Не включається планшет Айпад. Що робити? - комп'ютерна допомога

Рекламний блок

Секрет високої популярності техніки Apple – гарантована надійність та високу якість продукції: на ринку мобільних пристроїв комбінація двох факторів обходить конкурентів і без прямого зіткнення, але так чи захищений кінцевий споживач? І чи є порятунок від несправностей в домашніх умовах?

IPad згасло на самому цікавому місці, не відповідає на натискання, прохання і відверті погрози? Перестав функціонувати із-за злетіла прошивки і системних помилок? Причин для загибелі планшета досить – настав час екстреного відновлення!


Розрядився акумулятор

Курс благотворного лікування загинув у битві планшета, особливо без експертних знань, починайте з базових операцій – для початку перевірте заряд батареї, підключивши пристрій до розетки. Залиште скептицизм у сторонці – неуважність часто призводить і до більш тяжких наслідків!


Фото: електронний друг вибився з сил.


Якщо девайс розрядився, на екрані загоряться відповідні індикатори.

Не включається після процедури джейлбрейка

Jailbreak – офіційно непідтримувана представниками Apple операція, що видає права суперкористувача і відкриває доступ до файлової системи.


Розширювали можливості пристрою, але стратегічний план поліпшення провалився? На екрані маячить біле яблуко і символ проводи відключеного, але підключення до розетки і іТипеѕне допомагає?

Скористайтесь двома способами:

 • жорстко перезавантажте Айпад – одночасно натискайте кнопки Home і Power і утримуйте протягом десяти секунд. Після розрядки, коли екран повністю погасне, пристрій увімкнеться автоматично;
 • відновіть роботу планшета переустановкою операційної системи за допомогою iTunes, попередньо вимкнувши і підключивши iPad до ПК.
 • ITunes – навігатор і організатор мобільних апаратів Apple, медіаплеєр і провідник в світ музики і фільмів.


  Фото: логотип корисного iTunes


  Процес відновлення планшета займає кілька хвилин, головне діяти за алгоритмом:

 • завантажте останню версію іТипеѕс офіційного сайту Apple, проведіть установку і запуск утиліти. Далі підключіть iPadк комп'ютера за допомогою оригінального кабелю USB;
 • переведіть апарат в режим відновлення, затиснувши кнопки Номеи Power. Коли екран згасне, відпустіть Power, залишивши палець на «Home» - визначити успіх проведеної операції допоможе рятівна напис «Відновити»;
 • завантаження оновлення, розпакування і установка відбувається в автоматичному режимі, прогрес відновлення демонструє тоненька біла смужка;
 • процедура виручить навіть в екстрених випадках, правда, залишить без зберігалися даних.
 • Помилки в системі

  Збій програмного забезпечення – причина популярна, але легко вирішувана в домашніх умовах. Скористайтеся:

 • жорсткої перезавантаженням з допомогою затиснутих протягом десяти секунд кнопок Номеи Power;
 • переустановкою операційної системи разом з програмою iTunes.
 • дієві Способи у всіх ситуаціях, пов'язаних з програмною частиною планшетів від Apple – рятує і після оновлення з помилками, і вчасно операцій з файловою системою.


  Фото: розташування основних кнопок


  Несправна кнопка включення

  Розпізнати механічний знос клавіші Номеможно з допомогою простого трюку підключити планшет до зарядного пристрою. Якщо на екрані миттєво спалахнули звичні індикатори відновлення енергії, значить, проблема пов'язана з апаратної несправністю і не працює кнопка підлягає лише технічного відновлення.

  Відео: Що робити, якщо Ipad не включається і горить яблуко

  Потрапляння вологи

  Несподівана зустріч рідини з планшетом – проблема, в чому можна вирішити лише в сервісних центрах за допомогою технічних фахівців. Самостійно відновити апарат можна лише частково, розкрутивши шестерні і просушивши приховані за захисною кришкою плати.

  ризикована Операція – різкий незворотній процес окислення, а ще веде до ускладнень і дорогого ремонту:

  спірна Ситуація – в деяких випадках краще відразу звернутися в службу підтримки, іноді допомагає легке просушування апарату.

 • розкрутіть гвинтики-болтики, зніміть задню кришку і акумулятор і огляньте «начинку» на наявність дефектів;
 • методично видалити вологу з плат, перекриттів, контактів і шлейфів;
 • просушіть всі деталі окремо, або за допомогою компресора зі стисненим повітрям, або !ризик! феном, контролюючи температуру;
 • зберіть всі деталі назад, з'єднавши всі частини і міцно закрутити болти.


