Що робити, Айпад виключився і не включається - комп'ютерна допомога

Рекламний блок

Навіть сама якісна техніка не застрахована від несправностей. І пристрої Apple, що завоювали любов користувачів своєю функціональністю і бездоганною надійністю, не стали винятком.

Якщо у вас не включається iPad, не потрібно сильно переживати. Причиною цього необов'язково є апаратна несправність, швидше за все, проблема вирішується легко і банально.


Фото: планшет iPad


Слід визначити причини такої поведінки планшета. Це може статися із-за виходу з ладу акумуляторної батареї або з причини несправності кнопки включення.

Причини та вирішення

Така поведінка Айпаду зазвичай властиво після розрядки акумулятора.

Фактори, пов'язані з пошкодженням акумулятора, умовно діляться на три групи:


 • деформація контактів (може статися, якщо планшет впав у воду);
 • мінімальний заряд;
 • внутрішні неполадки.
 • Закінчився заряд батареї

  В першу чергу, при неможливості включення Айпада його слід під'єднати до зарядного пристрою. Повністю розряджений акумулятор частенько є причиною такої поведінки Айпада. Зазвичай заряду батареї достатньо лише для відображення порожній батареї, але нерідко буває і так, що крім темного екрана нічого не видно.


  Фото: акумулятор iPad


  Мінімально рекомендований час для зарядки планшета від Apple становить 20 хвилин. Після цього необхідно спробувати його відключити. Якщо на дисплеї з'явиться червона батарея, то планшет розряджений, і необхідно продовжувати зарядку.

  При відсутності змін рекомендується поміняти джерело живлення або зарядний пристрій.

  Перезавантажити

  найрезультативнішим дією в боротьбі з самовільним відключенням планшета вважається його жорстка перезавантаження. Для цього слід натиснути одночасно дві клавіші на Айпад «Home» і «Power» і не відпускати їх до тих пір, поки на екрані не з'явиться яблуко (логотип Apple) або графічне зображення про стан акумулятора.


  Фото: кнопки перезавантаження


  Поява на дисплеї яблука говорить про те, що проблема вирішена, заряджається планшет і буде доступний для функціонування в штатному режимі.


  Розбираємося, чому ПК не включається. Читати статтю, що робити, якщо комп'ютер не включається взагалі.

  Очищення кеш пам'яті комп'ютера. Як зробити, описано тут.

  Слід зазначити, що при жорсткій перезавантаження відбувається скидання тимчасових даних.

  Відновленням операційної системи iOS за допомогою програми iTunes

  Якщо після жорсткої перезавантаження планшет раніше не включається, то можна спробувати відновити працездатність iPadа з допомогою повної перепрошиванню пристрою.


  Фото: програма iTunes


  Для того щоб відновити операційну систему через iTunes буде потрібно:

 • найсвіжіша версія iTunes (бажано);
 • попередньо скачаний файл з версією iOS, яка зараз встановлена на iPad.
 • Відновлення iOS здійснюється по наступній послідовності дій:

 • підключити iPad до системного блоку за допомогою USB-кабелю;
 • запустити iTunes;


  Фото: запустити iTunes


 • перейти на сторінку налаштування синхронізації пристрою з iTunes;
 • утримуючи клавішу «Shift» на клавіатурі в натиснутому положенні, клацнути на кнопці «Відновити»;


  Фото: вікно відновлення


 • у вікні вибрати файл прошивки;
 • підтвердити запит на відновлення.
 • iTunes автоматично видалить весь контент і завантажить «свіжу» прошивку у внутрішню пам'ять iPad. Після оновлення апарат буде переведений в Recovery Mode, і буде виконано відновлення апарату до заводського стану.

  Інші причини

  Нерідко, навіть при завантаженій батареї, Айпад все одно не включається.

  Причин такої поведінки може бути кілька:

 • встановлення неліцензійних програм і встановлення нової прошивки. Можливе рішення проблеми полягає в перевстановлення операційної системи за допомогою програми iTunes. Але до переустановлення операційної системи необхідно спробувати жорстко перезавантажити пристрій;
 • неполадки елементів Айпада. Найчастіше ламається кнопка включення. Для діагностики подібної проблеми потрібно під'єднати пристрій до зарядного пристрою. Якщо на екрані відобразиться показник зарядки батареї, то практично напевно кнопка включення вийшла з ладу;
 • несправний роз'єм зарядки. Даний вид поломки виявити набагато складніше, так як при приєднанні Айпада без заряду до зарядці нічого не відбувається. Можливий спосіб усунення подібного роду несправності – очищення контактів роз'єму;
 • попадання вологи всередину планшета. З цією проблемою можна спробувати впоратися самому. Потрібно розібрати планшет і дати пристрою просохнути протягом 2-3 днів. Даний спосіб не завжди дієвий і ризиковий, так як існує ймовірність окислення плати. Ремонт плати зазвичай є досить дорогим, а в деяких випадках пристрій зовсім стає неремонтопридатних. У зв'язку з цим рекомендується здати планшет в сервісний центр для усунення проблеми в найкоротші терміни;
 • короткі замикання. Незважаючи на те, що причина неймовірна при коректній експлуатації, у разі використання неоригінального зарядного пристрою таке може трапитися. Єдиний вихід з проблемної ситуації – заміна згорілих елементів.
 • Відео: Що робити, iphone не включається

  iPad завис на яблуці і не включається

  Ситуація, коли планшет від Apple не включається, а на дисплеї горить яблуко, досить поширена. Ймовірний джерело проблеми криється в збої в роботі програмного забезпечення. Для її вирішення потрібно встановити нову прошивку планшета, використовуючи iTunes.

  Крім програмної проблеми причина такої поведінки може бути апаратної. При несправності внутрішніх вузлів планшета без допомоги сторонніх фахівців не обійтися.


  Фото: висить на яблуці


  У цілому при появі на екрані яблука не варто сильно турбуватися, швидше за все, нічого поганого з планшетом не сталося, і проблема може бути вирішена самостійно. Однак, у крайніх випадках, таких як попадання вологи всередину пристрою, краще звернутися в сервісний центр.

  Як правило, якщо планшет від Apple виключився і не включається, це означає, що стався збій в системі електроживлення пристрою. При цьому планшет може самостійно включатися або відключатися, періодично змінюючи показник рівня зарядки акумулятора. Зазвичай при таких несправностях допомагає заміна батареї, навіть якщо гаджет придбаний зовсім недавно.

  Вимкнули ПК, він не включається. Детальніше про проблему, статті, після завершення роботи windows комп'ютер не вимикається.

  Як зробити роздачу вай фай з ноутбука? Інструкція далі.

  Рейтинг безкоштовних антивірусів 2014 року. Знаходиться за лінком.

  Безпомилково відповісти на питання, що робити, коли не включається планшет iPad, можуть лише досвідчені фахівці. Своєчасне звернення в спеціалізований сервісний центр допоможе уникнути більш серйозних проблем і зайвих витрат.

  Рекламний блок