Як видалити пошту на Майл.ру - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Сервіс Майл.ру є одним з найбільш популярних поштових сервісів в Росії. Кількість поштових акаунтів на Майл.ру становить цифру в десятки мільйонів, при цьому їх кількість не стоїть на місці, а постійно збільшується, як за рахунок припливу нових людей, так і за рахунок використання кількох аккаунтів одними і тими ж людьми. При цьому бувають зворотні ситуації, при яких людина з якихось причин бажає видалити свою пошту на mail.ru. У цій статті я допоможу таким користувачам, і детально розповім, як видалити пошту на Майл.ру, і які дії для цього необхідно зробити.


Деінсталяція пошти Майл.ру


Зміст статті:

 • 1 Особливості видалення пошти на Майл.ру
 • 2 Інструкція з видалення облікового запису mail.ru
 • 3 Якщо пароль до удаляемому поштової скриньки загублений
 • 3.1 Відео-інструкція

 • Особливості видалення пошти на Майл.ру

  Відразу зауважу, що якщо ви задумалися над тим, як видалити електронну пошту mail.ru, то врахуйте, що для повного видалення вашої електронної пошти на даному ресурсі потрібно строк довжиною в три місяці. Тому, якщо ви вирішили позбутися свого облікового запису на «майле», то маєте на увазі, що дані вашого віддаленого запису будуть зберігатися на сервері ще ці пару місяців, при цьому електронна пошта, що знаходиться у віддаленій поштовій скриньці, буде безповоротно втрачена.


  Ну і традиційно не рекомендую видаляти свій ящик під впливом емоційного пориву або інших нагальних причин, через пару днів ви можете передумати, а листи у вашій пошті буде втрачено без можливості відновлення.


  Видаляємо поштову скриньку Mail.ru


  Інструкція з видалення облікового запису mail.ru

  Для того, щоб видалити пошту на Майл.Ру виконайте наступні дії:

 • Виконайте вхід на свою поштову скриньку на Майл.Ру;
 • В самому низу сторінки виберіть опцію «Допомога» (вона також може бути обрана вгорі, натисканням на кнопку «Ще», а потім також клікнувши на «Допомогу»);


  Вибираємо пункт Допомога


 • Серед списку запропонованих питань вибираємо питання «Як видалити ящик, який мені більше не потрібен»;


  Вибираємо «Як видалити поштову скриньку»


 • Після переходу на екран попереджень натисніть на напис «Скористайтеся спеціальним інтерфейсом»;
 • Перейшовши на даний інтерфейс прочитайте попередження про видалення вашого облікового запису буде втрачено доступ до інших акаунтів майл.ру – наприклад, Мій Світ), при необхідності введіть пароль, натисніть «Видалити» і підтвердіть ваше рішення.
 • Якщо пароль до удаляемому поштової скриньки загублений

  Якщо ви вирішили видалити обліковий запис на Майл.ру, і при цьому не пам'ятаєте пароль до свого ящика, то необхідно скористатися процедурою відновлення паролю до вашого е-мейлу, натиснувши на кнопку «Забули пароль» на сторінці введення пароля.


  Вибираємо Забули пароль в mail.ru


  Ви перейдете на сторінку відновлення пароля, де необхідно буде ввести свій логін, а також один з використовуваних доменів доменів mail.ru. Після цього вам буде запропоновано декілька варіантів відновлення пароля – відповідь на секретне питання, використання спеціальної посилання на іншому прив'язаному електронну адресу, а також можна буде пройти процедуру відновлення через смс.


  Відео-інструкція

  Вище мною був розібраний алгоритм видалення пошти на Майл.ру. Якщо ви зважилися на усунення свого поштового аккаунта і впевнені, що через деякий час не передумаєте, тоді скористайтеся описаним мною алгоритмом, і ваш обліковий запис на mail.ru, а також прив'язані до нього інші сервіси Майл.ру, будуть повністю вилучені.

  Рекламний блок