Що робити, якщо синій екран і перезавантаження iPhone 5s - комп'ютерна допомога

Рекламний блок

Так вийшло, що передова модель iPhone 5s від Apple принесла з собою не тільки наймогутніший суперсучасний процесор, сканер відбитків і вдосконалену камеру, але і деякі збої в роботі.

Несподіваним перезавантаженням присвячені десятки тим на офіційному ресурсі Apple і на інших інтернет-ресурсах про iPhone5S. Чимало власників даної топової моделі відзначили, що проблема з'являється в самий перший час після придбання смартфона.


Симптоми даного збою наступні:

 • спочатку поява синього екрану;
 • перезавантаження смартфона без попереднього попередження. Нерідко синій екран смерті (BSOD) з'являється і у непрацюючого телефону.

 • Фото: BSOD на iPhone 5s


  Судячи з усього, синій екран смерті у iPhone 5s не дуже критичний і небезпечний, і пов'язано це найімовірніше з новою начинкою (64-бітною архітектурою процесора), а не з апаратним збоєм.

  Варто відзначити, що «сині екрани смерті» траплялися і на попередніх поколіннях iPhone, але тоді їх причинами були чисто апаратні проблеми iOS-девайсів. Власникам iPhone 5s, які страждають від синього екрану смерті, поки залишається лише чекати рішення по усуненню проблеми від Apple і мобільних розробників.


  Можливі причини

  Причин появи синього екрану смерті кілька.

  Розглянемо їх детальніше:

 • левова частка помилок, що викликають поява BSOD, пов'язана з некоректним функціонуванням офісного пакету iWork. При цьому пристрій перевантажується при виході користувача з даного додатка або перемиканні на іншу програму;


  Фото: офісної пакет iWork


 • функціонування багатьох сторонніх програм також може привести до критичного збою в роботі iPhone 5s;
 • поява синього екрану смерті може бути також обумовлено послідовністю невдалих спроб введення відбитка пальця.

 • " / />Як правильно завантажити скайп? Читати статтю, скачати програму скайп на ноутбук.

  Що означає смарт ТВ? Відповідь тут.

  Помилки, що викликають BSOD, в більшості своїй носять програмний характер. В цілому, за непідтвердженими відомостями інформації, програмне забезпечення iPhone 5S збоїть в два рази частіше, ніж операційна система більш ранніх моделей. Хоча не варто надмірно турбуватися, так як мова йде про кількох випадках з тисячі.

  Відео: Синій екран на IPhone

  Рішення

  Поява синього екрану смерті і його подальша перезавантаження не найприємніші симптоми у роботі цього топового смартфона. Немає необхідності звертатися за допомогою в сервісний центр, так як позбавитися від таких проблем зовсім не складно самому.

  Опишемо найбільш результативні дії по усуненню проблеми BSOD:

 • перезавантаження телефону. Для здійснення якої слід натиснути кнопку Power і Home на 10 секунд. Смартфон при цьому відключиться. Таку перезавантаження можна повторювати до тих пір, поки мобільний пристрою не стане завантажуватися;
 • виключення смартфона на 5-10 хвилин і подальше його включення;


  Фото: перезавантаження пристрою


 • відключення синхронізації додатків, таких як Keynote, Numbers і Pages з хмарою iCloud. Помічено, що Айфон дає збій при переході від однієї програми до іншої, що свідчить про певні проблеми з мультизадачностью;
 • при появі нової версії Ios встановити оновлення, або оновити сам програмний продукт, робота якого призвела до виникнення BSOD. Дане лікування актуально в ситуації, коли програми не повністю оптимізовані з новим процесором;
 • проблема, викликана безуспішним введенням відбитку пальців, вирішується шляхом відключення відповідного введення і перезавантаження айфона. У ситуації, коли штатна робота відновиться, потрібно проінсталювати найсвіжішу версію прошивки (хмара або з iTunes), оскільки висока ймовірність, що Apple випустять необхідний фікс в одному з оновлень;


  Фото: введення відбитка пальців


 • нерідко допомагає відключення функції пошуку айфона, яка періодично у фоновому режимі здійснює певні дії для визначення розташування, що і є причиною виникнення BSOD. Для відключення цієї функції потрібно зайти в «Настройки - iCloud - Знайти iPhone» і перемістити повзунок, після чого слід перезавантажити пристрій.

 • Форматуємо диск правильно. Докладніше в статті, як правильно відформатувати жорсткий диск.

  Як відформатувати флешку під NTFS в XP? Інструкція тут.

  Як видалити листування в скайпі, всю? Дивимося далі.

  Один з описаних способів практично напевно вирішить проблему появи синього екрану смерті на Вашому Айфоні 5s і дозволить Вам надалі насолоджуватися неперевершеними перевагами даного гаджета.

  Таким чином, «синій екран смерті» BSOD на iPhone 5s, як і на інших пристроях виробництва Apple є лише тимчасовою проблемою, яка незабаром буде усунена оновленням операційної системи в цілому, її набору стандартних програм, а також численних сторонніх додатків.

  Рекламний блок