Do Not Turn Off Target Samsung (переклад і що робити) - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Деякі з власників телефонів Samsung можуть зустрітися з ситуацією, коли їх телефон при перезавантаженні відмовляється завантажуватися, а на екрані висвічується напис «Downloading... Do not turn off target». Натискання на різні клавіші нічого не дає, телефон ніяк не реагує, і що зробити користувач не представляє. У цій статті я спробую пролити світло на дану проблему, розповім, чому з'являється дана напис, а так само поясню, як позбутися Do Not Turn Off Target Самсунг на вашому мобільному пристрої.


Виправлення помилки Do not turn off target


Зміст статті:

 • 1 Переклад напису і причини появи
 • 2 Як виправити помилку Do Not Turn Off Target
 • 3 Візуально, як прибрати напис Do Not Turn Off Target можна подивитися на відео.

 • Переклад напису і причини появи

  Вищезгаданий мною екран з написом «Downloading... Do not turn off target» в «Downloading... Do not turn off target», яка в перекладі звучить як «Завантаження... Не вимикайте цільове пристрій» є режимом завантаження (downloading mode), який використовується для здійснення прошивки (встановлення ОС та її елементів) мобільних пристроїв від компанії Samsung. В якості інструменту для цієї мети застосовується спеціальна програма під назвою «Odin», призначена виключно для прошивки мобільних пристроїв від цього південнокорейського бренду.


  Звичайно, для входження в цей режим потрібно затиснути кнопку живлення і клавішу зменшення гучності, а потім, після входження в технічний режим, ще і натиснути на клавішу збільшення гучності. Так ви потрапляєте в «downloading mode» («odin mode»), на апараті висвічується процитована мною напис, а сам апарат входить у стан готовності до прошивці і підключення до ПК.


  Ілюстрація написи в телефонах Самсунг


  Оскільки звичайний користувач не знає, як поступити в цій ситуації, то апарат буде перебувати в стані Do not turn off target до тих пір, поки у нього не сяде акумулятор. Після того, як пристрій відключитися, і користувач зарядить його знову, апарат знову буде працювати в нормальному режимі.

  Крім причини «очманілих ручок», випадково запустили на пристрої «odin mode», існують ряд інших детермінант, здатних ввести ваш смартфон Samsung у зазначений режим:


 • Фізичне пошкодження телефону, окислення контактів плати внаслідок попадання в пристрій вологи і інші причини, за яких плата пристрою перестає нормально працювати;
 • Пошкодження файлової розмітки пристрою, зокрема, таблиці розділів (причинами може бути некоректне використання користувачем режиму рут, кастомних прошивок та іншого сумнівного софта);
 • Випадковий збій роботи пристрою, як кажуть, раз в рік і палка стріляє.


  Помилка в Samsung


 • Як виправити помилку Do Not Turn Off Target

  Якщо ваш телефон випадково увійшов у режим Do Not Turn Off Target, не треба чекати годинами поки в ньому сяде батарея. Просто затисніть, не віджимаючи, кнопку живлення на деякий час (від 10 до 30 секунд), і ваш телефон перезавантажиться в нормальному режимі.


  Також непоганою альтернативою буде просто вийняти з вашого пристрою акумулятор (якщо він знімний), деякі фахівці рекомендують також вилучити разом з батареєю і сім-карту. Почекайте кілька хвилин, а потім поверніть акумулятор і карту назад.

  Звичайно, зазначених дій цілком вистачає, щоб відновити нормальну роботу пристрою. Якщо ж дані прийоми виявилися неефективні з режимом Do Not Turn Off Target, значить, ми маємо справу з серйозною дисфункцією апарату, і вам необхідно зробити наступне:

 • Спробуйте скинути телефон до заводських налаштувань. Відразу попереджаю про втрату даних на пристрої після виконання цієї дії, але якщо звичайна перезавантаження пристрою не допомагає, то можна спробувати і цей інструмент. Затисніть клавішу живлення пристрою і збільшення гучності, дочекайтеся появи зображення на екрані, а потім відпустіть клавіші. Ви потрапите в режим recovery (відновлення), там необхідно вибрати опцію wipe data/factory reset і дочекатися закінчення процесу;
 • Якщо скидання до заводських налаштувань не допоміг, то варто подумати над перепрошиванням свого апарату. Врахуйте, що дана дія має проводити професіонал, і бажано використовувати офіційні прошивки від розробника;
 • Також варто звернутися в сервісний центр з описом проблеми. Можливо, ваш апарат пошкоджений на фізичному рівні, і різні програмні маніпуляції тут виявляться просто неефективні.
 • Візуально, як прибрати напис Do Not Turn Off Target можна подивитися на відео.

  У більшості випадків для виправлення проблеми Do Not Turn Off Target Samsung достатньо затиснути на кілька секунд клавішу живлення пристрою. Якщо цей прийом не діє, тоді ми маємо справу з серйозною програмної та апаратної проблемою, вирішенням якої може бути, як скидання телефону до заводських налаштувань, так і передачу пристрій на ремонт в сервісний центр.

  Рекламний блок