Як відключити пароль при вході в Windows 10 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Одними з найбільш поширених питань користувачів Windows 10 є питання, що стосуються відключення пароля при вході. Операційна система Windows 10 вимагає вводити пароль від облікового запису Microsoft при кожному включенні комп'ютера і входу в систему, що досить сильно дратує користувачів. Особливо якщо пароль досить складний і користувач не може запровадити його по пам'яті.

Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то ця стаття повинна вам допомогти. Зараз ви дізнаєтеся, як відключити пароль при вході в Windows 10.


Крок № 1. Виконуємо команду «netplwiz».

Для того щоб відключити пароль при вході в Windows 10 вам необхідно виконати команду «netplwiz». Це можна зробити кількома способами. Наприклад, ви можете відкрити вікно «Виконати» з допомогою комбінації клавіш Windows R і ввести команду «netplwiz».

Також ви можете скористатися пошуком. Для цього відкрийте меню «Пуск» і введіть у пошук «netplwiz». Після цього система запропонує вам виконати цю команду.


Крок № 2. Відключаємо пароль при вході в Windows 10.

Після виконання команди «netplwiz» на екрані повинно з'явитися вікно під назвою «Облікові записи користувачів» або «User Accounts» якщо у вас англійська версія Windows 10. В цьому вікні потрібно вимкнути функцію «Вимагати введення імені користувача і пароля» і натиснути на кнопку «Ok».


Крок № 3. Підтверджуємо відключення пароля.

Після натискання на кнопку «Ок» операційна система потребує підтвердження шляхом введення пароля. Введіть поточний пароль двічі і знову натисніть кнопку «Ок».

На цьому відключення пароля при вході можна вважати завершеним. Тепер при включенні комп'ютера система не вимагатиме введення пароля. Але, пароль буде вимагатися при виході зі сплячого режиму. Для того щоб відключити пароль при виході зі сплячого режиму виконайте крок № 4.


Крок № 4. Відключаємо пароль при виході зі сплячого режиму.

Якщо у вас Windows 10 без оновлень, то для того щоб відключити пароль при виході зі сплячого режиму, вам потрібно клікнути правою кнопкою мишки по кнопці «Пуск» і вибрати пункт «Керування живленням».

Також ви можете відкрити вікно «Керування живленням» за допомогою пошуку в меню «Пуск». Для цього введіть пошуковий запит «Електроживлення».

У вікні керування електроживленням необхідно перейти в розділ «Запит пароля при пробудженні». Посилання на цей розділ налаштувань знаходиться в лівому бічному меню. Якщо у вас відсутній розділ «Запит пароля при пробудженні», то можливо у вас є розділ «Дія кнопки живлення», де доступні такі ж налаштування.

Далі вам необхідно натиснути на посилання «Зміна параметрів, які зараз не доступні» для того щоб отримати доступ до всіх налаштувань.

Після цього треба включити функцію «Не запитувати пароль» і зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «Зберегти зміни».

Після цих нескладних маніпуляцій пароль при вході в Windows 10 буде повністю відключений. Тепер операційна система не вимагатиме введення пароля після включення або виходу із сплячого режиму.

Якщо ж у вас інстальовано останні оновлення для Windows 10, то у вас в розділі «Електроживлення» не буде описаних вище параметрів. У вашому випадку потрібно використовувати меню «Параметри». Для цього відкрийте «ПУСК», перейдіть в «Параметри» і знайдіть там розділ «Облікові записи - Параметри входу». В цьому розділі опція під назвою «Потрібно вхід», вам потрібно перевести її в стан «Ніколи». Після цього система відключить пароль при вході в Windows 10.

Якщо у вас «Windows 10 Professional» або «Windows 10 Корпоративна», то ви також можете скористатися Редактором групових політик. Для цього виконайте команду «gpedit.msc» і у вікні перейдіть в розділ «Computer Configuration - Administrative Templates - System - Power Management - Sleep Settings». В цьому розділі потрібно відключити дві функції відносяться до запиту пароля при виході зі сплячого режиму (відзначено на скріншоті внизу).

Ще раз повторю, що Редактор групових політик (gpedit.msc) доступний лише для «Windows 10 Professional» або «Windows 10 Корпоративна». Якщо у вас «Windows 10 Домашня», то ви можете вимкнути запит пароля при виході зі сплячого режиму тільки через меню «Параметри».

Рекламний блок