  Фото: глибоке занурення


 • Короткі замикання

  Конструкція апаратів Appleне передбачає використання неоригінальних аксесуарів – підроблені зарядні пристрої порушують цілісність електричної ланцюга і викликають бурхливу реакцію, аж до внутрішнього згоряння окремих комплектуючих.


  Фото: без допомоги фахівця не обійтися


  Скупий або неймовірно хитрий користувач завжди платить двічі. Не намагайтеся обдурити систему і заощадити при покупці зарядного пристрою, ризик не виправданий!

  Запам'ятайте просту істину – запорука довгого використання мобільного пристрою: правильна експлуатація!

  Зламаний роз'єм зарядки

  Бажаючи допомогти електронного одному не перестарайтеся!

  Надмірне механічне вплив на планшет виводить з ладу і клавіші, і порти живлення – пошкоджені або деформовані pin-коннектори не відновлюються, а змінюються разом з роз'ємом. Ситуація ускладнюється, якщо планшет впав – належить заміна кількох потрісканих деталей в сервісному центрі і, зрозуміло, не безкоштовно.


  Довго відкриваються програми? Читайте у статті, чому сильно гальмує комп'ютер.

  Чому комп'ютер не бачить телевізор HDMI? Відповідь тут.

  Втім, почекати з поїздкою в технічну службу – перевірте чистоту гнізда живлення:

 • продуйте пил;
 • знаходиться в комплекті скріпкою прочистіть роз'єм;
 • спробуйте знову скористатися зарядкою;
 • процедуру нестандартної очищення гнізда живлення проводите постійно, для профілактики.


  Фото: наочна зміна деталей


 • Проблеми з прошивкою

  Встановлення Beta-версії нової операційної системи завершилася «з відзнакою», але планшет виключився і не відповідає на команди? Екран гіпнотизує ідеально чорним кольором і не дозволяє повернутися до роботи? Скористайтеся функцією Hard Reset, затиснувши клавішу Номеи Power, або повністю відновите планшет, шляхом відновлення операційну систему.

  Користувачі з встановленим Jailbreak можуть зіткнутися з проблемою не сполучуваності твіков і утиліт, завантажених за допомогою Cydia.

  Існує спосіб відновлення iPad без твіков:

 • вимкніть девайс;
 • намацайте важіль гучності « » і затисніть кнопку;


  Фото: кнопки управління


 • увімкніть пристрій, дочекавшись повного завантаження системи з затиснутою кнопкою « ».
 • Якщо девайс завантажився, то постарайтеся очистити ОС від проблемних твіков і повернути девайс до звичайної роботи.

  iPad не включається, горить яблуко

  Злагоджено функціонуючий Айпад мине екран привітання за десять секунд, а іноді, згідно зі статистикою, намертво завмирає на логотипі Apple. Причина несправності виключно програмна, але до якихось дій приступити і як вилікувати девайс?

  Скористайтесь традиційними, і вже описаними в статті методами:

 • hard reset, класична перезавантаження з відновленням процесу включення iOS;
 • відновіть девайс переходом в режим відладки і перевстановлення ОС;
 • розберіться з встановленими через Cydia твіками.


  Фото: лякаючий Інь-Янь


 • Якщо айпад все ще завис на яблуці і не включається, то скористайтеся програмою iTools – отримаєте доступ до файлової системи і вручну відновіть проблемні файли завантажувача. Виконати такий трюк допоможуть збережені на ПК резервні копії.

  Всі варіанти випробувані, а проблема все ще не вирішена? Швидше за все, несправна апаратна частина iPad і за допомогою все-таки доведеться звернутися в сервісний центр.


  Швидка налаштування ADSL WIFI роутер для Ростелеком.

  Дізнайтеся, як підключити 4G модем до планшета на Андроїд. Читати далі.

  Немає доступу до мережі, можливо доступ брандмауер блокує або антивірус. Точніше тут.

  В домашніх умовах розібратися з несправністю продуктів Apple реально – в деяких випадках доведеться запастися сміливістю і вправністю, в інших – уважністю. Експертам світу сучасної техніки слід акуратніше використовувати можливості Jailbreak. Новачкам важливо дотримуватися правила експлуатації і не тикати ліпшими проводами в гніздо зарядки.

  Фатальні випадки можливі – не перегинайте методи самолікування, в критичних ситуаціях звертайтеся за допомогою у відповідні служби.

  Рекламний блок