Скласти фоторобот онлайн на людину безкоштовно - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Деяким користувачам, які мають тягу до криміналістиці, може знадобитися скласти фоторобот якої людини онлайн. При цьому даром художника такі люди часто не володіють, тому їм можуть знадобитися інструменти, здатні допомогти у здійсненні цього завдання. В даному матеріалі я спробую допомогти таким користувачам і розповім, як скласти фоторобот в режимі онлайн на людину абсолютно безкоштовно, і які мережеві сервіси нам в цьому допоможуть.


Вивчаємо, які сервіси допоможуть нам скласти фоторобот


Зміст статті:

 • 1 Особливості мережевих сервісів при складанні фоторобота
 • 2 Кращі сервіси для створення фоторобота онлайн
 • 2.1 Pimptheface.com допоможе зробити зображення з пам'яті
 • 2.2 Morphases.com сервіс для складання фотопортрета
 • 2.3 Flashface.ctapt.de
 • 3 Висновок

 • Особливості мережевих сервісів при складанні фоторобота

  У мережі існує зовсім мала кількість сервісів, що дозволяють безкоштовно створити фоторобот онлайн. Зазвичай вони працюють за стандартним сценарієм: ви переходите на такий сервіс, з наявної бази рис обличчя вибираєте ті, які візуально підходять шуканого вам образу (форма обличчя, очі, ніс, губи, підборіддя, вуха, наявність або відсутність вусів, бороди, аксесуари і так далі).


  Після того, як ви складете фоторобот з наявних елементів, ви зможете або зробити знімок (snapshot) з нього для збереження отриманого результату, або просто завантажити саму картинку до себе на ПК (для виконання цієї дії може знадобитися пройти реєстрацію на ресурсі).


  Складання фоторобота людини може стати досить складним завданням


  Цікаво: Як я буду виглядати в старості безкоштовно онлайн.

  Кращі сервіси для створення фоторобота онлайн

  Перейдемо до перерахування та опису сервісів, що дозволяють створити особа людини в Інтернеті онлайн.


  Pimptheface.com допоможе зробити зображення з пам'яті

  Ресурс pimptheface.com – найбільш популярний і відомий мережевий ресурс для створення фоторобота онлайн. Незважаючи на те, що ресурс має англомовний інтерфейс, робота з ним інтуїтивно зрозуміла, і не складе труднощів навіть для недосвідчених користувачів.


 • Для роботи з ресурсом перейдіть за посиланням, зазначеної вище.
 • На головному екрані ліворуч розташований вибір елементів для створення фоторобота.
 • Ви зможете вибрати форму щелепи (jaw), бороди (beard), голови (head), брів (eyebrows), волосся (hair), рота (mouth), вусів (moustache), очей (eyes) очок (glasses), носа (nose).

 • Робочий екран сервісу pimptheface.com


  В самому низу розташовані повзунки масштабування (scaling) по ширині і висоті, а також повзунок збільшення-зменшення прозорості обраної риси (Opacity).

  Якщо вам не сподобається створений вами фоторобот, ви завжди можете очистити картинку, натиснувши на «clear all» праворуч. Для збереження отриманого результату буде достатньо натиснути на кнопку «snapshot» там же, або ви можете вибрати «print face» для роздруківки створеного фоторобота на вашому принтері.

  Рекомендую: Як знайти людину за фото в ВК.

  Morphases.com сервіс для складання фотопортрета

  Другий англомовний сервіс, який допоможе нам створити фоторобот онлайн – це morphases.com. Його особливістю є наявність специфічного інструментарію по роботі з особою людини, зображеному на якомусь фото. При цьому сервіс не володіє багатими можливостями для вибору рис обличчя, пропонуючи обмежитися досить мізерним вбудованим функціоналом.

 • Для початку роботи з сервісом виконайте вхід на нього http://www.morphases.com/editor/.
 • Виберіть стать передбачуваного фоторобота (male – чоловік, female – жінка, або male & female – коли точно не впевнені в поле людини, фотопортрет якого будете робити).
 • Після цього ви перейдете в екран редагування.

 • Робочий екран сервісу morphases.com


  Угорі ліворуч від зображення розташовані кнопки збільшення та зменшення зума, скидання образу, а також стрілка повернення до первісного вибору опцій.

  Праворуч розташовано саме меню управління. З допомогою кульок «Position» (позиція), «Rotation» (обертання), і «Size (розмір) ви можете змінювати позицію і розмір обраної частини обличчя, а також обертати її за або проти годинникової стрілки.

  Щоб вибрати яку-небудь частину обличчя (mouth, nose, eyes та ін), необхідно вибрати її в переліку (вона повинна подсветиться синім кольором).

  Щоб поділитися вашим результатом з друзями, натисніть на вкладку «E-send» вгорі, і введіть ваше ім'я (your name), ваш е-мейл (your e-mail), е-мейл вашого друга (яким хочете відправити отриманий результат), а потім натисніть на кнопку «Send».

  Flashface.ctapt.de

  Раніше мережевий сервіс flashface.ctapt.de дозволяв конструювати фоторобот онлайн за допомогою інструментарію досить хорошого рівня. Тепер же по переходу на цей сайт користувача зустрічає лише пропозиція завантажити спеціальний мобільний програми «Flash face» на Android і iOS, що дозволяє створити фоторобот злочинця онлайн. Пошук по фото з телефону описаний по посиланню.

  При цьому можливості мобільного додатка досить високі, і, як на мене, не поступаються можливостям вже згаданого сервісу pimptheface.com. Специфіка роботи з вказаним мобільним додатком також не являє собою нічого нового - ви послідовно обираєте потрібні елементи обличчя людини, а після завершення процесу вибору зберігаєте результат до себе на телефон.

  Висновок

  Скласти якісний фоторобот в режимі онлайн на людину по пам'яті можна за допомогою сервісів, описаних мною вище. При цьому найбільш зручним і функціональним є перший з перерахованих мною сервісів pimptheface.com, який володіє обширною базою графічних спрайтів. Рекомендую використовувати інструментарій зазначеного сервісу в справі створення необхідного фоторобота.

  Рекламний блок