Youtube.com/pair - перегляд Ютуб відео з TV - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Багато користувачів бажають переглядати відео з Youtube на великих екранах своїх телевізорів, але не знають, як здійснити дану підключення. У цьому матеріалі я розповім, як дивитися відео з Ютуб, що за посилання youtube.com/pair і як нею користуватися.


Перегляд відео по телевізору Youtube.com/pair


Зміст статті:

 • 1 Як перевірити телевізор на наявність вбудованого youtube.com Pair
 • 2 Пов'язуємо телевізор з нашим пристроєм
 • 3 ТБ-режим на Ютуб
 • 4 Висновок

 • Як перевірити телевізор на наявність вбудованого youtube.com Pair

  Якщо ви купили свій телевізор в останні кілька років, тоді, швидше за все, ви є власником чи власницею розумних (smart) функцій вашого телевізора. Атрибутом наявності у телевізора «розумних» функцій є вимога обов'язкового підключення його до інтернету. Якщо у вас такий телевізор – тоді ви точно володієте «smart TV».


  Якщо ви не в курсі, чи потрібен вашому телевізору інтернет чи ні, тоді дослідіть пульт керування телевізора на предмет написів «smart» або «hub». Якщо такий напис буде знайдена – у вас в розпорядженні «розумна» модель.


  Підключення Ютуба в TV


  Відповідно, якщо у вас «розумний» телевізор, то в більшості випадків додаток Youtube, вбудоване в нього автоматично. За умови підключення вашого TV до домашнього (робочого) Wi-Fi вам достатньо зайти в цей додаток, і почати насолоджуватися роликами Youtube.com/pair на великому екрані вашого ТБ.

  При цьому набирати назву відео на пульті телевізора може стати неприємною проблемою. Тут вам на допомогу прийде управління відео з Ютуб за допомогою мобільного пристрою, приставки або комп'ютера, а перегляд відео буде все так само відбуватися на екрані телевізора.


  Пов'язуємо телевізор з нашим пристроєм

  Отже, давайте спростимо управління додатком Ютуб на телевізорі, і прив'яжемо наш TV до одного з підручних пристроїв (смартфону, планшету, ПК).


 • Для здійснення цього заходимо в Youtube.com на телевізорі, переходимо в налаштування програми;
 • Вибираємо пункт «Зв'язати пристрою», де нам зазвичай пропонують два варіанти – або зчитати QR-код за допомогою нашого смартфона (планшета), або перейти на інший пристрій;
 • Зайти на ньому по даному посиланню (вже згадана мною вище посилання на youtube/pair), і ввести цифровий код, отриманий раніше на екрані телевізора;


  Введення коду активації Youtube.com/activate


 • Докладна інструкція як ввести код для активації ТВ тут;
 • Після введення раніше отриманих цифр тиснемо «Додати», присвоюємо ім'я нашого TV і тиснемо «Готово».
 • Після дієвідміни в додатку Youtube з'явиться спеціальна іконка у вигляді прямокутника (зазвичай розміщується праворуч внизу вікна ролика), яка дозволить вибрати, на якому пристрої показувати відео з Youtubе.

  Тепер, для перегляду відео з Ютуб на телевізорі, буде досить просто включити телевізор, без необхідності кожен раз запускати додаток Youtube і пов'язувати його з нашим смартфоном, планшетом або ПК.

  Як дивитися відео YouTube.com/pair по ТБ візуально можна подивитися на відео:

  Альтернативний спосіб підключення YouTube.com/pair:

 • Запустити додаток Ютуб на вашому мобільному пристрої або зайдіть за даною адресою.
 • Якщо ви використовуєте комп'ютер або ігрову приставку, тоді просто зайдіть на сайт Youtube.
 • Потім перейдіть в «Налаштування» або «Налаштування облікового запису», і виберіть «Підключені телевізори» (Connected TVs) (на ОС «Андроїд» вам потім потрібно буде вибрати «Додати телевізор» (Add a TV).
 • Потім введіть код, отриманий на вашому телевізорі для прив'язки пристроїв, як було описано вище, і ваші пристрої прив'яжуться один до одного.
 • ТВ-режим на Ютуб

  до Речі, додаток Youtube оснащене спеціальним інтерфейсом, що дозволяє більш зручно проглядати ролики з даного сайту на телевізорі і дистанційно керувати самим додатком. Зайдіть за цим посиланням www.youtube.com/tv і ви побачите більш зручний для відтворення на телевізорі формат, що включає розширену панель управління і різні гарячі клавіші, які дозволяють спростити процес вибору і відтворення відеороликів.

  Висновок

  Як бачите, виконати зв'язування двох пристроїв досить просто – потрібно лише отримати код активації з телевізора YouTube.com/pair, який необхідно ввести в спеціальному полі додатка Youtube на іншому пристрої. Тим самим користувачам, які не мають «розумними» телевізорами, хочеться порадити використовувати пристрої, що доповнюють функціонал звичайного телевізора – різні ігрові приставки, медіаплеєри і інші пристрої, з якими ваш телевізор заграє новими фарбами.

  Рекламний блок