікно «Параметри папок» натисканням на кнопку «OK». Після цього приховані папки повинні почати відображатися в інтерфейсі Windows 7 і ви зможете відкривати їх точно також як і інші папки. При цьому приховані папки будуть відображатися як напівпрозорі, це дозволить легко відрізнити приховану папку від звичайної.

Якщо ви не хочете, щоб та чи інша папка була прихованою, то ви можете зняти з неї атрибут «прихований». Для цього потрібно відкрити властивості прихованої папки і зняти галочку напроти пункту «Прихований».

Після чого закрити вікно натисканням на кнопку «OK».

Варіант № 3. Скористатися файловим менеджером.

Багато файлові менеджери за замовчуванням відображають всі приховані папки. Наприклад, ви можете скористатися безкоштовним файловим менеджером FreeCommander XE. Відразу після установки він відображає приховані папки, так що вам не доведеться нічого налаштовувати.

Завантажити файловий менеджер FreeCommander XE можна на сайті http://freecommander.com/.

Рекламний блок