Як повністю видалити програму з комп'ютера - все про комп'ютери

Рекламний блок

найпростіший спосіб видалення програм видалення за допомогою інсталятора програми. Такий спосіб видалення відмінно працює і вимагає мінімум зусиль.

Проте він має і недоліки. Головним мінусом такого способу видалення програм є те, що в більшості випадків програма не видаляється повністю. Після неї на комп'ютері залишаються деякі файли і записи в реєстрі.


У зв'язку з цим виникає питання, як повністю видалити програму з комп'ютера. Простіше всього це зробити за допомогою спеціальних програм для видалення інших програм. Найбільш популярною програмою такого роду є Revo Uninstall. А даному матеріалі ми докладно опишемо процес повного видалення програми за допомогою Revo Uninstall.

Крок № 1. Викачуємо і встановлюємо програму Revo Uninstaller.

Перше, що потрібно зробити, це завантажити програму Revo Uninstaller. Для цього перейдіть на офіційний сайт цієї програми і скачайте інсталяційний файл. На сайті можна завантажити пробну PRO-версію, яку можна без обмежень використовувати протягом 30 днів, або спрощену безкоштовну Freeware версію. Для наших завдань підійде і безкоштовна версія програми.

Установка програми також не повинна викликати труднощів. Просто запускаємо інсталятор і кілька разів натискаємо на кнопку «Далі».

Крок № 2. Запускаємо повне видалення програми з комп'ютера.

Після установки запускаємо Revo Uninstaller. Після запуску даної програми перед вами повинен з'явитися список всіх встановлених програм. У цьому списку потрібно вибрати програму, яку ви хочете видалити з комп'ютера, і натиснути на кнопку «Видалити».

Після цього відкриється вікно з попередженням. Тут потрібно просто натиснути на кнопку «Так».

Крок № 3. Вибираємо режим видалення програми.

Наступний етап-це вибір режиму видалення. Тут можна вибрати один з чотирьох режимів видалення програми:

 • Вбудований – стандартний режим видалення програми;
 • Безпечний – видалення програми з пошуком додаткових файлів і записів в реєстрі;
 • Помірний – видалення програми з розширеним пошуком додаткових файлів і записів в реєстрі;
 • Просунутий – видалення програми з самим ретельним пошуком додаткових файлів і записів в реєстрі;
 • Для того щоб повністю видалити програму виберіть Безпечний, Помірний або Просунутий режим видалення і натисніть на кнопку «Далі».

  Крок № 4. Первинний аналіз і видалення програми з допомогою інсталятора.

  Після вибору режиму видалення програма запустить первинний аналіз, після завершення відкриється інсталятор програми.

  Далі необхідно видалити програму за допомогою інсталятора.

  Крок № 5. Повне видалення програми.

  Після завершення видалення програми через інсталятор потрібно повернутися в програму Revo Uninstaller і натиснути на кнопку «Далі».

  Після цього Revo Uninstaller запустить пошук не віддалений файлів і записів реєстру.

  Після завершення пошуку потрібно ще раз натиснути на кнопку «Далі» і перед вами відкриється список файлів і записів реєстру, які належали видаленої програми. Для того щоб видалити їх встановіть галочки і натисніть на кнопку «Видалити».

  Після видалення знайдених файлів і записів реєстру натискаємо на кнопку «Далі», а потім ще на кнопку «Готово». На цьому повне видалення програми з комп'ютера завершено.

  Рекламний блок