VSCO що це таке - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


У цій статті я розповім, що це VSCO, де завантажити цей додаток і як ним користуватися. Серед безлічі плодів масової культури завжди знайдеться місце елітарним, ексклюзивних речей. Їх аудиторію складають вибрані таргет-групи, оцінили по достоїнству специфіку, унікальність і особливий колорит пропонованого продукту. Одним з таких продуктів є VSCO – це популярний додаток, призначений для зйомки і редагування отриманих зображень.


VSCO що це за програма


Зміст статті:

 • 1 VSCO Cam — це програма не для всіх
 • 2 Як створювалося додаток
 • 3 Де завантажити VSCO
 • 4 Як користуватися VSCO
 • 4.1 Camera (Камера)
 • 4.2 Library (бібліотека)
 • 4.3 Редагування
 • 4.4 Store (магазин)
 • 4.5 Discover (Відкриття)
 • 4.6 Profile (Профіль)
 • 4.7 Settings (Налаштування)
 • 5 Робимо фото
 • 6 Висновок

 • VSCO Cam — це програма не для всіх

  Що це VSCO? Сьогодні ринок програм для зйомки і редагування фотографій просто перенасичений. Починаючи від класичного Instagram і закінчуючи сучасними Pic Stitch, Camera , Camera MX, Cymera та іншими, що пропонують стандартний функціонал і пару шаблонних фільтрів. Спостерігаючи цю кон'юнктуру, розробники програми VSCO вирішили створити унікальний і ексклюзивний продукт, продукт, який би став основоположним стандартом для всієї фото індустрії. Видно, що в основу були покладені три базисних принципу – мінімалізм, передові технології по роботі з зображеннями, а також можливість перегляду робіт інших фотографів.


  Фільтри VSCO


  VSCO Grid (соціальної мережі від творців VSCO) ви не побачите стандартних і звичних нам кліше у вигляді лайків та коментарів під фото. Нічого не буде відволікати вас від естетичної насолоди спостережуваним зображенням. Фотографа не буде турбувати, скільки лайків отримає його продукт, і які будуть коментарі під фото. Тільки пуризм, тільки чисте мистецтво в його початковій формі. І нічого більше. Після опису того, що це таке VSCO, ви можете ознайомитися з тим, як користуватися додатками.

  Як створювалося додаток

  VSCO — це абревіатура від «Visual Supply Company» (у перекладі щось на кшталт «Компанія візуальної підтримки»). У 2011 році двоє програмістів Joel Flory і Greg Lutze зайнялися розробкою шаблонів WordPress для любителів фотографії. Поступово автори прийшли до висновку, що у них виходить щось особливе, і в 2012 році безкоштовний додаток VSCO Cam побачило світ.


  Успіх не змусив себе чекати. У 2013 році VSCO зайняло друге місце у номінації «Програма року» за версією компанії Apple, і нині воно є визнаним конкурентом масового Instagram. Ясно те, що VSCO це додаток, створений не для всіх і кожного, а лише для креативних, творчих людей, які бажають підкреслити свою яскраву і багату індивідуальність.


  Де завантажити VSCO

  випущене Спочатку для iOS нині додаток VSCO доступне для користувачів Android, так і для «яблучників». Версію для Android можна завантажити ось тут, для iOS доступна ось тут.


  Вкладки в додатку


  Як користуватися VSCO

  Після запуску програми VSCO вам будуть доступні декілька вкладок. Про кожну з них я розповім докладніше.

  Camera (Камера)

  Тут у VSCO знаходяться кошти для зйомки фотографій. На верхній панелі представлені кнопки для налаштування зйомки – це спалах, квадратна рамка, зйомка через вільний натискання, блокування балансу білого, покращений режим зйомки і вибір теми інтерфейсу.


  Камера


  Механізм зйомки стандартний – наводьте на об'єкт, фокусуєтеся, знімаєте. У режимі вільного натискання активізується автоматичне фокусування і використовується стандартний баланс білого.

  Версія продукту під iOS 8 дає можливість самостійно регулювати значення ISO і витримки (кнопка в лівому нижньому куті екрану).

  Library (бібліотека)

  У бібліотеці зберігаються всі фотографії, зроблені користувачем VSCO. Вони представлені у вигляді квадратів різних розмірів (Large, Medium і Small), у верхній панелі екрана можна змінити кількість відображуваних знімків. Також ви можете ранжувати показ фотографій по обраному вами критерію (відмічені, редаговані і так далі).

  Бібліотека дозволяє працювати зі знімками, зробленими не тільки в VSCO. Натиснувши на «плюс» ви можете додати в бібліотеку і фото зі свого телефону.

  З бібліотеки легко можна завантажити свої фото в соціальну мережу Grid, для цього потрібно просто натиснути на потрібні знімки. Також ви можете завантажити їх в хмару для синхронізації, поділитися ними в інших соціальних мережах або видалити їх з вашого пристрою.

  Правка

  Для редагування отриманого після зйомки фото досить натиснути на відповідну кнопку внизу. Відкриється режим редагування і ви зможете вибрати вподобаний вам фільтр. Для налаштування інтенсивності фільтра потрібно буде натиснути на нього ще раз. За замовчуванням у програмі не так багато фільтрів, але ви можете докупити потрібні в магазині (Store). За заявою користувачів, VSCO містить одну з кращих колекцій фільтрів для iPhone, характеризуючись своїм унікальним, «атмосферним», духом.


  VSCO cam редагування


  Крім фільтрів програма дозволяє змінювати інші шаблонні для редакторів фото налаштування – контраст, яскравість і так далі, дозволяє обрізати фото і так далі. Просто натисніть на відповідну кнопку при редагуванні, і змініть фото так, як вам хочеться.

  Store (магазин)

  Магазин запропонує вам платний вибір різних фільтрів VSCO і опцій для редагування з докладним їх описом. Ціни на фільтри невисокі, і фотолюбителі обов'язково знайдуть в магазині щось своє собі за смаком.

  Discover (Відкриття)

  Дана вкладка дозволить вам відкрити для себе кращі фото інших фотографів, познайомитися з дайджестами кращих фото за тиждень (на думку розробників).

  Profile (Профіль)

  Тут знаходиться Grid (ваші кращі опубліковані знімки в соціальній мережі від VSCO), Journal (фотоісторія з ваших фотографій) і Collection (колекція вам сподобалися фотографії).

  Settings (Налаштування)

  Тут знаходяться шаблонні налаштування програми, ліцензії, інформація про програмі і так далі.

  Робимо фото

  Для створення фото в VSCO досить зайти в режим камери, зробити фото, відредагувати його з допомогою багатих налаштувань програми, а потім поділитися ним в Grid або в інших соціальних мережах.

  Висновок

  Ясно, що VSCO – це додаток, створений для професіоналів і ентузіастів фотографії. Володіє багатим функціоналом, відмінним набором стильних фільтрів і широкою варіативністю налаштувань воно припаде до смаку тим, хто вкладає в свої фото не тільки свій час, а й серце і душу. Якщо ви з таких людей – тоді VSCO створено спеціально для вас.

  Рекламний блок