вставити номери сторінок у Word - все про комп'ютери

Рекламний блок

Нумерація сторінок – це один з основних елементів будь-якого текстового документа. Тому необхідність вставити номер сторінки виникає дуже часто.

У цій статті ми розповімо про те, як вставити номер сторінки в текстовому редакторі Word. Стаття буде корисною як для користувачів сучасних версій Word (наприклад, таких як Word 2007, 2010, 2013 і 2016), так і для старих версій Word (Word 2003).


Вставляємо номери сторінок в Word 2007, 2010, 2013 і 2016

У 2007 році компанія Microsoft значно переробила свого інтерфейс текстового редактора. І починаючи з 2007 року у всіх версіях Microsoft Word використовується так званий стрічковий інтерфейс. Це інтерфейс, в якому всі функції і кнопки розміщені на різних вкладках, в залежності від призначення. Основними вкладками в microsoft Word є вкладки «Головна», «Вставка», «Розмітка сторінки», «Посилання», «Листування», «Рецензування» і «Вид». Також є додаткові вкладки, які з'являються, коли користувач працює з таблицями, фігурами або зображеннями.

Якщо у вас саме така версія Microsoft Word, для того щоб вставити номер сторінки вам потрібно перейти на вкладку «Вставка» і там натиснути на кнопку «Номер сторінки».

В результаті з'явиться меню, в якому потрібно вибрати місце для номера сторінки. Номер сторінки можна розмістити вгорі, внизу або на полях. При цьому для кожного з цих випадків можна вибрати вирівнювання номера сторінки (по лівому/правому краю або по центру).

Видалення раніше вставлених номерів сторінок також виконується за допомогою кнопки «Номер сторінки» на вкладці «Вставка». Для видалення потрібно натиснути на цю кнопку і в меню вибрати пункт «Видалити номери сторінок».

Якщо вам потрібно більше інформації про вставки номерів сторінок в Word 2007, 2010, 2013 і 2016, то можете ознайомитися з іншими нашими статтями на цю тему:

 • Нумерація сторінок без титульного аркуша;
 • Вставка номерів сторінок з 2 сторінки;
 • Вставка номерів сторінок з 3 сторінки;

 • Вставляємо номери сторінок в Word 2003

  Якщо ж ви все ще користуєтеся текстовим редактором Word 2003, то у вашому випадку вставка номера сторінки виконується зовсім по-іншому, адже в Word 2003 ще немає стрічкового інтерфейсу. У Word 2003, потрібно відкрити меню «Вставка», яке знаходиться в самому верху вікна, вибрати пункт меню «Номер сторінки».

  В результаті з'явиться невелике вікно з налаштуваннями нумерації сторінок. У цьому вікні є два меню: Положення і Вирівнювання. У меню «Положення» вам потрібно вибрати місце, в якому ви хочете вставити номер сторінки. Це може бути, наприклад, верх або низ сторінки. А в випадаючому меню «Вирівнювання» можна вибрати вирівнювання, яке ви бажаєте застосувати до номеру сторінки. Це може бути вирівнювання, наприклад, по центру або праворуч/ліворуч. Після того як ви виберіть положення номера сторінки і його вирівнювання, просто натисніть кнопку «Ок» і на сторінці з'явиться нумерація сторінок.

  Якщо ви хочете, щоб нумерація починалася не з одиниці, а з якогось іншого числа. У вікні з параметрами нумерації потрібно натиснути на кнопку «Формат». В результаті відкриється вікно з налаштуваннями формат нумерації. Тут потрібно вибрати варіант «Почати» і вказати число, з якого повинна починатися нумерація сторінок.

  Якщо ж ви захочете видалити раніше вставлений номер сторінки, то в Word 2003 для цього потрібно відкрити меню «Вид» вибрати команду «Колонтитулы». Після чого потрібно буде стерти номер сторінки на будь-якому з листів і вийти з режиму редагування колонтитулів.

  Рекламний блок