Настроїти роутер D-Link Dir-620 - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


На даний момент розроблено кілька технологій, що дозволяють роутеру з'єднуватися з обладнанням провайдера для надання користувача комп'ютерів доступу в глобальну мережу. Ростелеком, в свою чергу, використовує для цього досить поширений тип зв'язку – PPPoE. Ця технологія досить проста в розумінні. Її підтримують абсолютно кожен сучасний маршрутизатор – не залишився в стороні і роутер D-Link dir-620. Саме його налаштування під Ростелеком (або будь-якого іншого постачальника інтернету, що використовує цю технологію) і буде порушена в статті.


Зміст статті:

 • 1 Підключаємо проводу
 • 2 Вхід у веб-інтерфейс
 • 3 Налаштування інтернету
 • 4 Налаштовуємо Wi-Fi

 • Підключаємо проводу

  Як тільки ви распакуете коробку з пристроєм, крім останнього у вас в руках опиниться блок живлення і коротенький LAN-кабель (можливо також, що WiFi антени будуть покладені окремо – просто прикрутіть їх). Перш, ніж взагалі що-небудь настроїти, все це потрібно підключити, плюс – під'єднати інтернет-кабель до вашого маршрутизатора. Зверніть увагу на картинку:


  Роутер D-Link dir-620: вигляд ззаду


 • Гнізда, облямовані синьою рамкою, призначені для підключення до них LAN-кабелів. Під'єднайте одним кінцем короткого дроти з комплекту до одного з них, іншим – до комп'ютера.
 • У гніздо з написом Internet, як ви вже здогадалися, потрібно під'єднати інтернет-кабель від вашого провайдера.
 • Підключіть харчування у відповідне гніздо.
 • Після того, як харчування включиться, рекомендується провести встановлення внутрішніх налаштувань роутера на заводські значення. Для цього натискаємо Reset за допомогою тонкого предмета і тримаємо в натиснутому положенні 5-10 секунд. Тепер налаштування може бути продовжена.

  Вхід у веб-інтерфейс

  Настройка будь-якого сучасного маршрутизатора починається з входу у веб-інтерфейс, який є частиною операційної системи пристрою. Відкрити його просто потрібно перейти по відповідному мережевою адресою роутера. У нашому випадку – це «192.168.0.1». Введіть адресу в інтернет-провідник та перейдіть по ньому.

  Якщо увійти вам не вдасться, слід переконатися в правильності налаштувань параметрів вашої мережевої плати – бажано виставити отримання IP та DNS в автоматичному режимі. Робиться це у властивостях вашого підключення по локальній мережі.


  Відкриється сторінка з таким змістом:


  Тут розташований діалог, який вам буде потрібно ввести дані для аутентифікації (тобто логін і пароль). За замовчуванням (якщо скидання значень пристрою відбувся) – це admin, як ім'я, так і пароль користувача. Введіть значення і натисніть «Вхід». У разі відмови доступу спробуйте знову повернути налаштування вашого роутера до заводських значень.

  Налаштування інтернету

  Як говорилося вище, Ростелеком використовує технологію зв'язку PPPoE. Щоб налаштувати її:

 • Натисніть спочатку «Розширені налаштування» (правий нижній кут сторінки).
 • Знайдіть розділ з назвою «Мережа» і потім виберіть WAN.
 • Натисніть «Додати», що призведе до відкриття такої сторінки.
 • Залишилося лише ввести дані, отримані від Ростелеком.
 • Заповнити потрібно тільки 3 поля «Ім'я користувача», «Пароль» та його підтвердження.
 • Якщо ваш постачальник інтернету видав вам унікальну адресу IP, тоді його теж потрібно ввести поле «Статична IP-адреса»).
 • Відразу після виконання цих дій у вас повинен з'явитися інтернет. Якщо він відсутній, спробуйте ввести всі налаштування заново. Також можна зателефонувати в підтримку Ростелеком – можливо, ви помиляєтеся при введенні аутентифікаційних даних або у вас просто закінчилися кошти.

  Якщо ж все нормально, переходьте до наступного етапу – налаштування WiFi.

  Налаштовуємо Wi-Fi

  Для початку поверніться на сторінку розширених налаштувань. Знайдіть тут колонку з найменуванням WiFi, потім перейдіть за посиланням «Основні налаштування». Ця сторінка служить для введення імені вашої майбутньої мережі:

  Заповніть поле SSID, що в самому верху. Тут можна написати будь-який набір символів або цифр. Після – натисніть «Змінити».

  Тепер залишилося лише запаролити вашу нову мережу. Поверніться на попередню сторінку і в колонці WiFi виберіть пункт з ім'ям «Параметри безпеки». Відкриється така картина:

  Верхнє поле – «Мережева автентифікація» – служить для вибору методу шифрування. Особливо замислюватися не потрібно, виберіть запропонований варіант – «WPA2-PSK». Перейдіть на наступний рядок, до поля «Ключ шифрування». Тут ви зможете задати пароль. Введіть будь-8 або більше символів латиницею (можна і цифри). Інші значення змінювати необов'язково.

  По натисненню кнопки «Змінити» можна від'єднати маршрутизатор від комп'ютера. І підключатися до інтернету через Wi-Fi.

  Рекламний блок