Накласти музику на музику онлайн - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


У процесі роботи з музикою у користувача може виникнути необхідність накласти один музичний трек на інший. Це може пов'язане з редагуванням потрібних аудіо композицій, необхідність додавання вокалу до музичної доріжці та іншими випадками, де необхідно зробити накладення різноманітної музики на один одного. У цьому матеріалі я розповім, можливо накласти музику на музику онлайн, які існують інструменти для цього, і як ними користуватися.


Як можна накласти музику на музику


Цікаво! Як накласти музику на відео онлайн.

Зміст статті:

 • 1 Як накласти музику на музику онлайн
 • 2 Програма для накладення музики Acoustica MP3 Audio Mixer
 • 3 Міксуем музику з Mixcraft 7
 • 4 Adobe Audition - ще один інструмент для поєднання музики
 • 5 Альтернативні програми з'єднання пісень
 • 6 Висновок

 • Як накласти музику на музику онлайн

  Змушений розчарувати тих користувачів, які бажають знайти легкий і зручний сервіс для того, щоб накласти трек на трек онлайн. Існуючі в мережі онлайнові музичні редактори, (наприклад, audio joiner), дозволяють тільки послідовно додавати треки один до одного, а для того, щоб змішати аудіотреки один з одним застосовуються окремі програмні засоби, які необхідно скачати і встановити на свій комп'ютер. Які це кошти і як їх використовувати я розповім нижче.


  Якщо вам періодично потрібно вирізати музику з відео онлайн прочитайте відповідну статтю.

  Програма для накладення музики Acoustica MP3 Audio Mixer

  Acoustica MP3 Audio Mixer – це проста і зручна програма для накладення музики. Щоб скористатися її функціоналом необхідно завантажити її собі на ПК (наприклад, ось звідси), встановити і запустити. Хоча програма має умовно безкоштовний характер (для її повноцінного функціонала необхідно придбати ліцензію), її базових можливостей буде цілком достатньо для необхідних нам цілей, і тривалі пошуки в мережі, щоб здійснити міксування музики онлайн вам просто не знадобляться.


  Acoustica MP3 Audio Mixer


 • Тепер перейдіть на вкладку файл, і, вибравши опцію «Add Sound» додати звук), завантажте потрібні музичні композиції.
 • Можна прослухати, як вони звучать воєдино, погратися з початком і закінченням кожної з пісень.
 • Після того, як результат вас влаштував, знову клацніть на вкладку «File», виберіть опцію «Save as a» і виберіть «mp3 file» (якщо хочете щоб скачаний файл у форматі mp3).
 • Дайте ім'я файлу і натисніть «Зберегти».

 • Acoustica Mixer


  Після збереження мелодія автоматично запуститься, і ви зможете насолодитися результатом, який дала програма для з'єднання музики.

  Міксуем музику з Mixcraft 7

  Дана програма являє собою потужний аудіоредактор для мікшування музики з музикою, що включає многодорожечную запис, десятки різних звукових ефектів і безліч музичних інструментів. Хоч вона не дозволяє накласти музику на музику онлайн, тим не менш, зазначений додаток може дати цілком гідний результат.


  Mixcraft версії 7.5


 • Щоб скористатися його функціоналом, скачайте цю програму ось тут і встановіть на свій комп'ютер.
 • Запустіть програму (нам буде достатньо безкоштовної версії програми), і клацніть на вкладку «Sound», і виберіть там «Add sound file».
 • Завантажте спочатку базову композицію (вона відобразиться на першому ряду).
 • Потім клацніть на потрібній точці другого ряду, з якої повинен програватися другий трек (щоб потрібний вам початок збігався з потрібним відрізком першої композиції), і знову натисніть на кнопку «Add sound file».
 • Ви завантажите другий аудіо файл і зможете послухати, як вони звучать разом з допомогою клавіш відтворення і промотки внизу екрану.
 • Для збереження отриманого результату клацніть на вкладку «Файл» і виберіть «Save as». Дайте назва файлу, виберіть потрібний формат збереження і збережіть отриманий результат.


  Adobe Audition - ще один інструмент для поєднання музики

  Фірма Adobe відома багатьма своїми продуктами, але серед їх числа я б хотів відзначити аудіоредактор Adobe Audition – професійний інструмент, що дозволяє накласти аудіо на аудіо онлайн завантажити його можна, наприклад, ось звідси (буде достатньо випробувальної версії).


  Adobe Audition


 • Потім клацніть на вкладку «Insert» і виберіть «Audio» (повинен підсвічуватися перший верхній трек).
 • Завантажте базовий трек.
 • Потім клацніть на порожню стрічку треку №2 та встановіть повзунок з того місця першого треку, з якого повинен починатися другий трек (зараз повинен підсвічуватися другий трек).
 • Знову виберіть Insert – Audio і завантажте другий трек.
 • Використовуючи кнопки управління внизу зліва ви можете послухати, що у вас вийшло. Якщо потрібний результат вас влаштував тисніть на File, виберіть там Export, а потім Audio Mix Down. Дайте назву вашого файлу, виберіть потрібне розширення і директорію збереження, натисніть на «Зберегти».

  Альтернативні програми з'єднання пісень

  Інші програми для накладення музики на музику, які я б хотів відзначити – це Sony Sound Forge і Fl Studio 12. Вони являють собою потужні редактори для створення звуку, але необхідний нами опціонал схожий на вищеперелічені – користувач послідовно завантажує необхідні аудіо композиції, а потім і зберігає отриманий результат.


  Накласти музику на один одного з Fl Studio 12


  Як я вже згадував вище, сервісів, які дозволяють зробити накладення треків онлайн я не знайшов, але буду радий, якщо ви запропонуєте такі в коментарях до даної статті.

  Висновок

  Незважаючи на те, що можливостей миксировать музику з музикою онлайн поки немає, я описав програми, які допоможуть вам легко накласти музику на музику всього за пару кліків. Незважаючи на велику кількість можливостей для редагування звуку в даних інструментах, вам знадобиться всього кілька хвилин для з'єднання воєдино потрібних вам композицій. Спробуйте, і ви обов'язково отримаєте потрібний вам результат.

  Рекламний блок